Listopad 2011

books.

30. listopadu 2011 v 16:29 | Terlí^^ |  Kraviny
Tumblr_lsugzsvcoq1qfcb1io1_1280_large

Knížky jsou pro mě takovej únik od všech problémů. Únik od reality, od mího života. Když čtu a ta knížka mě fakt zaujme, nevnímám to co se děje kolem mě. Jsem v 'jejich' světě a všechno zažívám s nima. V poslední době u spousty knížek brečim, protože jsem do nich uplně zažraná. Ani si nedokážete představit jak. Je to taková menší závislost. Když je deprsivní počasí, zima a nálada na houby zalezu si do postele s knížkou a čtu, čtu, čtu. Zapomínám na 'svůj' svět. A je mi to celkem jedno. V tu chvíli nic neřešim a je to tak fájn.

(v cč. nějaký obrázky)

boy of my dreams.

29. listopadu 2011 v 16:09 | Terlí^^ |  Kraviny
Tumblr_lvcrvjx3k01r4bi7so1_500_large
tendle článek už chci napsat delší dobu. Prostě takovej 'snící' článek:)

Takže můj vysněnej.. nemělo by mu vadit, vidět mě nenamalovanou v teplákách. Čekal by na mě před školou ráno, aby mi popřál úspěšnej den ve škole, odpoledne, aby jsme se viděli. Nemusí bejt dokonalej. Nemusí mít dokonalou postavu s buchtičkama. Nemusí mít 'nejkrásnější' obličej, dokonalý vlasy. Stačí, když s nim budu šťastná. Stačí, když mě bude dostávat z mejch depresivních nálad. Taky mám prostě takovou vysněnou scénu :DD no, ono jich je víc, ale tak jedna z těch hlavních.. Prostě až mu řeknu nějakej problém, tak mě pohladí po vlasech, přitáhne k sobě a řekne "Všechno bude dobrý" a pak mi dá pusu do vlasů. Jo, já vim, je to takový klišé, ale já bych to fakt chtěla zažít! :DD Bude vědět, jak mě rozesmát, jak mi zvednout náladu, ale pozná, když mluvim o vážnejch věceh. Samozdřejmě by měl bejt věrnej a neměl by se za mě stydět.

christmas lights.

28. listopadu 2011 v 19:59 | Terlí^^ |  Photos

Takže to jsou moje a ségry nádherný světýlka na knihovnách. Strašně se mi to líbí.. je to hustý! :DD Až budu mít svůj byt, tak budu mít postel s kovovym ráme a hodně polštářem a nad tim napsaný 'sweet dreams' a kolem toho právě světýlka:)) Uplně to vidim. se bude krásně usínat;)

let the moment take you.

28. listopadu 2011 v 18:44 | Terlí^^ |  Videa

Je to úžasná písnička. Ten videoklip a ten text. Mám jí prostě ráda. Selena je borka! :D Mám jí ráda. Ze všech Disneyovskej "hvězdiček" nejradši,. Je strašně sympatická a prostě mám jí ráda. A myslim si, že ona je velká vyjímka. Když si vemete jenom to, že se ve 'who says' odlíčila a byla nenamalovaná, tak prostě pro mě je to obdivuhodný;)).. No ale tak to je jenom můj názor:)

christmas.

27. listopadu 2011 v 18:45 | Terlí^^ |  Diary
Ty jo už na mě jde vánoční nálada. Krásně mi tady svítěj světýlka kolem knihovny, svítí Santova chaloupka, voní vánoční vůně a hrajou mi tady vánoční písničky. :DD Uplnějsme byli na náměstí. Rozsvicovali tam strom.. sice je to koště, ale strašně mě to naladilo na Vánoce. Už se těšim na cukroví a salát s kaprem a řízkem. Ve čtvrtek se ségrou a Jarlou kouknem na Grinche s kakaem s maršmelounama. O:)) Takový předvánoční sraz :D No, pak se strejdou pojedem na vánoční nákupy. Pomůžem mu vybrat oblečení a vyberem si něco pro sebe:)) Je milej, no. Pak pojedem ještě s Jarloušem. No a pak taky mě čeká vánoční Praha. Pojedu jako každoročně s babčou a dědou a pak možná s Jarloušem;))
Tumblr_lvbbt0lctz1qcr05lo1_500_large

Lay... 1.1.// winter.

26. listopadu 2011 v 16:45 | Terlí^^ |  Lays

Autor: Terlí^^
Téma: winter.
Datum vytvoření: 26.11.2011
Datum nastavení: 26.11.2011
Spokojenost: 95%
Brushe :ne
Comment: Líbí s emi, že nemá ty studený barvy a je takovej jakej je..:) je jednoducehj a netrval mi tak slouho, takže jsem s nim spokojená, protože není přeplácanej a tak;)) nejsem výborná grafička, ale podle mě takhle to vyhádří mě;)

I'd give anything to be a normal.

26. listopadu 2011 v 15:32 | Terlí^^ |  Diary
Toudle větou by se mělo řídít hodně lidí. Poslední dobou mi příjde, jak kdyby se všichni zbláznili. Prostě nikdo není takovje jako bejval, někdo zase dělá uplný kraviny a n+kdo má uplně vypatlanou hlavu.. Tak mi někdo řekněte, co se to děje? Nechá pu, absolutně ne. Jako kdyby prostě nevim byla debility nakažlivá, nebo já fakt nevim..

Nom jinak dneska mám tak trošku uklízecí den. Od rána mejem okna a prostě budem připravovat vyýzdobu na Vánoce:) Už se těšim na cukroví a na to, jak to tady bude vonět. Se stromečkem a těma vánočníma svíčka ,co mamka vždycky kupuje.. No jinak bych asi chtěla udělat novej lay, ale tak nevim. uvidíme;)

Maminka.

25. listopadu 2011 v 16:29 | Terlí^^ |  Kraviny
Takže, svojí mamku mám ze všeho na věte nejradši. Ona je pro mě oporou a prostě všim. Nedokážu si představit, že bych byla bez ní. Prostě ona je strašně silná. Po tom, co se naši vlastně rozvedli, tak to všechno zvládala sama. Mě, a ségru. A to si myslim ,že nebylo a není to tak lehký. Vážim si jí taky pro to, že mi dokáže poradit. Je něco jako moje kamarádka. Mám strašně ráda, když mi vypráví, co on dělala, když byla v našem věku. Strašně ráda se s ní směju, Když místo prostředníčku ukáže ukázováček. Když něco neumí vyslovit. Mám jí vážně ráda a za NIC na světě bych jí nevyměnila. Jsem ráda za to, jakej sní mám vztah. Někdo se se svojí mamkou ani nesnese, pořád se hádají a tak. Jsem vážně ráda, že to tak nemáme. Vím, že kdybych měla nějakej problém mamka je ochotná mi pomoct a všechno se mnou vyřešit. Ona mi rozumí. Jednou mi řekla, že i kdybych šla třeba do vězení, tak pořád budu její holčička bude mě mít ráda. Tak ako já bych měla ráda jí. Prostě miluju svojí maminku!;)
Ségra, děda, babča, já a maminka♥))

Vzpomínám.

24. listopadu 2011 v 20:58 | Terlí^^ |  Kraviny
Ty jo, nevim co je to zase za období.. Příjde mi, jak kdyby se teď všechno kazilo.. no, a tak mi nezbejvá, nic jinýho než vzpomínat na ty časy, kdy sem byla vážně vážňácky šťastná. Je to takový deprimující vzpomínat na takový uplný maličkosti, při kterejch jste byli šťastný. I když jste na sebe byli uražený, našvaný a vaši konverzaci zachránili chlupy na rukách. Nebudu se tady litovat a prostě řikat, že bych to chtěla zpátky.. Neřikám, že by to třeba nebyla pravda, ale tak můžu si za to sama. Já jsem to skončila. Možná je to zase takový to "moje období", ale prostě potřebuju tady mít tendle článek!. Prostě ty jo strašně mě deprimuje, jak čtu knížky tak všichni tam jsou šťastně zamilování, nebo prostě aspoň maj dobrý vztahy.. A prostě nevim. Chtěla bych někoho, kdo na mě bude čekat před školou, aby jsme spolu mohli bejt klidně jenom na 5 minut, ale přišel by, aby mě viděl. Strašně mě deprimuje, když po dlouhý době cejtim tu dobře známou vůni, na který jsem byla "závislá" strašně mi to vždycky pčipomene, jaký to bylo. A právě se mi vybavěj úplný maličkosti. Jako skoro každodenní cesty na hřiště a je toho tady víc. Nemůžu, nebo spíš ani nechci tady psát všechno to krásný, protože kdyby náhodou, ale fakt jenom náhodu... tak bych nechtěla bejt za chudinku, která vypadá, že je v nouzi a tak by chtěla všechno vrátit.. tak nechci vypadat, ale prostě nevim. Todle je vlsatně úplně nesmyslnej článek, kterej vám nic neřekne, ale já to tady prostě potřebuju mít! Potřebuju. Myslim..
388839_306752312676817_166921416659908_1153144_1302158491_n_large

Breaking Dawn.

22. listopadu 2011 v 21:15 | Terlí^^ |  Diary
Takže, včera jsem byla v kině.. Podle nadpisu je asi jasný na čem, že áno?:) No, jako nepopsatelně krásný! Vážně nejkrásnější, nejpovedenější díl! I když jsem věděla, jak to všechno dopadne, tak mi slzička stejně ukápla:')) Ale tak to bych nebyla já, aby u něčeho nebrečela, že jo.. :DD No, prostě Jake je nejlepší.. A vždycky nejlepší bude. Už se nemůžu dočkat na 2. část.. No, jinak teď v poslední době zjišťujeme s J., že když se na to tak koukáme, že jsme vlastně asi jediný normální, nebo já jako fakt nevim.. Ale tak to by bylo na dlouho;)
618twilight%2520breaking%2520dawn%2520banner_large

Tumblr_lq68yfb1qw1r1dydjo1_500_large
vždycky jsem to řikala;)