Prosinec 2011

Miluju smysluplné konverzace.

30. prosince 2011 v 19:33 | Terlí^^ |  Diary
No, dneska jsem si krásně s Jarlinkou jeli nechat udělat nehty.. Jenomže tam maj dovolenu a maj až od 4.1. takže jako dobrý no. :DD Tak jsme si šli dát čokládu do mekáče. Nebyl tam ghůl, což mě velmi deprimuje. No.. i když :D Pak jsme si krásně šli nakoupit na Silvestříka. Jako jo, jsme drsný umíme nakupovat! :DD S tim vozíkem se jezdí fakt drsoňsky. A pokladní neuměj účtovat.. Faktt.. jako nechápu, že místo okurky mi tam daj brambory takže místo 12,- platim 80,- .. No, ale tak došla jsem si na informace a je to v cajku. ;)) Pak mi trošku nemálo upadalo rameno. KINLEY UP! celou cestu z Kaufu. Pak prostě miluju naše konverazce s J. :DD Jsou uplně nepodstatný, ale mě bavěj :DD Miluju to, když se neumíme vyjádřit a jsme schopnáý 5x za sebou říct "jako, jakoby, jakože" nebo něco v tom smyslu. :DD Jo, prostě si rozumíme.
5340111883_6251e6bf0d_z_large

hill courage and pinch of wisdom

28. prosince 2011 v 19:21 | Terlí^^ |  Diary
Já vim..zase jsem tady nebyla, ale tak nějak nevim. Nic se něděje a tak není co psát.. Nebo ono by bylo, ale prostě se nechce. :DD
Teď jsou dokoukala Eragona.. A jako můžu vám říct, že je to úžasnej film. Uplně jsem se do něj zamilovala. Chci si přečíst i knížku, protože to chci všechn zažít i s těma podrobnostma, který ve filmu nejsou. A chci si přečíst i tamty další 2 díly. Prostě se mi to líbí. Takže knihovno očekávej mojí návštěvu. :DD Celej den se jenom válim, něco jim a čtu si poslední díl VA.. Měla bych číst jinou knížku, aby to bylo popořadě, ale já si vždycky nemůžu pomoct. :DD NO, dneska jsem si krásně udělala seminárku na zemák a jako jsem fakt nadšená, že jsem vůbec nevěděla kde co hledat stejně jsem nenašla aktuální kurz měny v Saúdský Arábii, takže jako pohodička.. no..
Eragon-iphone-wallpaper_large
zbožňuju;)

Ho, ho, ho!

25. prosince 2011 v 18:10 | Terlí^^ |  Diary
Ježiš, miluju svojí rodinu. Lepší Vánoce jsem si nemohla přát. Vážně, jídlo výborný, dárky výborný! :)) Nebudu tady vypisovat, co jsem všechno dostala, protože podle mě to nemá cenu, že jo. Strašně ráda sedim u telky a k oukám na pohádky, nebo vánořční filmy! :)) A u toho jim cukroví a ovoce. Je to uplně bombastický!:)) A taky zbožňuju svýho bratránka! :D On je drsoň nejkrásnější. :DD
660126-7-1324817236033_large

Shake up the happines

22. prosince 2011 v 21:53 | Terlí^^ |  Diary

Jo, třeba ráno jsme si nejeli s našim obrazem pro Verličku autobusem dýl, aby ho neviděla. Když pak vlastně zjistíme, ža Verlička ráno autobusem nejela, ale tak to je detailíček. :DD Přišla jsem si fakt drsně, když s obrazem chodim po Bolce. :D Jak na to ty lidi koukaj. No, ve škole pohodička. Jako třeba jsme si s Jarlou nevolaly, když jsme se viděly. Prostě víte, jak jsou ty scény v těch filmech, né? :DD Tak prostě tak. Pak jsme si zařídili hodně věcí. Knihovna, objednání na nehty (měla bych se naučit vietnamsky, protože jim fakt nerozumim a pak si příjdu jako největší pitomec.) Pak projížďka MHDéčkem po Boleslavi. Jo krásný.;)) A pak krásné chvíle v cukrárně s těma nejlepší. Daly jsme si dárečky. Dostala jsem nádhernej náramek, náučnice, tričko(abych měla co na sebe :DD) a příbalovej letáček. :DD Pak jsme byly zapálit svíčku za Havla, protože on si to fakt zaslouží. A takhle to je lepší, než nějakej dramatickej status na fb. No a pak kino. Třeba nám tam prvních 15 minut nepustili jinej film, ale tak nevadí. :DD

Všechno bylo báječný, až na ty 3+1/3. fakt jsem je všechny potřebovala vidět. Hlavně tu +1čku. No, ale tak prostě už to nechci řešit.(Nechci, ale stejně to řešit budu. Holt si nevyberu :DD)
Tumblr_lwez10ur341qelp2lo1_1280_large
miluju ten pocit, když se koukáte na výraz toho, komu jste daly dárek. Je nejlepší vidět u nich tu radost.♥ Jarlinka&Verlička. nejlepší!

distance.

21. prosince 2011 v 19:51 | Terlí^^ |  Diary
Je milý nechodt do školy. A miluju ten pocit, když se kouknu z okna a vidim, že tam je sníh. No, sice přes celej den slez, ale tak já doufám, že tam někdy konečně vydrží!;))

Zjistila jsem, že mám trošku takový problémy. Nebo jako né ani problémy. Prostě si musim zakázat koukat se na starý fotky, který mi připomínaj určitý věci. Pak si taky musim zakázat u každý věci, nebo činnosti si vybavoat věci, který s nima mám spojený.
Pak mi taky vadí, že mi záleží na mejch bejvalejch. Nebo prostě na lidech, který jsem měla fakt ráda. Který byli určitou dobu součástí mího života. Vadí mi to, protože pak vždycky hledám cokoliv, čim bych mohla jejich chování omluvit. Hledám taky způsob, jak přesvědčit sama sebe, že to tak prostě nemysleli, že se změněj, že budou zas takový, jaký jsem je měla ráda. Jenomže jsem naivka. Jo, přiznávám to. A vadí mi to. V tudle chvíli nehorázně. Chtěla byc, aby mi byl fuk. Aby mi byly ty jeho kecy fuk. Ale bohužel nejsou. Ale já to nějak zmáku. A třeba přece jenom je tady naděje, že zase bude tim vesničanem.

slaďoučký♥

Vánoční nálada.

20. prosince 2011 v 20:44 | Terlí^^ |  Diary
Héj, tak jako dnešek je až na pár malejch výchylek úžasnej. A včerejšek byl taky!:)
Včera Nisa s Tomášem. Jako bylo to úžasný. Řikat, jak mu ty kalhoty strašně slušej a má v nich dobrou prdel. :DD Je nejlepší. Vybrala jsem si krásný věci od Tomáška ježíška :DD No, pak můj krásnej rozhovor s černochem! Jsou nejdrsnější a já jsem borec. Vždycky jsem si myslela, že když budu mluvit s někym anglicky, tak nad tim budu hodně přemejšlet, ale ono prdek. Prostě jsem mluvila plynule a používala jsem i dobrý časy. Jo, jsem na sebe hrdá. A na toho černocha taky. Byl strašně milej a jakoby dalo by se říc, že by mě asi pozval na kafe, kdybych tam byla dýl. No, škoda. :DD

Dneska ještě jsme s Jarlinčekou dokupovaly dárečky. Byla jsem fakt nadšená, že jsem se na zádech táhla s 10 tunovou taškou. :D No, ale tak nevadí. Mám(e) nejlepší nápady na dárky. Fakt že jo. Baví mě pracovat se "soubory". Ježiš, mě tka vadí, že nemůžu říct o co jde. (MucíQ Verličko♥) :DD Jo, jinak trošku jsem dneska vyblila nesmyslný slova. :DD Chtěla jsem mluvit strašně odborně. A je fájn ,že si příjde jak da Vinci nebo Picaso. (ano, ano Jarlinko) :DD Těšim se na čtvrteka doufám, že nebudu zejtra muset do školy:)
Dsc00545p_large

Adele♥

19. prosince 2011 v 16:29 | Terlí^^ |  Kraviny
Tumblr_lr2u98qwfh1qfajhlo1_500_large
Ona je strašná frajerka. Mám jí ráda. Zbožňuju její hlas. Ten její chraplák. Ta její osobnost. Chtěla bych bejt jako ona. Chtěla bych mít její hlas. Jak prostě ona všechno zvládá. Obdivuju na ní i to, že vlastně není nejhubenější, ale i tak prostě dokázala prorazit. Její texty jsou tak strašně pravdivý a neznám písničku, která by se mi od ní nelíbila.Ten text na hoře na obrázku je tak upřímnej. A proto jí mám tak ráda. u jejích písniček se nejlíp přemejšlí, nejlíp brečí, nejlíp vzpomíná, nejlíp se zpívaj, nejlíp se křičej. Prostě zbožňuju jí a její hudbu!♥Chtěla bych bejt jako ona. Chtěla bych mít její hlas.

future.

18. prosince 2011 v 13:49 | Terlí^^ |  Kraviny
Tumblr_lvxevcczde1qe7mxjo1_500_large
Takže moje budoucnost. Je to moje vysněná budoucnost a nevim, jestli se většina z ní splní, ale já budu bojovat o to, aby se splnila. Protože je to to hlavní. Nechci si nechat proklouznout mojí životní šanci, žít tak, jak já chci. A taky nenechám. Udělám všechno proto, aby to bylo podle mých představ.

luminous fairies.

17. prosince 2011 v 17:27 | Terlí^^ |  Photos
Takže, jsou tady ty fotky z úžasnýho obmotávání světýlkama:)) prostě tangovci tudorovci :D

nestíhám.

17. prosince 2011 v 10:31 | Terlí^^ |  Diary
No, jak už nadpis vypovídá.. nějak jsem nestíhala:) Nebo jakoby bych stíhala, ale prostě nám zas nejde internet že jo. No, alae tak to je detail:)) Miluju obmotávání se světýlkama! :DD Fotky sem dám až dýl:)) No a teď se jdu koukat se ségrou na Avalonskou střední;))
Ty nehty chci!