Duben 2011

I'm singing in the rain..

26. dubna 2011 v 21:30 | Terlí^^ |  Diary
Ani nevim, proč takovejdle nadpis.. ale prostě teď sem si vzpomněla na tu písničku :D a teď sem si jí našla na youtubku, ale jakože z Glee.. musim jí sem dát :D

je to peckový!:) No, jakože teď na blogu budu snad každej den;) už skončily prázky :// ale tak co no.. sem přijatá na všechny 3 školy!! :D:D a už vim, kam pudu! a sem ráda, že tam nepudu sama:);) chí, no nevim sem přežraná :D Dneska sem měla zase medovník, né že by mi to vadilo :D:D ale tak co no;).. blůůů

Chci na FILIPÍNY!

24. dubna 2011 v 16:40 | Terlí^^ |  Others
Jo, chci na Filipíny.. Teď sem si doprohlídla strejdovy fotky, když byl on na Filipínech. Prostě čuměla sem na mě s otevřenou pusou. Jako fakt, nejlepší.. Sice prostě na některejch je vidět chudoba a ták, ale prostě ostatní jsou perfektní. Pár vám jich sem dám.. Jsou naprosto úžasný♥

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Montérková víla!♥

23. dubna 2011 v 22:17 | Terlí~ |  Diary
Omlouvám se, že tady nic není, ale je hezky a jsou prázky.. u počítače a ták skoro vůbec nejsem, proto nic nepřibejvá;) a sem i na prázky u babičky(i když je to ve stejný vesnici, tak se to počítá :D) No, teď prostě jsem červená jak rajče... celej den jsem byla na sluníčku, hrála sem zápasy.. 3 za sebou, takže 3 hodiny v kuse.. no umírala sem.. ale teď k tomu podstatnýmu!;)

Včera sem byla venku s tou mojí hvězdičkou!♥(poznámka autora:od teď seš moterková víla, když já sem kalhotková) Miluju ty dny s ní! a tendle byl fakt vydařenej..prostě ze začátku sme všechno probrali, a ták.. no, pak sme plánovali! Prostě v pondělí, jdem koledovat k mí babičce s klackama obalenejma listama, aby to vypadalo, že na nich máme zelený mašle :D Pak na čáry budem mít grilovačku s "panem P." a Mílou.. "pan P." o tom sice ještě neví, ale tak to je detail :D no, pak se pudem kouknout na oheňa až jako se budem loučit, tak my hvězdy odkráčíme k babče a tam si hezky uděláme dámskou jízdu!! Prostě koukneme se na milion filmů u kterejch budem brečet! Nakoupíme si jídlo a jídlo a jídlo! Nalakujem si nehty a ták! Těšim se jak svině! :D♥ No, teď už konec oznamování našich plánů. Prostě teĎ jako bylo strašný vedréčko a tak jako sme přecházeli ze stínu do sluníčka.. Vždycky je mi vedro dem si sednout do stínu.. po 5 minutách " je mizima, dem!" No, teď jako frajerky sedíme na námku a na zastávce vidíme jako boty a nohy nějakýho kluka, asi našeho věku a tak jako sme si hráli na Jamese Bonda i když sme si chtěli sednout, šli sme se projít, aby sme věděli kdo to je :D No, byl to Hvězdičky spolužák.. tak sme to obešli a šli si sednou.. nejdřív tam vyšel nějakej kluk od vietnamky a oznamoval nám, že je strašný, že už nemá nůž i když nás to vůbec nezajímalo :D A pak na nás "Co je?" my "Co?" "Pátek, Velkej Pátek. Víte co se stalo?" *ticho* "Vy vůbec nečtete literaturu" a pak odejl :D frája no :D:D A pak jako nějak po chvíli sme potkali našeho krásnýho prodavače monterek!! Rovnal si je tam a ták a teď my jako nenápadně koukáme na něj co dělá a teď se otočí a my jako strašně nenápadně otočíme hklavou, že sme se nekoukali :D No, chtěli sme po něm oranžový monterky, ale on je frája neměl! :D Chtěly sme bejt popelářky, tak jako, že si vemem červený záchranářský. No a on zrovna odjel. Pak u nás zastavil kámoš Maxmilián Hubert Hugo Boss. Přivez nám naše montérky, ale zapomněl nám je dát:D Tak mu Verlička volala :D Kdyby ste to šlyšeli :D No a pak jako sme si šli pro nanuka a když sme přecházeli, tak nás pustili Kočky neberem! (Boleslavská kapela) Prej takový" holky dneska máte šťastnej den" :D No a pak jela Verličce limuzína(trabant) tak chudinak, byla smutná, že jí jí odvážej :D No, dobré a pak jela moje limuzína :D byl to nějakej vrak :D ani nevim, jak by to vypadalo, kdyby to bylo pojízdný :D:D No, tak prostě sme obrečovali naše limuzíny a mezitím mi jela střecha baráku :D Já sem povýšila... :D bydlim už pod mostem, Verlička je pořád v popelnic :D máme velký kámoše;) Krysačku a Kosáčka :D:D no a pak si jel autobus "do Francie" a já sem jim zamával s Americkym úsměvem a ridič na mě troubí :D skvělé!:) A už vim co dostanu k narozkám od hvězdičky! :D MONTÉRKY! :D Těšim se na ně! :D Toť vše myslim:)) no, časem vám sem dám jenom zamilovanej článek :D až se mi bude chtít psát;) Zatim se mějte;)

Ňuf :)

21. dubna 2011 v 11:42 | Terlí^^ |  Diary
Ááá vim, smysluplnej nadpis, ale nevěděla sem :)) Chí, omlouvám se, že sem sem nic nedala.. nějak nebyl čas a tak nějak prostě sem to netento :D No, jsou prázdniny! a je hezky:)) a mě zrovna musí začít bolet v krku :// fákt, kde to žijem?? No, to je jedno budu dělat, jakože mě tam nebolí :D a ono mě tam přestane bolet!:) No, tak jakože dnešek bude pohodičkááá.. budem si se ségrou vařit oběd.. špagety! :D těšim se! pak pudem k babičce a možná ven!:) Včera jsem byla po dlouhý době na tréninku:) byla to dobré;) a pak sem byla ještě chvíli venku;)... No, teď sem každej den venku.. když je hezky tak proč né?!:)
Tumblr_liswaahjvk1qcihhxo1_500_large

Fotky ze včerejška

17. dubna 2011 v 17:31 | Terlí^^ |  Photos
Včera, když sem byla u babči sem vyfotila mazlíky♥
(pro zvětšení klikni na obrázek)

imagebam.com

Smokie♥ moje přejetá kočka s 6 životy;)
imagebam.com
Nelušák♥ Zbožňuju jí!

imagebam.com
imagebam.com

Filmovej maraton:)

17. dubna 2011 v 17:04 | Terlí^^ |  Diary
Včerejšek byl hodně pohodovej ;).. se ségrou se nám povedla ta omáčka ;D mástři! :D No a pak sme se opalovali u babči s babčou;) bylo to fájn.. pak mi strejda operoval ruku :D měla sem tam tříšku :D no, byl úspěšnej :D no a pak sme přišli domů.. Mamka s Milanem už byli doma a ty pražíci s nima.. tak jako sme je pozdravili, aby se neřeklo a zalezli sme do pokoje... Udělali jsme si "Filmovej maraton" .. už ani nevim na co sme všechno koukali :D myslim že, 16 přání, Little miss Sunshine ["Do what you love and fuck the rest"], Narnie, TVD 2x23, Kosmetička a zvíře.. to je asi všechno;) ještě sem stahovala Méďu Béďu, ale když už to bylo u konce vypad mi net.. myslela sem, že to rozkopu :D No a pak sme si šli hezky sníst ugrilovaný maso;) Chí..Dneska sem měla jít s nim ven, ale nějak sme se nedohodli, takže sme nikde nebyla, ale tak možná pudem zejtra;) zejtra se mi nechce do školy :// bude to fakt skvělý.. Blůůů ..
Tumblr_ljlqlfs9n21qg0k16o1_500_large

Chci..

16. dubna 2011 v 13:28 | Terlí^^ |  Others
Chci žít někde úplně jinde.. nejde mi o to jakože nechci bejt v Česku, klidně v Česku, ale uplně někde jinde.. v jinym kraji, v jinym městě(vesnici). jo, kdybych se teď přestěhovala, neřikám, že by mi bylo jedno, že bych ztratila přítelé a lidi na kterejch mi záleží.. ale kdo ví, jestli to vůbec jsou "přátelé".. V tuhle chvíli vůbec nevim
Chci bejt opravdu šťastná..Vždycky, když jako si myslim, že už prostě fakt budu sťastná se všim všudy, příjde nečekaná událost, která všechno otočí o 180 .. je to hádka, nebo se stane něco, co se stává jenom ve špatnejch filmech.. třeba můj život je špatnej film, ale stejně se ho snžim užívat..
Chci vědět, co chci dělat..nemám vůbec tušení co chci nebo nechci dělat... je to strašný.. příští pátek mi příjdou dopisy ze škol ajá nevim, kam pudu..
Chci, aby mě lidi brali takovou, jaká jsem.. vim, že mám svý chyby, ale ty má každej.. Myslim si, že jakoby nejsem zas tak špatná, že mám svý dobrý stránky.. a prostě nevim, proč někomu připadám tak špatná.. Je to prostě jeho názor a já mu ho neberu, ale tak prostě nevim.. Kvůli někomu se měnit nebudu.. záleží mi na tom, co si o sobě myslim já.. to je pro mě nejdůležitější.. Když nebudu sama se se bou spokojená, tak jako nevim proč by měl bejt někdo jinej..
Chci začít od začátku.. nejradši bych vypadla někam, kde mě nikdo nezná a každej si na mě může udělat novej pohled.. nebudou vědět, jaká jsem z doslechu, ale posouděj si to sami.. Nebudu tam muset někomu dokazovat, že sem se zlepšila.. protože oni mě už takovou budou znát..
Chtěla bych zpátky do školky! a začít svůj život úplně od začátku.. nelituju věcí, který jsem udělala, ale některý bych udělala jinak.. v některejch situacích, bych se zachovala jinak.. a třeba by všechno bylo úplně jinak..

I'm far from perfect..

16. dubna 2011 v 10:37 | Terlí^^ |  Diary
Girly_031_large
Včera jsem sem nic nestihla dát, byla sem venku až do večera a pak mi nešel net.. No, jakože když sem nemohla bejt na J. pátnáctinách, tak sem byla venku. Jakože to bylo fájn.. Nejdřiv sem byla jenom s nim:)) Nesnášim, když mi fouká do ucha :D Mám z toho husinu všude :D Brrr :D a dělá mi to naschvál, fakt dala bych mu pěstí :D né kecám, to bych neudělala... no jakože to bylo fájn, fájn fájn:)) pak jakože přišli i ostatní a ták no:) Vždycky mě třeba dostává, jak jakoby sme nenápadný :D no, jakože to tady nebudu popisovat, to by ste museli vidět :D:D Chíí
Gatos-025_large
Dneska je hezky

Chudák..

14. dubna 2011 v 20:48 | Terlí^^ |  Diary
No, takže školu shrnu jednoduše.. ráno 1. hodina čtvrtletka z matiky.. myslela jsem si, že budu mít nejlíp tak trojku.. počítala sem s tim, protože sem tam 1 cvičení vůbec neměla, jenom nějaký blá... no a jako já dostala 1!! No, jakože překvapení jak můj zadek :DD no, pak zkoušíme na akademii, a jako nevim bude to dobrý, když to vypilujem;) No a asi si řikáte kdo je ten "chudák".. prostě kjak sem včera psala o kámošovi, že jo, no tak dneska ho operovali a pak mi hnedka psal.. chudáček, prostě ta smska mě dostala.. má nějakou hadičku v krku a nemůže jíst ani pít, bolí ho hlava, je celej ofáčovanej a těžko se mu dejchá.. chudák..¨No a jako já sem taky chudák.. spíš Jarla je chudák.. zejtra má narozky a jakože sme měli jet do cukrárny, no a mamka frajerka se rozhodla, že mě nepustí, že jo..Nedá mi peníze.. je to fakt skvělý.. Sere mě to!!! fakt jako, nechápu to.. a prostě nezájem, že jako Jarla má narozky.. sem uražená! Chmmm.. chm!!
38807_1352384977460_1466470994_30749055_3438875_n_large

Bez tréninku:)

13. dubna 2011 v 17:30 | Terlí^^ |  Diary
Tákže Jarla ve škole našla ztracený mobil, takže sem ráda za ní..:).. no dneska jako sem si chtěla jít zatrénovat už sem v Bolce a příjde mi smska" trénink se kvůli počasí ruší" Tak jako jo, naštvalo mě to, ale nevadilo mi to:)) spoŇ sem nejela do Bolky zbytečně:) Byla sem v nemocici za bejvalym:) teď sme jakože kámoši, takže to je fájn;) strašně dlouho sem ho neviděla, takžejako sem ráda, že sem tam šla.. Je větší než si ho pamatuju :D:D Zejtra de na operaci, budou se mu vrtat v hlavě a dělat něco se sítnící nebo tak něco.. a v neděli pude domů.. zapomněla sem mu vzít čokoládu.. sem to, ale návštěva :D no, ale slíbila sem mu, že mu jí přinesu až pudeme ven :D Takže jako já mu jí přinesu... No a pak sem zase jela domů :D když sem si kupovala lístek na vlak, tak tam nějaký bezďáci na sebe "Víš co??" "né nevim, co?" "Du se sfetovat" :D:D:D to mě prostě rozsekalo, hlavně že smrděli jak tchořové :D
4330565095_6bba78f082_large