Srpen 2011

Né, prázdniny ještě nekončej!!

30. srpna 2011 v 19:10 | Terlí^^ |  Diary
Řekněte mi někdo prosím, že ještě nekončej prázdniny! Že ještě budeme aspoň měsíc doma. Né, že budeme už pořád doma. Fakt jako zejtřek a pozejtřek jsou moje 2 největší traumatický dny! Hm, jako asi bych se měla radovat, že mám zejtra narozky no.. Ale už mi bude 16. Pane bože to je věk. Fakt jako. Chm chm, mám krizi. No a jako asi všichni věděj co je 1., že jo... Fakt jdu se zahrabat!!! No takže teď na spravení nálady pár fotek ze včerejška a předvčerejška:)) Byly jsme s J. na nákupech;)
po pár "letech" normální fotka :DD

Spaní u ní :)

28. srpna 2011 v 19:30 | Terlí^^ |  Diary
Takže večer budu trávit u J. :)) Jo budem koukat na Sex ve městě 2, psát si s Míšou a ták;) Těšim se:) Pokřtíme totiž její novej gaučík! :D No, ráno v 10 jedem do Bolky:) ještě se ségrou(asi). Jdem do knihovny, na gympl(kvůli ségře), do Rossmanu a do Olympie;) No, jinak máme znova fejs:) Dneska jsme si ho založily.. Usoudili jsme, že je to užitečná věc, když se používá s mírou. No a to my budem;) No a tka to je asi všechno:) Affska dneska nestihnu oběhnout, tak zatím:)
Tumblr_lqlx5i9unl1qhsjrfo1_500_large

Hm, jako vůbec mě to nesere!

27. srpna 2011 v 18:53 | Terlí^^ |  Diary
Ty vole fakt nechápu!! Včera bylo napadnutí jaký bylo vedro a dneska si musí krásně chcát! Dneska, když jsou poslední prázdninový Koso. Tak ať to počasí jde do prdele!! Omlouvám se za slovník, ale prostě CHMMMM!! To ani nejde vyjádřit slovama, jak moc mi to vadí! Prostě uplně jsem si chtěla naposled o prázdninách zapařit a ono hovno! Fakt jako no, nemám na nic náladu.. Vážně.. chmm.. asi už nic nečekejte, možná až to ze mě trochu vyprchá..
Around_the_streetmarket_1_by_pstoev_large

Namakaná jsem zpátky!;)

26. srpna 2011 v 17:37 | Terlí^^ |  Diary
Zdravím, zdravím! :) Jsem zpátky! Namakaná vyflusaná, ale bylo to tam super. Až budou na fejsu fotky, tak je stáhnu do počítače a dám je sem;) No jinak co dneska? Byla jsem ráno se ségrou v Bolce a koupila jsem si věci za peníze k narozkám;) Ještě my nějaký paníze zbyly a tak pojedem někdy do Olympie, aby jsme se koukli na oblečení;) C velým článku je, co jsem si koupila:) No jinak pak jsem se koupala u babči a dělala jednohubky a chlevíčky a prostě připravovala pergolu, páč slavíme narozky.. :) Sice o 5 dnů dřív, ale tak to je jedno;) No a tak to je asi všechno.. Jo, měla jsem spát u J. ale máme tu oslavu, takže asi nic..No jinak ještě na tý fotce jsem ta úplně vpravo! :)
věci co jsem si koupila↓↓

Nejlepší KOSOŘICE!!♥

21. srpna 2011 v 11:07 | Terlí^^ |  Diary
Héj, tak jako děcka todle byly NEJLEPŠÍ LEGENDÁRNÍ KOSOŘICE! Prostě jako bylo tam hodně lidí a tak se dobře tnacovala:) Sice tam bylo pár lidí, který bych vidět nemusela.. Jako například Javor.. No je super, že mu je 18 a vypadá tak na 10. ;)) Ale tak pak ty zážitky přebyly všechnu hrůzu s Javorem a jeho kámošema. ;)) Prostě jsem šla pozdravit Matouše( exexpřítel) No a teď jako tam u něj byl Míša. A jakože prostě jsem nečekala, že se se mnou začne bavit. Fak jako prostě Nastoupil se se mnou začal bavit první. :DD Ale tak jakoby to je asi tim, že sem se tam bavila s Matoušem :)) No a pak jakože ho šli pozdravit holky, tak se tam bavil s náma všema:) Uplně s náma tancoval a šahal nám na zadky. :DD Uchylák :DD No a prostě měl dobrou košili. :D Jo a máme s nim asi miion fotek, protože se nechtěl fotit, ale to je detail :DD Jo a jako jen tak mimochodem jsem od něj dostala pusu. :D No a jako se s nim třeba vůbec Jarla nevykousla asi milionkrát :DD Ale tak jako přeju jí to, že jo:) Vůbec jsem pak nešla třeba s Kořen :// na procházku a vůbec to tam na mě nezkoušel, ale jako nic sem s nim neměla, ani pusu sem mu nedala.. Protože jako bych já nvim co dělalala :// No a Pechy uádvá novej styl. :DD Měl košili né a měl jí zaplou jakoby obknoflíček. Tak jakože my s Jarlou frajerky jsme si to vůbec nezapli taky tak, aby jako věděl, že udává trendy. :DD No, ale pak jsme mu to řekly;) Jo, ještě mám fotku s Pechym a s Matoušem:) A na Pechyho mobilu mám fotku s Pechym a Míšou. :DD Takže jako pěkný;))
No a až do čtvrtka je pozastaveno;) jedu na soustředění..
4533559627_a64f1a6906_z_large

Fotka z minulejch Koso. Jo vypadáme tam fak nádherně, ale máme fotku z KOSO! :DD

Chichí.. :)

20. srpna 2011 v 12:15 | Terlí^^ |  Diary
No, takže jako jsem nadšený! :) K těm narozká jsem dostla Simíky ve světě podnikání a náramek.! :) Uplně už chci bejt doma a vyzkoušet je :DD No, jinak večer do Koso s těma frajerkama♥ :D Těšim se, dneska ptostě to bude nejlepší! Doufám;) A prostě bez kluků, teda jako aspoň doufám;) Prostě nebudu je tam nechat samotný.. Jo a zapomněla jsem asi říct, že sem se jakoby rozešla s H.-P. i když jsem s nim vlastně nechodila.. :) Je to vážně frustrující;) No, jsem zvědavá jaký to bude v Koso, když tam bude :// No, ale tak to je už jedno;) Jo, ještě budu mít pozastaveno od neděle do čtvrtka:) Jedu na soustředění;).. No, atk to je zatim všechno;)
Tumblr_lq6ce5l2te1qm2tuqo1_500_large

Come on! :P

19. srpna 2011 v 17:50 | Terlí^^ |  Other
No, takže dneska jedu k taťkovi:) budem slavit moje a ségry a jeho narozky :) Má je v sobotu a my 31. Takže jakoby v cajku;) No, teď ani nevim co psát :D:D jo prostě byla tady bouřka a hnusně prešelo.. Takže vůbec tady jak debil nesbírám a nepřevěšuju prádlo, aby nemoklo :DD No, to je nepodstatný:) Teď vám jsem dám prá obrázků, co mě uchávtilo :)

CLICK HERE for more photos
áá chci!♥

Toaleťáček :D

18. srpna 2011 v 15:56 | Terlí^^ |  Kraviny
Ty jo fakt :D tejden od tejdne lepší téma :D Ale tak jako nebudu to tady řešit. Hlavní téma je TOALEŤÁČEK.
No, takže teď tady budu básnit o toaleťáku :DD Fakt jako, kdo by to čekal?! :DD Já osobně mám teda ráda voňavej a heboučkej :DD Nemám ráda jenom takovej ten recyklovanej, ten se trhá s je takovej divnej :DD Prostě nejlepší je takovej bílej s jahůdkama, kterej po nich i voní :DD (btw. příjdu si jak nějakej úchylák, že tady píšu jakej mám ráda toaleťák :DD) No, tak to jsem se vyjádřila o tom, kterej toaleťák mám ráda :DD Prostě jako já bych bez toaleťáku nežila :DD já nevim, jako ono když se to tak veme, tak to každej bere jako smaozdřejmost, ale co ybste dělali kdyby nebyl? o.O :DD Teď vám napíšu, co mě napadne k čemu se používá. :DD To my připomíná, jak jsme měli rozlučku se sezonou, tak tam jsme hráli hru a tam jakoby byl TOP 10 na co se používá toaleťák :DD
Takže podle mě je jasný na co se používá..
1. na utření po potřebě
2.na smrkání (když nemáš kapesník)
3. na utření (když něco rozleješ)
4. obvaz(když ti teče krev)
5. místo ubrousku na svačinu
No a víc si vážně nepamatuju :DD a tak to je asi konec dojemnýho článku o TOALEŤÁČKU♥
Tumblr_lptbldvylb1r1owkno1_400_large

Dneska to výjde! :)

17. srpna 2011 v 12:30 | Terlí^^ |  Diary
Takže včera tady byl H.-P.. Kdo četl minulej článek tak ví o co jde;).. Uvědomila jsem si, že s nim nechci nic mít.. Ale jakože je milej, hodnej, vtipnej,... ale tak nadrženej.. Prostě jako on si objednal pásek a jakože v sobotu ho asi bude mít v Koso a on prostě se mě zeptal, jestli si ho budu chtít zkusit rozepnout.. No, takže kam tim míří je asi jasný! :)
Ale tak to teĎ nechci řešit:) Prostě dneska budem spát s holkama u mí babči a konečně si upečem ty COOKIES♥ a dáme si na ksicht ty masky na obličej :DD No a pak prostě nevim co všechno budem dělat, ale užijem si to;) No teď za chvilinku jedu do Bolky, vybrat si batoh a nechat se vyfotit a možná si i něco koupit:) tak uvidíme;)
Tumblr_lq1rb7scgh1qg1yc7o1_500_large

Legendární Kosořice :)

16. srpna 2011 v 14:24 | Terlí^^ |  Others
Takže jenom malá informace "kámoš" z Kosořic nepřijel, protože pršelo. Takže jsem si vlasy ničila úplně zbytečně, ale tak nevadí;)
No dále.. je tu slibovanej článek o zážitcích, jestli se tomu dá tak říct, z "velký" discotéky v Kosořicíh.
Moje historicky 1. Kosořice byly s Verlušákem.Bylo to něco úžasnýho;) Prostě jsem si mohla pařit jak jsem chtěla. No a hnedka 1. Kosořice pro mě byly osudový. Ale né zas tak úplně. Byli jeden z důvodů, proč jsem se rozešla s P.. Byl tam totiž jeden "známej". Prostě kluk, kterýho jsem znala od malička. V tu chvíli mi připadal strašně hezkej. Zdál se milej a hodnej.. a si o mě měl i zájem. No, a jakože prostě po těch Koso jsem se cejtila strašně provinile, i když jsem vlastně vůbec nic špatnýho neudělala. Ale prostě jenom ten pocit. No a tak to byly 1. kosořice. Osudový. Přinesly mi změnu. Dalo by se to tak říct. Po těch Kosořicíh, jsem si myslela, že s M. něco bude. Jo, když sem si to naivně myslela. :DD Pche. Dala bych si facku. :D Důvod je v celým článku..