Únor 2012

take a breath.

29. února 2012 v 18:47 | Terlí. |  Diary
Jo, jo.. někomu se tak lehce nadechuje. Já mezi ty osoby bohužel nepatřim. Nesnášim, když mám ucpanej nos a nemůžu dejchat. Pak rpostě nemůžu ani jíst. Zkuste si zacpat nos a pak jíst, uvidíte, že to nejde. Nekecám. To je takový moje trauma, no.
Mám opravdu milýho spolužáka;)) Když mi udělá sváču. Takový drsoňský tousty a byly strašně dobrý. Neřikám, že by se mi to nelíbilo každej den. :D No, ale tak nechci ho využívat.))
Už se těšim na prázdniny. Tak nehorázně moc. Těšim se, že budu v Kolíně. Ano, já se těšim. Vypadnu odsud. Prostě budu snad daleko od všeho. Jediný, čemu budu blízko bude slovák. Ale tak s tim se snad nějak poperu.;) Už docela dlouho neprudil. Naštěstí. Je to velmi frustrujícnědeprimujícínepříjemný pocit, když vás někdo otravuje. Snad se vzpamatoval hoch.
Můj telefon nevypadá na to, že by se probíral k světu, takže jsem smířená s tím, že teď nějakou dobu budu mít ten starej. Ten bez zvuku a s baterkou, která vydrží tak 1 a půl dne. Jojo, jsem šikovná já vim.;)
Baví mě si strašně čmárat do sešitů. Je to uklidňující. Baví mě psát si na papír, to co mám v hlavě. To co nikdo nevidí a to co nikdo neřeší. To co je tam napsaný vim jenom já. Něco musim vědět jenom já. Někdy mi to i pomáhá. Někdy si myslim, že moje kecy nikoho nezajímaj.. že by nikdo nepochopil, jak se cejtim a proč se todle všechno děje. Někdy to nechápu i já sama. Ale tak stává se. Jsou to možná i nesmylsný věci, ale pro mě jsou potřebný. Potřebuju někam napsat to, co nikomu řikat nechci. To, co nikdo nemusí vědět.
http://30.media.tumblr.com/tumblr_lzogdeGFEs1qbeqcyo1_500.jpg

Why so serious?

28. února 2012 v 18:39 | Terlí. |  Diary
Nevadí mi chodit si do školy jenom sednout na šest hodin denně a hrát celou hodinu s Bróžou piškvorky. Nevadí mi předvádět svoje "umělecké nadání" na tabuli, před celou třídou. Pohodička. Moje sekera vypadá jako vlajka, ale tak nevadí. Pro mě je to prostě sekera a čau. :D
Celej den spící nálada. Ještě k tomu to hnusný počasí, déšť.. Brr :// mám z toho většinou divnou náladu, ale dneska jsem tak nějak v pohodě. Jen co jsem přišla domůů ze školy, jsem si zalezla se ségrou ke mně do postele pod peřiny. Chvíli jsem četla Eragona a pak jsme hráli hry na jejim mobilu. Miluju, když se rozčiluje, že prohrála!♥:D K tomu jsme ujídali čokoládu a ještě takový ty nechutně dobrý nezdravý věci. Nestěžuju si. O:) No, tak pár kil navíc, no. :D Kecám.. trápí mě to, ale já tovyběhám a vycvičim. Challange accepted. No, takže si jdu zase zalíst do svýho brdlohu a usínat. Dobrou. O:)
Tumblr_lymfutegyb1r1byrmo1_500_large

nothing else.

27. února 2012 v 17:29 | Terlí. |  Videa
nezměnila jsem na něj názor, ale tadle písnička se mi prostě líbí. Ten text. A prostě on má hezkej hlas, když zpívá. Jenom kvůli tomu, že ho nemám ráda jako člověka, nebudu odsuzovat jeho hudbu. Podle mě některý jeho písničky jsou dobrý a to je všechno.))
http://27.media.tumblr.com/tumblr_ldqclqRmOu1qaobbko1_500.jpg

juicy beat.

26. února 2012 v 12:57 | Terlí. |  Diary
Tumblr_lnumnkwrik1qfug5vo1_500_large
Jo jo.. včerejšek byl.. nevim, jak ho nazvat. Bavila jsem se, měla jsem strašný bobky, abych nepotkala slováka.. bohužel potkala a dneska mi přišla vyčítavá smska. :D Chudák, jsem tak zlá. (Jen aby jste věděli, slovák je jeden kluk z diskotéky, kterýmu jsem řekla, že mi je 18 a tak trošku nevim) No, po dlouhý době jsem se viděla s Matoušem;) Ráda jsem ho viděla. Je to prostě kámoš. :) Byla jsem ráda, že tam se mnou je ségra. Mohla jsem si s někym pořádně zatancovat! Jsem ráda, že se kvůli mě obětovala a jela :) Jsem taky ráda, že se skámošila s Bröžou. Ten si to taky dával, no. :D Jsem ráda, že jsem poznala jak fajn jsou moje spolužačky. Že jedna z nich jde se mmnou dovnitř na záchod, abych nebyla sama. :D Jsem ráda, že jsme volali naší třídě na lyžák. Jo, prostě to bylo fajn:)

believe in yourself

25. února 2012 v 17:56 | Terlí. |  Diary
nepopsatelný! mám z toho takovou husinu jako nikdy!
Včerejší večer.. no :D Ségra měla závěrečnou hodinu v pokračovačkách, tak samozdřejmě, že jsem se šla podívat.Jo v pohodě jsem si dávala jejich pokračovací figury. :D Například otáčení se o 360 na jedný noze.. Jo, dávala jsem si to, i když j sem nevěděla na který, ale tak pohodička, že jo. :DD Né, ale tak jsem ráda, že si se mnou Préňa zatancoval;) a mám s nim boží fotku a on tam má ten svůj boží úsměv. :D No, to je jedno. :D
Dneska večer Opolany. Jsem zvědavá no. Budete tam lidí jak srač*k. Doufám, že pojede ségra, abych tam mohla s kym tancovat.. protože jinak tam jakoby jedu a samejma klukama. Což je deprimující. Můj party bro nemůže(( Ale bude ještě milion legendárních nocí, tak nebudu brečet.!:)

Damn!

21. února 2012 v 19:59 | Terlí. |  Diary
Miluju každodenní hádky se ségrou. Fakt, ještě k tomu když jsou o uplnějch kravinách. Dokážem se pohádat jenom o pitomejch sušenkách! Nechápu. Stejně si myslim, že za všechny ty hádky může to, že nemám ráda jejího novýho přítele. Ale tak jako s tim musela počítat... po tom všem. Chmm :// Jsem z toho akorát ne nervy. Zdřejmě jsem si vyčerpala ze svojí "hromádky štěstí" a začínám čerpat z tý "smolný hromádky". Tudududum. Fakt připadám si teď nějak na dně. Už ani nemám náladu se smát mamce, když si trsá v autě. Fakt, lehnout do postele a všechno todle zaspat. Teď 2krát za sebou jsem viděla vesničana. Je deprimující ho vidět, po tom všem, co vim. Jo. Fakt mi zvedá náladu, když se dozvim, že budu místo v Céčku v Béčku. Jsem z toho celá odvařená. Ne ne nééé. Nic se mi teď nedaří! Chm, já se ale odhodlám a pudu dál. Jo, to udělám. Ale až zejtra , dneska budu deprimovaná. Jinak, telefon mi nefunguje. Jak potěšující.

ani jí nemůžu poslouchat, protože mi nefunguje zvuk na mobilu a nemám sluchátka, bomba
428113_261382613934359_100001878661491_633959_1401058732_n_large

Šikovnost nade vše.

20. února 2012 v 21:10 | Terlí. |  Diary
Jo, fakt sama sebe překvapuju. Asi jsem vážně nešikovná nebo uplně neschopná. Nebo oboje. Fakt ty vole. Jo, v pohodě si můžu utopit telefon, že jo. Teď zrovna. Ty vole! Měl to bejt boží den! Dneska v kině na Signálu. Jakože Vojta byl tak úžasnej! No a film byl taky úžasnej. Pak příjemnej pan průvodčí, no prostě všechno ňuňu a pak se mi večer pose*e telefonem. Nemám slov. Jdu spát.
http://29.media.tumblr.com/tumblr_ldeqycU8gF1qaobbko1_500.png

I wanna scream, sing and so on.

17. února 2012 v 18:29 | Terlí. |  Diary
Chtělo by se mi křičet, zpívat a nevim co ještě. Jenomže můj hlas mi to jaksi nedovolí. Jsem fakt nadšená, že mění svojí barvu, jak s emu zachce. Je v pohodě mluvit jako chlap a pak zas pištět, jak malý děcko. Nesnášim, když mě bolí v krku. Když mám záchvaty kašle, že mi z toho až brečí oko a všichni na mě koukaj, co se děje. Fakt I love it. Dneska trošku novinečka. No, ale tak u A. se ani nemusim divit. A tak jako přeju jim to;) No zejtra legendární večer. Jo, jo jo! Těšimse tam. Je mi jedno, že tam třeba bude muset za mě mluvit Jarla. Budu tam! To je hlavní. Sice nevim, co si vezmu na sebe, co si udělám s vlasama, ale musim to vyřešit! :D No, užívejte víkend.
to musí bejt výborný O:)

Of course she's my best friend!

16. února 2012 v 18:52 | Terlí. |  Kraviny
Awww-best-friend-best-friends-bestfriend-cute-favim.com-279185_large
Ta písnička.♥ Naše začátky. Je neuvěřitelný, jak už jsme dlouho NEJLEPŠÍ KAMARÁDKY. Příjde mi, jakože už je to nějakejch 50 let. A obdivuju tebe i sama sebe, že jsme to se mnou vydržely. :D Tududum, jsem tak strašně ráda, ž emám někoho jako je Ona. Protože nebejt jí, tak se tady někde válim, jak největší loser. Teď i když bych byla největší loser, tak vim, se ona bude se mnou. Je to takovej milej pocit, když víte, že máte někoho, kterej by pro vás umřel. Jo, až tak si věřim. :D Nechápu, jak jsme mohly mít naší velkou krizi. Jak jsme mohli vydržet se nebavit? Nechápu. Jsem ráda, že patřim do Její rodiny. Jsem rodinný přítel, nebo něco v takovym s myslu. Její taťka mi mává z auto, když jede z práce. Pak s Ní a její mamkou nakupuju, jako kdybych prostě k nim patřila. Jsem ráda, když mi její mamka řekne, že je ráda, že aspoň ode mě to pochopí, že oteplováky musej bejt vejš. Je to tak milé.

vážně, až tak?

15. února 2012 v 17:29 | Terlí. |  Kraviny
Jo, todle mě dostalo. Nechci tady s tim opruzovat, ale budu. Vážně jsem nečekala, že některý lidi se dokážou až tak zmenit. Jako promiň te, ale todle už je moc. Byla jsem ochotná pořád věřit, že se změní. Teď? Pomalu přestávám. Nevim, kde se to všechno v tý osobě vzalo. Vždyť jako se přece snad nejde změnit až úplně od základu, nebo snad jo? Podle mě teda aspoň né po půl roce. Tim, že začne pít toho asi hodně vyřeší. Fakt mě todle dostalo. Ani nevim proč. Prostě se pořád zajímám a starám. Asi mě i všechno todle mrzí. Možná cejtim i kus viny za to, jak to dopadlo. Já nevim. Ale prostě mě to všechno nevim... Chm.. zas mě to deprimuje. Ale je to smutný, jak až ta určitá osoba dopadla. Nikomu bych to nepřála a chtěla bych, aby to zse bylo jako dřív. Nebo jako kdyby ta osoba byla jako dřív. Tudududum.
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lclg73sBhz1qaobbko1_500.jpg