Montérková víla!♥

23. dubna 2011 v 22:17 | Terlí~ |  Diary
Omlouvám se, že tady nic není, ale je hezky a jsou prázky.. u počítače a ták skoro vůbec nejsem, proto nic nepřibejvá;) a sem i na prázky u babičky(i když je to ve stejný vesnici, tak se to počítá :D) No, teď prostě jsem červená jak rajče... celej den jsem byla na sluníčku, hrála sem zápasy.. 3 za sebou, takže 3 hodiny v kuse.. no umírala sem.. ale teď k tomu podstatnýmu!;)

Včera sem byla venku s tou mojí hvězdičkou!♥(poznámka autora:od teď seš moterková víla, když já sem kalhotková) Miluju ty dny s ní! a tendle byl fakt vydařenej..prostě ze začátku sme všechno probrali, a ták.. no, pak sme plánovali! Prostě v pondělí, jdem koledovat k mí babičce s klackama obalenejma listama, aby to vypadalo, že na nich máme zelený mašle :D Pak na čáry budem mít grilovačku s "panem P." a Mílou.. "pan P." o tom sice ještě neví, ale tak to je detail :D no, pak se pudem kouknout na oheňa až jako se budem loučit, tak my hvězdy odkráčíme k babče a tam si hezky uděláme dámskou jízdu!! Prostě koukneme se na milion filmů u kterejch budem brečet! Nakoupíme si jídlo a jídlo a jídlo! Nalakujem si nehty a ták! Těšim se jak svině! :D♥ No, teď už konec oznamování našich plánů. Prostě teĎ jako bylo strašný vedréčko a tak jako sme přecházeli ze stínu do sluníčka.. Vždycky je mi vedro dem si sednout do stínu.. po 5 minutách " je mizima, dem!" No, teď jako frajerky sedíme na námku a na zastávce vidíme jako boty a nohy nějakýho kluka, asi našeho věku a tak jako sme si hráli na Jamese Bonda i když sme si chtěli sednout, šli sme se projít, aby sme věděli kdo to je :D No, byl to Hvězdičky spolužák.. tak sme to obešli a šli si sednou.. nejdřív tam vyšel nějakej kluk od vietnamky a oznamoval nám, že je strašný, že už nemá nůž i když nás to vůbec nezajímalo :D A pak na nás "Co je?" my "Co?" "Pátek, Velkej Pátek. Víte co se stalo?" *ticho* "Vy vůbec nečtete literaturu" a pak odejl :D frája no :D:D A pak jako nějak po chvíli sme potkali našeho krásnýho prodavače monterek!! Rovnal si je tam a ták a teď my jako nenápadně koukáme na něj co dělá a teď se otočí a my jako strašně nenápadně otočíme hklavou, že sme se nekoukali :D No, chtěli sme po něm oranžový monterky, ale on je frája neměl! :D Chtěly sme bejt popelářky, tak jako, že si vemem červený záchranářský. No a on zrovna odjel. Pak u nás zastavil kámoš Maxmilián Hubert Hugo Boss. Přivez nám naše montérky, ale zapomněl nám je dát:D Tak mu Verlička volala :D Kdyby ste to šlyšeli :D No a pak jako sme si šli pro nanuka a když sme přecházeli, tak nás pustili Kočky neberem! (Boleslavská kapela) Prej takový" holky dneska máte šťastnej den" :D No a pak jela Verličce limuzína(trabant) tak chudinak, byla smutná, že jí jí odvážej :D No, dobré a pak jela moje limuzína :D byl to nějakej vrak :D ani nevim, jak by to vypadalo, kdyby to bylo pojízdný :D:D No, tak prostě sme obrečovali naše limuzíny a mezitím mi jela střecha baráku :D Já sem povýšila... :D bydlim už pod mostem, Verlička je pořád v popelnic :D máme velký kámoše;) Krysačku a Kosáčka :D:D no a pak si jel autobus "do Francie" a já sem jim zamával s Americkym úsměvem a ridič na mě troubí :D skvělé!:) A už vim co dostanu k narozkám od hvězdičky! :D MONTÉRKY! :D Těšim se na ně! :D Toť vše myslim:)) no, časem vám sem dám jenom zamilovanej článek :D až se mi bude chtít psát;) Zatim se mějte;)
 


Komentáře

1 ~Lady.Rainbow* » Tvoje MONTÉRKOVÁ VÍLA :DD♥♥ ~Lady.Rainbow* » Tvoje MONTÉRKOVÁ VÍLA :DD♥♥ | Web | 23. dubna 2011 v 23:06 | Reagovat

Jako, bylo to nejlepší :D♥
Pan P. to sice neví, ale dluží mi to! :D A nezapomeň mu tamto ode mě vzkázat...:D:D
Joo a mimochodem, pozdravuje tě kosák Pepa :D

2 michelle. ♥ michelle. ♥ | Web | 24. dubna 2011 v 15:44 | Reagovat

máš to tu strašně hezký ♥
jó nó, venku je skvěle kdyby mi nebylo blbě tak taky lítám venku :-D
jinak co hraješ ? :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.