Červen 2011

This is the end..

30. června 2011 v 12:04 | Terlí^^ |  Diary
Jouk, už je po všem. Už sem pryč ze základky. Ze školy, na kterou jsem byla 9 let zvyklá. Asi bude těžký zvyknout si na tu novou, ale změna je život. Nejradši bych se vrátila v čase a šla znova do 1. třídy. Všechno bych zase znova prožila a hlavně tu devítku. Teď si příjdu horozně stará. Vždyť jdu na střední! Hrozný. :D Ale tak jako vzpomínky mi zůstanou;) NIkdy nezapomenu na naše výtlemy s Jarlou a na všechny zážitky s ní :D Nezapomenu na školy v přírodě, na spaní a tak vůbec na všechno. Byla sem ráda, že tam se mnou je i Petřťa. Věděla jsem, že on cejtí uplně to samý co já. Sem ráda, že ho mám a že je se mnou, když ho potřebuju;) Při vyřazování v sokolovně nám učitelka každýmu dala náramek. Mám úžasnej žlutej. Je z korálků a je na něm fialově moje méno. Učitelce to muselo dát asi hodně práce, ale fakt se jí to povedlo. No teď večer už jenom na rozlučku. Tak snad to tam nebude tak hrozný;)
911-decoration-honor-love-new-york-photography-favim.com-88554_large

Good day, today :)

28. června 2011 v 21:34 | Terlí^^ |  Diary
Chí, tak jak ste se dneska měli? :) No já celkem, né celkem né, měla jsem se fájn:) Na ten koupák sem nakonec nejela:) No a tak sme doma s Kačkou koukali na filmy a uklízeli, vařili a všsili prádlo :D Pak sem šla ven s hvězdičkou;) Po dlouhý době:) no, pak sem musela domů a jela sem se vykoupat se ségrou k babče do bazénu :) bylo to fájn .. Zjistila jsem, že mám docela dlouhý vlasy :D a že sem bílá jako syreček :D Ale tak to už sem věděla dlouho no :D No a pak sem byla s nim♥ Bylo to úžasný:) Byli sme na hřišti a jen tak se váleli ve trávě. Prostě jako je ve Stmívání jak Edward leží s Bellou na louce a jen na sebe koukaj, tak nějak podobně sme leželi. No ale pak by to nebyl on, kdyby mě nelechtal :D Mám všechno zelený, ale tak to je asi jenom detail :D Zejtra se ve škole běží Braňák.. Ještě, že jsme na stanovištích a nepoběžíme ho:) No, to jsou příjemnosti dne, ale jako prostě už vim s kym budu ve třídě. Je fakt super, že spolužačky budou spolu a já budu s největšíma "frajerkama" z Bolky ve třídě. Takže tam mamka volala, jako jestli by mě nemohli dát k nim. Uplně doufám, že to výjde, jinak fakt nevim!
28121_1386227149002_1631746784_892082_4146003_n_large

Nuda, nuda a jenom nuda..

27. června 2011 v 20:09 | Terlí^^ |  Diary
Ve škole už to nepřežívám. .Je to příšerný.. Nic se neděje a jako ještě zejtra máme jet na koupák.. Fakt se mi tam strašně chce.. Takže tam nejdu. I když je na mě ségra naštvaná, tak mi to je jedno. Radši pudu s ňufíčkem ve n:P No dneska na tý oslavě to byla nuda. Umazala sem si kalhoty od třešní (super) a mám oslintanou košili od bratránka, takže taky super :D A nejsmutnější na tom je, že mi ani chlebíčky nechutnali :D No a to je asi tak všechno :) Chí.. dneska ani nic moc nebylo :D:)
Tumblr_lfgdnyoudr1qbnnb6o1_500_large

Skvělej víkend:)

26. června 2011 v 19:57 | Terlí^^ |  Diary
Tákže pátek večer byl naprosto, ale naprosto úžasnej! :)Sice sem si odřela koleno, ale tak na tom nezáleží;) No prostě bylo výborný maso a ták a prostě sranda :D Jako nejlepší je, když v noci, když už je zhastnuto, se fotíme.. No takový držky :D fakt vůbec sem se nesmála jak největší krypl :D Pak se poslal foťák a vůbec sme se všichni nesmáli jak největší imbecolové :D Ale tak nevadí;) v sobotu byla oslava:) Jakože to bylo fakt husťácký! :D Uplně teď máme obden oslavu :D Ve čtvrtek sme slavili, v sobotu a budem v pondělí :D Ale tak jako nebudu řikat, že sem proti že jo :D:D No a to je asi tak všechno;)
Tumblr_ll9dgozji31qahz74o1_500_large

Arrivederci

24. června 2011 v 15:11 | Terlí^^ |  Diary
No, takže za chvilí vyrážíme do Podlázek:) Jak už sem psala budem grilovat a oslavovat a ták;) Těšim se tam, ale doufám, že nebude pršt a že nebude bouřka! To bych se asi pokakala strachy :D Jako fákt! Brrr! nemám ráda bouřky :D Vždycky z nich mám husinu :D No jako dneska ve škole jsme (do)dělali tablo :) jakože budem šmoulové, takže hustý! :D Bude to dobrý, až se to dodělá;) No jako už mám tu fotku v tý mikině, ale dám jí sem až někdy jindy :D až se mi to bude chtít stahovat z foťáku do počítače :D takže nevim kdy se k tomu odhodlám :D No užívejte si to tady a mějte se fájn;)
5354681208_37fd2d1a07_z_large
Těšim se na to grilování;)
20080416110646
Tumblr_l029hsyw4h1qb6tiqo1_500_large
SMURFS♥

Fashion..o.3

23. června 2011 v 19:47 | Terlí^
Tákže po dlouhý době, zase něco co se mi líbí;)
Img_2236_large

je to nádherně sladěný:) ty barvy! :) prostě má to svojí krásu;)

On theme..0.7.// food

23. června 2011 v 16:43 | Terlí^^ |  na téma
Vždycky když na ty obrázky koukám, sbíhaj se mi sliny♥

Diplom za spřátelení;)

23. června 2011 v 16:34 | Terlí^^ |  Kraviny
Dostala sem diplom od mýho novýho Affka :) TiMinka :)
strašně se mi líbí;)

Mistrovství a to ostatní:)

23. června 2011 v 15:59 | Terlí^^ |  Diary
No, jakože sem nenapsala, protože sem nějak nestíhala.. Minulej čtvrtek sem jela na mistrovství v házený:) Byli jsme 4.! Příští rok budem mít medajli :) no a pak mi vůbec nechodil internet, ale teď už to je snad fájn:) takže tady budu a zase budu přidávat svoje nesmyslný články, ale tak to je jedno :)
No ve škole jsme si dneska zkoušeli scházet ze schodů a ták.. jako to bude ve čtvrtek;) bude to jakože zajímavý :D jsem zvědavá v jaký části mi spadne šepra, zuje bota, spadnou šaty nebo si prostě a jednoduše rozbiju tlamu :D no, ale tak coo.. někomu se to stát musí :D:D zejtra budem na hřišti oslavovat náš úspěch na mistrovství:) budem tam grilovat a pka budem spát pod širákem:) těšim se! :d Chí :) Za chvíli přijede babča a pak budem slavit Milana:) mňam, chlebíčky :D:D

Ňufíček♥ (čuník, vepřík, trotlík, ..)

15. června 2011 v 20:58 | Terlí^^ |  Kraviny
No, takže ten článek o něm.. akorát, že tady nebude ta moje fotka v jeho úžasný mikině, ale tak časem jí sem dám, až se odhodlám se vyfotit :D Fotka v celym článku;)

No, takže prostě jakože jsme spolužáci. Ani jeden z nás by neřek, že by to mohlo dopadnout takhle, jak to dopadlo. Vlatně jakoby sme se 7 let "neznali" a teď? Jsem ráda, že to je jaký to je :) Prostě celej náš vztah začal jednou blbou otázkou "Z čeho píšem zejtra z dějepisu?" :D No a pak to šlo dál a dál.. Prostě jakože nejlepší bylo, že na skypu jsme měli pořád plno řečí a všeho a ve škole jsme si sotva řekli "Ahoj" :D No, ale pak časem sme se pozdravili apárkrát jsme si i něco řekli;) No a pak blbou náhodou, se dozvěděl o tom, že jako ho neberu jako kámoše. Prostě on mi jako napsal něco jakoby o tom, jak to se mnou má a já sem to posílala Jarle.. No a pak jemu sem měla taky něco poslat a já mu omylem poslala to, co jsem poslala Jarle, takže to co mi napsal :D No a pak jakože sme si to vysvětlili a jakože tak nějak sme se dohodli, že to zatim necháme na čase.. No a pak jsem nějak začala s klukama (samozdřejmě, že tam byl i on) chodit ven.. No a tak tam sme se nějak tak bavili;) A pak jsme najednou spali ve škole a tam jsme se pořádně bavili:) Byli jsme vzhůru celou noc a kecali;) Byli jsme pod jednou dekou a tak letmo jsme se dotýkali.. Uplně si to teď vybavuju :D