Říjen 2011

Simple.

31. října 2011 v 16:34 | Terlí^^ |  Photos

Protože jsem se do týdle fotky zamilovala:)) Já vim, je to jednoduchý, obyčejný, ale jsem na sebe hrdá, že jsem něco takovýho vyfotila! :)

Vyhodnocení kontroly a zápisu affs..

31. října 2011 v 16:06 | Terlí^^ |  Others
Tákže jak to všecko dopadlo:))
ty co se zapsali:

Nový:

Takže to jsou všichni co napsali:)

fakt..

30. října 2011 v 20:26 | Terlí^^ |  Diary
I know I know.. jsem depromovaná.. zase mi blbne net, takže jako jsme sem nemohla nic dát... No, takže jako fakt super no.. V pátek taneční.. nečekala bych, že mě to bude bavit, ale tak bavilo mě to, že áno;)) Pak v sobotu jsme byly s J. v kiníčku.. No jako vůbec jsme třeba nemuseli odejít dřív, protože jsme inteligentní a vybrali jsme si film, aby jsme ho samozdřejmě mohli vidět až do konce.. Chm, do konce jsme ho neviděli, no :DD Ale tak jako aspoŇ jsem si koupila kulíška :)) a zamilovala jsem se tam do šatů! Jako sice nebyly drahý, ale tak jako miluju je! Vezmu si nějaký boháče a takovejch šatů budu mít miliardu! :DD Fakt:D No, dneska jsem se jenom válela. No a vařila jsem, takže fájn.. A četla jsem. To jsem vlastně dělala skoro celý to volno;)) Jo a ještě něco :D Už k nám "přiletěl Ježíšek" :DD Dostala jsem s edégrou novou madračku do postele.. JAkože už k Vánocům.. Je to o hodně lepší než před tim;)

jsme borky, máme fotku se Zitou!;))
Já, Zita a Jarlinka :))

Just smile.

27. října 2011 v 16:47 | Terlí^^ |  Diary
Včera jsem tady nebyla, páč mi nešel net, ale tak to je detailíček.. myslim, řekla bych. :DD Jeden den nikoho nezabil;)) No, baví mě se celý prázdniny jen tak válet a číst si:)) A koukat na filmy a vlastně nic nedělat:) Od toho jsou prázdniny, že jo?! :DD Mamkys si teď jela na masáž těma lávovejma kamenama:) Dali jsme jí to k narozkám, tak doufám, že se jí to bude líbit:)

No, jinak mamka jde v podnělí do nemocnice, budou jí trhat mandle, takže se tam každej den za ní stavim:) Chci aby to měla v pohodě..

Vůbec jako teď nemám divnou náladu.. Vůbec třeba si nepříjdu, že dělám všechno špatně, vůbec mě teď poslední dobou všechno nesere.. Vůbec jsem dneska neztratila 50.. to sice není tak podstatný, ale i tak.. Fakt jako, já vim, že to není pravda, ale prostě nevim.. Proč kluk, kterej nejdřiv chtěl Kačku najednou píše mě a nenapíše jí, jestli nechce jít s nim ven, proč to píše mě? Já nechci, aby mi to psal. Má to psát jí. Nechci, aby to dopadlo zase tak, že se na ní vybodne kvůli mě.. jo teď to vypadá, že si hodně věřim.. ale prostě aby to nebylo jako s Matoušem nebo Koutkem.. Nechci, aby to takhle bylo po každý.. Je mi z oho na nic. Proč? Fakt.. Teď je všechno strašně strašně divný.. Situace zalíst pod peřinu a zůstat tam!

Je to fér?!

25. října 2011 v 20:28 | Terlí^^ |  Diary
No, nebudu vás zatěžovat mejma kecma, co jsem dneska dělala ve škole a tak podobně.. Prostě jako jsem si dočetla krásně 3. díl Vampýrský Akedemie. Ty jo nechápu, jak to může mít takovýdle náhlý zvraty, vždyť jako to přece nejde néé?! Jako proč teď poslední dobou brečim u každý knížky? :DD Můžete mi to někdo vysvětlit? :D Chci vědět, jak to všechno dopadne a to teď hned! :D Chci si přečíst hnedka teďka všechny díly, protože mě to velmi deprimuje, že nevim jak to bude. Ale fakt jsem se do těch knížek zamilovala! :)) Už vim, co chi k Vánocům od babči :DD Nebo od taťky to je jedno :DD Všechny ty knížky budou mít čestné místo u mě ve skříňce. Protože si to místo zasloužej!;)

Večer se kouknu na nějakej film se ségrou a tak:)) Konečně se hlavně vyspim!;) Jaký máte vy plány?:)
Vampire_academy_by_mitchie_v_large

Shut up, BITCH!

24. října 2011 v 19:53 | Terlí^^ |  Diary
Jako fakt ot nechápu!! Proč jsou na světě takovýdle lidi? Proč nemůžou nechat volnej průběh věcem ,který tak dobře začali?? Nechápu.. Jako můžete mi někdo vysvětlit, proč se takhle někdo chová?? Vždyť ona si to nazaslouží.. Ona né.. Nechápu tydle lid.. Proč dělaj tak velký podrazy a při tom si hrajou na největší kámoše?? Je to tragický.. Kam ten svět spěje??! fakt, kdyby se každej choval takhle, tak kam by jsme to dotáhli?! No, každej by si hrabal na svim písečku a nedalo by se nikomu věřit. .Je to tragický, čau.

Tumblr_ltkzpvpi0r1r4df0io1_500_large

Let's go:))

23. října 2011 v 12:36 | Terlí^^ |  Diary
Ty jo jako zase jsem trošku nestíhala.)) No v pátek taneční. Uplně jako to bylo dobrý!! Bavilo mě to tam, proč je to vždycky tak, že se mi tam vůbec nechce a pak je to jakože dobrý?? :D Héj, jako strašně sem se tam natlemila;)) No a pak jsme šli s J. se podívat jakoby na spolužačku.. Jakoby její spolužačku a mojí bejvalou spolužačku;)) a ták. Jakože to bylo hustý:)) J. si tam krásně plachtila na chodbě s Milanem.. Krásný to pohled no a jakoby pak jsme byli ještě u Stinků ono to je jakoby propojený, takže jakoby jsme viděli všecky troje taneční;)) No jako viděla jsem se tam s Matoušem. Ty jo, mě málem umačkal, když mě objímal :DD Bylo to milý:)) NO a teď jako budou prázky, tak sme se dohodli, že pude. Páč jsme se dlouho neviděli a ták;)) No a pak jakoby, mě Péťa "propašovala" dovnitř :D takže jako pohodička :DD No, vůbec jako jsem tam netancovala s Matoušem, i dyž jako tam nepatřim :DD No, řekla jsem, že ho za to zmlátim, ale tak jako víte co, né? :DD No tak jsme si to jako dávali, i když oni tancovali něco, co my ještě né, tak jako pohoda:D ale zvládla jsem to!! :D
V sobotu jsme vyhráli nad akovem, takže zatim pořád krásný 1. místo bez ztráty bodů! :)) No, tak večer se ještě ozvu;) Teď krásně smažim bramboráčky;)

Tumblr_lr8b1jqldj1qd0pymo1_500_large

laughing.

20. října 2011 v 15:00 | Terlí^^ |  Diary

Tadle písnička je rpostě úžasná:)) vždycky mi zvedne náladu:)) Takovej ten pocit, že jste šťastný a ani nevíte proč:)) mám ráda takový chvíle;)) jsou nejlepší:))no, dneska mám rpostě dobrou náladu ani nevim čim to je, ale prostě mám ji! :D

TY VOLE! Jako to byste nevěřili, jak smrdí jedna spolužačka.. To je strašný :DD sedim od ní asi přes 2 lavice a cejtim to, jak kdybych seděla vedle ní, to je jako fakt tragický, nevim co to jako má znamenat?!!! To se jako nědokáže umejt, nebo co??! :DD Fakt, puch že by jeden pad :D

No jinak jako jsem se dozvěděla krásnou novinku :DD Ježiš, já jí to tak přeju! :DD Má co si zaslouží, dilina jedna :DD Fakt, mi to krásně zvedlo náladu i když vlastně nevim proč mi jí zvedlo, ale zvedlo :DD
S Péťou jsme si byli místo těláku(odpad nám) krásně nakoupit věci do Rossmanu;)) mám novej make-up a lesk:)) Jako krásný.. No pak třeba si vůbec nechcem dojít na jídlo a vůbec nemaj všude zavřeno :DD V pekárně nám zavřou před nosem, tak kde to žijem? :DD

No, jinak jsem se dneska viděla s L.:) Sice jenom asi tak něco kolem 7 minut a skoro pořád se mi smál, buďto kvůli Štěpánovi, nebo kvůli tomu jak jsem zmrzačila včera toho trenéra, nebo kvůli tý spolužačce co smrdí.. Šla zrovna okolo, že jo :DD Takže jako fájn no, ale tak jako aspoň jsem ho viděla a na nějakou dobu zase vim, jak vypadá :DD Jako, né že bych to nevěděla, ale prostě tak jakoby v živý paměti :DD víte co ymslim, né? :DD
Tumblr_lta8fohmow1qg8dbxo1_500_large

Kontrola a nábor nových affs..

19. října 2011 v 20:20 | Terlí^^ |  Others
No, takže mám v tom teď tak trochu bodel :DD Takže Affs stačí, když napíšete Chci být nadále affs nebo něco v tom smyslu:)) A nový: adresu blogu, přezdívku, o čem je váš blog.. a to stačí:))

kontrola a nábor budou probíhat až do neděle 30.10 :))

You belong to me..

19. října 2011 v 20:02 | Terlí^^ |  Diary
Ty jo fakt super dneska.. Jakože končila jsem v půl 1, takže pohodička;)) No pak jakoby jsem nakonec s L. nešla, páč jakoby on má něco s nohou, tak jel s tim k doktorovi do Prahy.. No a tak jsem šla se spolužákama jakoby k mamce do práce:)) Héj, jako oni jsou strašně v pohodě:)) Jsem ráda, za to jakou mám třídu:)) Až na pár vyjímek:))

No, pak jsem byla u mamky v práci něco kolem dvou a půl hodiny.. Jako fájn, že si tam všichni zákazníci myslej, že tam pracuju a koukaj na mě, jestli bych je teda nechtěla jít obsloužit :DD No, pak jsem tam krsáně pomáhala vybalovat nějaký kleště na elektrody, nebo já nevim co to bylo :DD

Jako je fakt super, že mě na tréning vez nějakej chlap od mamky z práce, ale tak aspoň ,že jsem se na ten tréning dostala, že jo;)) No, ale radši sem tam neměla jezdit, jako prostě vůbec o mě nezakopnul trenér a vůbec nemá meniskus a vazy v prde*i.. Fakt, omg.. ale taková blbá náhodo.. prostě jsem tam ležel on běžel a dal si kolenem o branku.. fakt.. muselo ho to bolet, řikal ,že mu bylo i na zvracení, tak jako musim mu koupit čokoládu, nebo tak něco!;)

Tumblr_ltbqrqlujq1r02z97o1_500_large
zahraje mi taky někdo?