Březen 2012

just go and do something life changing.

31. března 2012 v 14:34 | Terlí. |  Diary
je úžasná! ten text je tak zajímavej:))
Chňo, chňo.. takže co bych řekla? Obyčejná sobota. Miluju, když se peru s vysavačem o pásek u županu! Jsem strašně ráda, že se všechno svádí na mě, no. :D Ve škole za všechno můžuž a teď s tim začíná i mamka. Opravdu jsem šťastná, že mě těď začíná trošku ponižovat. :D ale jako né špatně, prostě ze srandy, víte jak né?:) Jsem ale za to ráda, protože je to takové milé. :D No, to je jedno.
Dneska si všichni budou pařit v Opolanech(ať si pařej).. já si budu užívat láskyplný večer se ségrou a aasi předpokládám i knížkou:))
No a teď k tomu úžasnému! Viděli jste novej díl TVD? Uplně jgkadhgurnkjagd!! nevim co ktomu říct.. né. vůbec jsem u toho nebrečela.. ňuŇu, je to tak úžasňácký. Prostě neřekla bych, že někdy budu až takovej fanda něčeho.
Tumblr_m1og079nhy1qzsxkfo1_500_large

finally, it's end with breaking heart.

29. března 2012 v 19:36 | Terlí. |  Diary
Tydydýdadáda.. Jsem velmi upracovaný člověk. ( přehánim ) Mám brugádičku! jupí! :D takže jsem tam byla včera a dneska.. Tak nějak trochu vůbec nic nestíhám.. ale tak to se časem podá. Zejtra krásně focení ve škole.. jsem nadšená, protože prej hodně vim, co si vezmu na sebe, no..
Tak nějak se nic neděje. Nebo jo, asi děje. Jsem opravdu strašně "velkej borec" když stihnu dát košem 2-3 klukům během tejdne.. Je supřík, že jsem jim asi tak trochu ublížila, no. Nevim, proč jsou takový období, kdy tady po mě pár kluků "šmatlá" a pak jsou období, kdy prostě jsem neviditelná, nebo já nevim.. Jenomže nejhorší je, že já s nima nechci bejt. Prostě i když to josu úžasní kluci, nebo tak.. tak prostě láska se nedá vynutit, že? Jenomže mi jich he fakt strašně líto.. takře končim s tim ,že budu dávat zbytečný naděje.. když prostě se mi bude zdát, že to.. tak jim to řeknu na rovinu. Né jenom slepý naznačování. Už jsem se rozhodla!:)
Tumblr_lpj3uncdlh1qcoam9o1_500_large

Party brothers.

25. března 2012 v 15:07 | Terlí. |  Diary
Včerejší večer bych radši ani nekomentovala, ale jako byl to legendární večer.
ten moment, když:
○ nevíte s kolika lidmama jste si dali pusu
○ chodíte za "velkejma" kamaráda, aby vám koupil panáka
○ máte po prvý absinta
○ vás pálí celej krk a vy nemůžete mluvit
○ se smějete uplnejm kravinám
○ bavíte se s černochama
○ děláte si nový kamarády, jenom proto, že vám příjdou sympatický
○ máte milion stejnejch fotek, ale stejně se fotíte
○ prohrajete sázku o zmrzlinovej pohár
Tumblr_lyxv3lvoq51qatunho1_500_large

Happy Days.

23. března 2012 v 17:27 | Terlí. |  Diary
Mám usměvavou náladu. Opravdu nevim, čim to je, ale je mi fajn. Prostě pohodička dneska 3 HOZ, zabíjela bych, ještě s tim jfkashgkahu.! Né, ale tak přežila jsem to a stejně sme ani nic nedělali. Tákže pohodička. Nejspíš.:)
Hodně často teď potkávám manžela. Chce se mi vždycky strašně smát, protože to není možný. Takovejch zážitků ze základky, co s nim mám. No sice to byl asi tak jenom jeden rok, než odešel ale i tak. :) Je prostě pořád stejnej. Nebo aspoň mi to příjde. Jo, je starší, ale to ho nedělá jinačim. :)
Včera jsme měli 'Rybářský sněm' bylo to opravdu ňuňácké! :D Jsem horolezec na vysuté tyči. Já jsem akrobat na laně. O víkendu bych sem vám mohla dát ty slíbený fotky. V tejdnu opravdu vůbec nestíhám.
Opravdu mě někdy dostává, jak je mamka milá. Část našeho rozhovoru.
Já: ,,... když mám ten hezkej úsměv"
Mamka: ,,Kdo ti to řek?"
Já: ,,Babička."
Mamka: ,, Musíš brát ohledy na to, že babička už přestává vidět."
Vážně mě to potěšílo, ani nevíte jak. :D
534761_413303995349939_100000110256888_1624395_1936862318_n_large

walking around and thinking about past&future.

20. března 2012 v 18:28 | Terlí. |  Diary
Mám ráda, když jdu ven, sluníčko svítí, je teplo, připadám si šťastně a povídám si se ségrou. Byly jsme se projít s Nelou.(pes) A prostě tak strašně se mi ulevilo, že jsem jí řekla to, co jsem před ní takovou dobu tajila. Jo,sice mi zas tolik neporadila.. nebo poradila, ale jsou to rady, kterejma se stejně nejde řídit.. Protože lehce se řekne, těžko udělá.. Znáte to, né? Ale jsem ráda, že jsem jí to řekla. Aspoň teď nemusim předstírat, jak mě některý věci nezajímaj a netrápěj. Ona mi taky sdělila její traumata, tak jsem jí řekla svůj upřímnej názor, kterej stějnš už dlouho věděla.
Dneska mám skvělou náladu, i když jsem od kámoše nedostala to lízátko, který jsem vyhrála v sázce, protože musel jet domů dřív, takže jsme se neviděli. Opravdu zbožňuju, když mě spolužák vyprovází na bus a dobíjí se mnou kartu na bus. Neřekla bych, že zrovna on ustojí moje blbý kecy na něho, ale jsem fakt, ráda, že takovýho kámoše mám. Že můžu jít po Boleslavi a smát se mu, jak největší dement, jenom kvůli tomu, že se lek, když na něj promluvila spolužačka. jojo, máme hezkej vztah.;) Závidim nám ho. :DJe mi jedno, že nás viděl kdo nás viděl a že si z toho můžou dělat jakýkoliv závěry. ňuňu. je to můj nejlepší kámoš, no a? Aspoň mi někdo upřímně řekne, jakej mám zadek a že bych s nim měla začít víc kroutit. :D Jo, jsem za něj ráda.
268456_224592894246752_158428330863209_628847_5685284_n_large

just me, myself and I.

19. března 2012 v 16:29 | Terlí. |  Diary
zamilovala jsem se do týdle písničky!♥
Umírám. Jo, znova a zase. Ale teď prostě umírám. nemůžu se hejbat. Fakt jako nechápu, jak mě jenom 6 zápasů dokáže takhle odrovnat. No, takže kdyby se někdo jen tak zajímal, jak jsme v neděli dopadli, tak jsme opět byly 4. (ze 7) Už mě to vážně štvě, protože jako to není možný, když máme na to ,aby jsme měli medajle, tak to stejně vždycky nějak pokazíme. Vadí mi to, protože já tu medajli chci! :D Nejhorší je, že hrajem vyrovnaný zápasy o 1 nejvcí 2 góly a pak prostě to prohrajem. Proč nemůže vyhrát? Né, ale tak já věřim ,že v létě se to konečně zlomí. Prosím, prosím prosím! :D:D
Venku je pořád tak hezky. Jneom myslim, že včera pršelo. Nebo aspoň když jsem jeli domů tak pršelo. Ale tak snad to vydrží už jenom takhle. Teď koukám do kalenáře a zejtra přesně v 6:14 je jarní rovnodennost, což znamená, že je jaro. Jak milé. ;) :D
Už chci víkend. Chci se pořádně vyspat. Vážňácky. To ranní vstávání mě zabíjí. Myslim si, že nejsem sama. ;)
http://28.media.tumblr.com/tumblr_m0u3riOsDQ1qaobbko1_500.jpg
tak strašně pravdivý! O:)

Sunshine.

17. března 2012 v 20:11 | Terlí. |  Diary
Dneska jsem byla zas po dlouhý době uplně maximálně šťastná! :) Vlastně ani tak nevim proč.. ale bylo venku krásně. Svítilo sluníčko, teplo a prostě tak všechno. Takže jsem si po obědě šla krásně na procházku s Nelou. :) Šmudla malá. :D No, potkala jsem bejvalýho spolužáka, tak jako jsme prohodili pár slov a šla jsem dál. Měla jsem sebou foťák, takže až vyberu nějaký ucházející fotky, tak je sem dám;))
Pak za ségrou přijel .. no, budeme mu řikat kámoš. :D Oni maj složitej vztah ale svym způsobem je tak krásnej. (tajně doufám, že bude ještě krásnější, ale pssst :D) Prostě on je do ní zamilovanej asi už půl roku? možná víc.. a jakoby nevim, jak je na tom ona, ale nechoděj spolu a ona má kluka. No, jenože já tak strašně doufám, že se s nim rozejde a bude s timdle :D No a prostě já jsem jim šla křenit. Ale tak aspoň sem byla užitečná, jako rodinný fotograf a kameraman :D Oni spolu choděj do speciálek, tak si to jakože zkoušeli a já jsem to zachytávala. :) No a je to tak ňuňácký!♥ Prostě když jsou spolu, tak jsou tak šťastní. Není nic lepšího, než vidět ségru šťastnou a jeho taky, protože si to oba zasloužej. ;) A prostě je to tak romantický! Jim to musí vyjít! :D

nic víc jsem si nemohla přát.

16. března 2012 v 16:29 | Terlí. |  Diary
V posledních dnech mě překvapuje tolik věcí. Je to až nemožný. Lepší rodinu jsem si opravdu přát nemohla. Fakt, naše rodinná historie je jak nějaká veliká nekonečná telenovela. Ať už se kouknu na jakej koliv rodiny, tety, strejdové, babičky, mamka s taťkou, nevlastní sestry a bratr. Vim, že každá rodina má svůj vlastní příběh, že kadždá není ta nejšťastnější rodina. Spolužačky otec pije, dobře ale pořád je to normálnější než u nás. Myslela jsem si, že se to časem urovná. Že se budou naši normálně bavit. Příjdou na mojí svatbu a budou tam oba dva až do konce. Uviděj mě, jak jsem šťastná a budou si řikat, jak ze mě vychovali úžasnýho člověka. Jenomže to je nereálná představa. Nikdy se spolu nebudou bavit normálně. Taťka je pro mamku mrtvej člověk.. to samý mamka pro něj. Už mě nebaví dělat, že jsem strašně silná a že mi nevadí, jak se to děje. Jenomže co vyřeší malá holka jako já? Nic.
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m0u4kg8yvY1qaobbko1_500.jpg

true or false.

15. března 2012 v 18:27 | Terlí. |  Kraviny
Takže, zase přejdem k zamyšlené a moudré Terle.
Hra na pravdu.. no, osobně si myslim, že většina lidí si jenom hraje na to, jak jsou upřímný a pravdomluvný. Jo, fajn. Jsou i světlý chvilky, kdy mluvíme všichni pravdu. Nejde žít celej život ve lži. Pak se do toho všeho zamotáváte a zamotáváte, že vlastně ani nevíte, co jste řekli a jak se z toho všeho vymotat. Pak jsou taky případy lidí, kteří prostě lžou a lžou, až tomu sami začnou věřit. A to je podle mě nejhorší. Žít v přeludu ze svý vlastní lži.
Neřikám, že já jsem ten nejúpřímější a nejpravdomluvnější člověk. Lžu třeba, když se mi někam, nebo s někym nechce jít, jet, nebo cokoliv. Vymejšlim si obludárie typu, že jdu k doktorce, je mi blbě, jedem k babičce, máme návštěvu a spoustu dalšího. Taky lžu, když lidem mám říct něco nepříjemnýho, co by jim ublížilo a já jim nechci ublížit. Další důvod proč lžu, je, že nechci připustit, jak jsem slabá, nebo ze sebe udělat někoho, kdo nejsem. Nebo jsem, ale nerada si to přiznávám.
425701_262708483814255_151206238297814_596433_1059587383_n_large

poznatky dneška

14. března 2012 v 20:07 | Terlí. |  Diary
dneska jsem zjistila fakt hodně věcí o tom, co miluju a co nesnášim..

-nesnášim, když fouká vítr a já mám vlasy všude
-miluju, když na přechodu přede mnou jde kluk s úžasnou voňavkou
-nesnášim, když někdo napodobuje můj hlas jako 'roztomilej medvídek'
-miluju, když je ve vlaku milý průvodčí, co se na mě vždycky, když projde kolem, usměje
-nesnášim, když mi spadne tác v plný jídelně
-miluju, když mi Jarlinečka udělá svěčinku s Burmáslíkem značky AVOJEM♥
-nesnášim, když kolem mě projde člověk, kterej smrdí, jak kdyby měl nasráno v kalhotách
- miluju, když mám 4/4+1
-nesnášim, když měnim prostředí a v jednom je příšerná zima a v tom druhym bych mohla skočit do bazénu
-miluju, když do někoho reju tak, že je nasranej, ale musí se smát
-nesnášim, když mi někdo řiká tvrdej křečku
-miluju, že mám kámoše s kterym můžu řešit, to jaký mám kozy v kterym tričku :D
-nesnášim, když vidim někoho, jak se přetvařuje
-miluju, když někdo neví, že se smějete jemu a směje se s váma

poznatky pouze za dnešek))
Tumblr_m09s6ijeuu1r039yxo1_500_large