Červenec 2011

Chci pořádný léto!!

31. července 2011 v 14:39 | Terlí^^
Fakt, mám z toho akorát blbbou náladu! Vážne, kde to žijem?! Vůbec bych teď nechtěla bejt měkde venku se slunečníma brejle a opalovat si moje chloupky n arukách, aby nebyli černý. :DD Jo, vim že je to strašně podstatný, ale tak nevadí :DD No jako mám náladu zalízt do postele a spát, né nebo né spát prostě nic nedělat! Fakt nechápu naši, že nás přemlouvaj, abysme s nima teď jeli n akole! :D Jako nevim co s nima je. :D No jinak tady včera byla Hvězdička s rodinou. Měli jsme grilovat, ale jaksi nám to nevyšlo, protože bylo hnusně. No, ale tak jako nevadí že jo :DD Vůbec jako jsme se netlemili, jka kdybysme byli ořralí :D A to jsme měli jenom jedno Frisco. :D No, ale tak jakože to je detail. Už chci, aby bylo hezky.. Prostě chci ven s Jarlou! :D:D A prostě se všema :D Ježiš asi budu tancovat do kolečka a přivolávat sluníko, nebo já nevim :D:D
Zonnebrandles2_large


Mám monitor! :)

30. července 2011 v 16:34 | Terlí^^
Tak, jsem zase tady:) Už mám monitor, takže parádička;) Dnešek je na nic.. Fákt jako je hnusně a měly sme jet s Jarlí a Hvězdičkou do Koso, no ale prdek že jo! Je hnusně, krásně si chčije. fakt by se na to jeden vytento! :(No, ale tak snad nám to výjde jindy:) No jakože pak časem vám sem napíšu co se všechno teď poslední dobou děje;) Bude to možná asi trošku delší, nebo já nevim,, no uvidíme;)
Tumblr_lmcve3azei1qklgtco1_500_large

POZASTAVENÍ

26. července 2011 v 20:04 | Terlí |  Others
No, takže se strašně omlouvám, že sem tady nebyla. Vůbec sem to nějak nedávala a teď hlavně máme rozbitej monitor a prostě takže nám nejde počítač. Na počítač se dostanu jedině u babči a nebo tady u mamky přítele na noťasu, ale to nebud asi moc často. Ještě mám takový problémy, který chci vyřešit a prostě chci, aby to bylo v pohodě.. Ale to kdyžtak napíšu, až jakoby budu mít počítač;) No, takže se omlouvám Affíkům, ale prostě je pozastaveno až do nevim kdy. Prostě až do tý doby, než budu mít monitor..

Já, ta zrůda.

23. července 2011 v 17:57 | Terlí^^ |  Photos
No, chtěli jste tady fotky, jak vypadám s těma novejma vlasama, tak vám jich sem pár dám;) Ale jakoby vypadám tam strašně a jsou divný!

já vim, že tady nejsem tolik vidět, ale ta fotka se mi líbí;)

Západy slunce♥

21. července 2011 v 14:53 | Terlí^^ |  Photos
No, je to taková moje závislost:) Jsou strašně úžasný a prostě všechno :) V Kolíně(u taťky) je to líp vidět, než u nás.. A když se dete ještě při tom projít a na Kmocháčí si sednete k Lavi je to úžasný;) No a teď pár fotek:) některý jsou z Kolína, některý jsou ze Března a i když některý jsou východy slunce, tak nevadí;)
ráno :)

Husinu jsem měla všude!

20. července 2011 v 12:04 | Terlí^^ |  Diary
Tak včera jsem byla na tom Harrym.♥ Prostě jako od toho okamžiku jak umřelo jedno z dvojčet sem měla husinu všude a probrečela skoro celej zbytek filmu! Jo, já vim sem cíťa, když to ale nešlo! Prostě to skončilo:( Všechno. Celej příběh Harryho Pottra. Už žádný pokračování. Je to trochu divný, když prostě 10 let s něčim žijete a najednou vás to opustí. Ale nidky nezapomenu a nikdy mě nepřestane bavit se na to koukat a třeba si to znova i přečíst, protože v knížkách to je stejně nejlepší! ;) Prostě HP never end! :)
X_15d0d566_large

Dneska na Harryho♥

19. července 2011 v 11:48 | Terlí^^ |  Diary
No, takže dneska jdu se ségoru na Harryho, pro mě na ona, prootože Ron je stejně nejlepší!♥ Miluju jeho výrazy a jeho hlášky! :) Mělo by se to jmenovat Ron Weasley a .... Stejně se tam strašně těšim, i když to bude s titulkama;) Ostatní filmy mi nevaděj, když maj titulky, ale prostě tady u Rona jsem zvyklá na jejich hlasy :) Ale tak pak až pudem s Jarlí♥ tak si pudu hezky na dabing! :D
Normal_scarpotter-hp7_2-01_large
pod perexem jsou důvody, proř radši Ron;) :)

Bez čeho nemůžu žít..

18. července 2011 v 17:55 | Terlí^^ |  Kraviny
Takže tendle článek má asi hodně blogů.. a já nějak nevim co sem dát, tak aspoň něco né?!;)
Random-175_large
Friends
Bez kámošů bych nedejchala:) Nemám jich zas tolik, ale bez některejch bych fakt nežila;) Třeba holky z házený, Hvězdička♥, lidi z tábora, lidi z netu, s kterejma si jakože mám fakt co říct, atd..

Maybe it's time say goodbye..

18. července 2011 v 12:58 | Terlí^^ |  Diary
No nevim, jak začít. Prostě ten nadpis nevystihuje to, co si myslim a co chci, ale prostě teď je taková divná situace. Prostě mám divnou náladu, mám strach. Celej den od včerejška mám stažený břicho a nemůžu jíst.. Ani nemám chuť jíst. Vlastně nemám chuť na nic. Nejradši bych celou dobu ležela v posteli a nic neděla nad ničim nepřemejšlela a nic neřešila. Jak já bych chtěla bejt malinkou holčičkou, nechci bejt dospělá! Sakra, sakr, sakra! Chci stroj času a chci zpátky do školky!
Bed-good-night-light-lights-night-sleep-favim.com-109361_large

King of Thieves♥

17. července 2011 v 18:42 | Terlí^^ |  Videa
Miluju její hlas! Má úžasný písnička a prostě já jí obdivuju! Má nádherný vlasya celá je prostě uplně sympatická;)