Chci..

16. dubna 2011 v 13:28 | Terlí^^ |  Others
Chci žít někde úplně jinde.. nejde mi o to jakože nechci bejt v Česku, klidně v Česku, ale uplně někde jinde.. v jinym kraji, v jinym městě(vesnici). jo, kdybych se teď přestěhovala, neřikám, že by mi bylo jedno, že bych ztratila přítelé a lidi na kterejch mi záleží.. ale kdo ví, jestli to vůbec jsou "přátelé".. V tuhle chvíli vůbec nevim
Chci bejt opravdu šťastná..Vždycky, když jako si myslim, že už prostě fakt budu sťastná se všim všudy, příjde nečekaná událost, která všechno otočí o 180 .. je to hádka, nebo se stane něco, co se stává jenom ve špatnejch filmech.. třeba můj život je špatnej film, ale stejně se ho snžim užívat..
Chci vědět, co chci dělat..nemám vůbec tušení co chci nebo nechci dělat... je to strašný.. příští pátek mi příjdou dopisy ze škol ajá nevim, kam pudu..
Chci, aby mě lidi brali takovou, jaká jsem.. vim, že mám svý chyby, ale ty má každej.. Myslim si, že jakoby nejsem zas tak špatná, že mám svý dobrý stránky.. a prostě nevim, proč někomu připadám tak špatná.. Je to prostě jeho názor a já mu ho neberu, ale tak prostě nevim.. Kvůli někomu se měnit nebudu.. záleží mi na tom, co si o sobě myslim já.. to je pro mě nejdůležitější.. Když nebudu sama se se bou spokojená, tak jako nevim proč by měl bejt někdo jinej..
Chci začít od začátku.. nejradši bych vypadla někam, kde mě nikdo nezná a každej si na mě může udělat novej pohled.. nebudou vědět, jaká jsem z doslechu, ale posouděj si to sami.. Nebudu tam muset někomu dokazovat, že sem se zlepšila.. protože oni mě už takovou budou znát..
Chtěla bych zpátky do školky! a začít svůj život úplně od začátku.. nelituju věcí, který jsem udělala, ale některý bych udělala jinak.. v některejch situacích, bych se zachovala jinak.. a třeba by všechno bylo úplně jinak..
 


Komentáře

1 *Lorraine* <3 *Lorraine* <3 | Web | 16. dubna 2011 v 21:09 | Reagovat

Ty jo, to je úplně trefný a se vším s tebou souhlasím, až na to, že nevíš co chceš dělat, já mám několik představ :)

2 ~Lady.Rainbow* » Tvoje Dívka západu slunce a největší popová hvězda♥ :P:D ~Lady.Rainbow* » Tvoje Dívka západu slunce a největší popová hvězda♥ :P:D | Web | 16. dubna 2011 v 21:12 | Reagovat

Hvězdoo...Taky mám takový pocity :/
Ale máš mě :)♥

3 ájinka ájinka | 17. dubna 2011 v 10:37 | Reagovat

http://offic-blog-niki.blog.cz/1104/finale-sonb#komentare pls pro ájinku hlásky 10000000% oplácím :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.