Duben 2012

don't be like the others

25. dubna 2012 v 20:11 | Terlí. |  Diary

3 dny!!

jo, zase s tim otravuju, ale je to neskutečný! :DD

Myslela jsem si, jak bude hnusně, že nepůjdu na trénink. Jenomže se to nějak změnilo. Ještě, že se to změnilo. Opravdu trénink nenahraditelnej. Někdy mám chvíle, kdy bych s házenou přestala.. jenomže pak prostě zjistim, že bez ní to nejsem já.! Ten kolektiv. Nikdy jsem neměla lepší tým. Opravdu jsem ráda, že s nima můžu předávět Momo, dělat si z ní srandu a zkoušet, jak mohla chodit do tanečních. :D Přišly jsme na to, že měla výhody v tom, že jí nikdo nešlapal na nohy :D prostě jako aby jste to tak nějak pochopili.. ona má nohy patama k sobě a špičkama daleko od sebe. Když si stoupne rovně taky ty nohy vypadaj asi takhle _ _. No to je jedno. :DD
Opravdu mě dojímá, že nemůže vyřešit plán na čáry. Ale tak stejně to bude legendární večer s grilováním buřtů s nutelou a banánem! Jo, řikáte si, že je to hnus, ale jedli jste to už někdy?? Jestli né, tak nevíte o co přicházíte. :D
Moje kočka má 5 koťátek!! Jsou tak boží, že bych je sežrala. Takový prdečkové malý.♥'))
20081217220053_large
přesně jak Ponda za mlada.')) je už po třetí mamča, to je rozmilé;))

keep your head up, keep your heart strong

24. dubna 2012 v 20:48 | Terlí. |  Diary

4 dny! yahoo! :D

Je to tak rozmilé víst si tady odpočítávání. Jediný, co jsem kdy odpočítávala byli dny do Vánoc a to jenom díky adventnímu kalednáři. Ale tak nevadí, že jo :D
Opravdu zbožňuju, když jdu po ulici a důchodci se hádaj s řidičem autobusu o to, kde má zastavit. No, jako úchvatný. Tak jako starý lidi, no. Nechci bejt stará. Chci bejt svěží, mladá, bez vrásek(jedině od smíchu), bezs velikejch starostí. Prostě chci bejt FOREVER YOUNG. Najdu Nicolase aby mi vynalezl novej Kámen mudrců a tak. nebo si ochočim jednorožce, co mi bude s láskou dávat svojí krev. Né, to poslední odvolávám.. nedokázala bych mít jednorožcovu krev. Fujky blujky.
Příjdu si strašně drsně, když si kráčim ve svý fešný bundě po Boleslavy a zářim jak reflektor. :D
Tumblr_m1wzuufavn1qepktso1_500_large

never mind.

23. dubna 2012 v 20:02 | Terlí. |  Diary
Raego♥ Jeho písničky jsou tak boží!

Jo, je naprosto v pořádku, že mamce omylem řeknu 'ty vole'. tak stane se. I když ten její výraz asi nebyl moc v pohodě. :D Never mind. Opravdu mě dokáže překvapit, jak až moc některý lidi jsou blbý. Nebo né blbý. jenom prostě nechápu tu logiky. Vždyť o těláku skoro nic neděláme, tak nechápu ty dilči, co si ještě stěžujou. Na tělák jsme chytli toho nejlepšího profesora a ony tady na něj budou nadávat? Jako pardon, ale to mi příjde opravdu přehnaný. Takže ano, děkuju vám, že jste nám to zavařili. Dala bych vám pěsťourem ani nevíte, jak ráda.
Jsem na sebe tak strašně pyšná, že jsem jaká jsem. Jo, samochvála smrdí, ale když se kouknu na to, jak některý lidi myslej, nebo co dělaj.. Jsem ráda, ž e taková nejsem. Už jsem trochu dospělá, no. Jo, fajn někomu můžu připadat, jak největší fracek, ale ať se ten někdo rozhlídne kolem a uvidí, že je mnohem víc lidí, co se chovaj jako mylý děti víc než já. Můj osobní názor. noo.

5 dní!! ňuňu♥

už se to blíží. nedočkavost.

bitch, i am fabulous.

22. dubna 2012 v 11:28 | Terlí. |  Diary

The awkward moment when your mother asks you how to drink tequila?

Jo, bněžně se mamky ptají svejch dětí, jak se pije tequila. :D Jsme opravdu ojedinělá rodina, u který to funguje. :D Opravdu mě potěšil ten večerní telefon s otázkou, jak se pije tequila? :D No, tak co že jo. Pak do ještě pokračovalo, no:
Mamka: ..kolik si vypila panáků?
Já: Nevim.
Mamka: Víc než tři?
Já: No tak to je asi jasný.
Mamka: A to si nebyla opilá?
Já: Po třech vážně né.
Mamka: To je divný. Já měla tři a už jsem opilá.
Já: Tak to už víme dlouho, že mám větší výdrž než ty.
Mamka: Nejseš nějaká drzá? (výbuch smíchu)

Fakt jsem ráda, že mám takovou maminečku!;))
Tumblr_m2qa6mipls1r6ipclo1_500_large
nevadilo by mi, kdyby jste mi o někdo mile upek :D

everything you can imagine is real.

21. dubna 2012 v 12:59 | Terlí. |  Diary
nejdřiv se mi nelíbila, ale teď jí pořád poslouchám.. taková uklidňující;)

Nestíhám, nesvačím, nestihnu to, nestačím.. promi'ntě vážení, mám veliké zpoždění. (trochu kulturní vložka). Never mind. Takže teď si to budu plánovat, tak abych měla víc času. Štve mě, že sem nepíšu. Ale tak co nadělám, že jo.. Nuu, ale zlepší se to. I know it.
Vážně mě těší, že si všichni ze mě dělaj prdel, kvůli tomu, že jsem byla opilá. No, bože. Jako kdyby oni nikdy nebyli, že? Chci se kamarádit s takovejma pár lidmama. Že Jarlo?
Běžně se mi stává, že místo v kině skončim v kebabu a přežeru se, jak největší prase. never mind. Stane se. Nemůžu přece nechat nedojedený jídlo, protože mi ho je líto. Jo, jsem taky ráda, žemám spolužáka, kterej mi to všechno zapplatí. :D Né, jakože jsem si nepřipadala trapně, když za mě platil.. ale tak pozval mě. :D
Tumblr_m2slhwg3qk1r3gutdo1_500_large
konečně další díl TVD. Chci, aby Damon a Elena byli spolu! :))

How do you look at the girl you love and tell yourself it's time to walk away?

17. dubna 2012 v 21:15 | Terlí. |  Diary
Ano ano, nebudu jsem cápt moje zážitky ze dne. Budu psát jen o jednom.

the VOW

Má čestné jméno v mé trojce nejlepších filmů. (neřeší se, že v trojce jich je trošku víc) Určitě je na předních příčkách. Ať si každej řiká, kdo chce, je to úžasnej film. Úžasně natočenej, úžasnej příběh, úžasní herci. Jejich výkony jsou opravdu výborný. Jak řekla Jarlčiky, zmoudřeli jsme a už nás nezajímaj jenom ty 'puberťácký' filmy. Už koukáme i na to, jak to ti herci dokázaly prodat. Jak dokázaly vyjádřit charakter postavy, jak se dokázali vžít do situace. A podle mě je to v tomdle the vow ohromující. Všeichni to úžasně zahráli. Ano ano, pobrečela jsem si taky.
Tumblr_lziov5jwyl1qmbx17o1_500_large
Tumblr_lzzzi9q6wg1r9j4kmo1_500_large

work hard, party harder

15. dubna 2012 v 14:27 | Terlí. |  Diary
S potěšením vám můžu oznámit, že jsem v pátek měla svojí velkou premiéru. Ano ano, Terlička se poprvá ožrala. No, jako byl to trošku legendární večer, takže v bodech..
naučila jsem se pít tequilu
zapomněla jsem jak chodit
vykousla jsem se s 20-ti letym klukem, co řiká, že mě miluje
řekla jsem mu, že ho miluju, i když ho vůbec nemiluju
měla jsem hodně cigaret a asi jsem se už naučila kouřit
s Jarlou jsme tancovaly nejlíp ze všech (proto budem na každý druhý fotce)
na každý akci se seznamuju s lidma ze školy
nevim, kolik jsem toho vypila
vtírla jsem se exex a blila jsem mu strašný sračky
řvali jsme na sebe s Jarlou texty písničky
byli jsme nejhlasitější
všem jsme se chlubily, že jsme nejlepší kamarádky a ukazovali jim naše řetízky, který o tom svědčej (děkuju Jarlinko♥)
pořád jsem se smála tomu, že jsem na sračky
psala jsem lidem smsky, když stáli vedle mě
ztratila jsem telefon
na fotkách jsem se tvářila, jak největší mástr
přes celej ten prostor jsem řvala, že Jelda potřebuje srát
nevěděla jsem co dělám
byl to ale výbornej pocit
asi jsem exexklukovi vytáhla tričko a šahala mu na břicho
dala jsem si pusu s hodně lidma
neuměla jsem si zapálit cigáro
naučila jsem si ho zapálit o jiný cígo
řikala jsem věci, kterých bych nikdy neřekla
pařila jsem na Michala Davida
všem jsem cpala, že jsem na sračky

smska, co jsem psala Jarličce: Lalala fakt dmtpim co delaj, jsf na rbqckx. Hbhb smeju se ti. Bla. Asi sm rekla rvlhnoui, ze ho m.j pbda. Jo mam pgoqada nunu knurla jsem se s ao a tochg re mi hmkava ;E
po ní jsem asi ztratila telefon, no :D
Tumblr_lwfw42akde1r3tjbgo1_500_large

while i was dying.

12. dubna 2012 v 19:15 | Terlí. |  Diary
ježiš to je tak nádherný! On je prostě boží! ta písnička je sama o sobě dobrá, ale od něj je ještě lepší! ;)
Dneska byl tak tragickej den, až bych z toho brečela. Ve škole jsem umírala. Fakt, každou hodinu jsem usínala, nebavilo mě to, nevim.. prostě pff. Chci už zejtra odpoledne.
Je fakt úžasný, že jako nemám vůbec čas na akce. Nebo jako mám, ale všechno je to tak strašně nacpaný a nebo mi to prostě něco překazí. Jo super. Miluju, když mi někdo prostě nedá vědět jak to bude. Třeba v sobotu máme plány na Jarličky narozeninovou oslavu, že jo... jenomže prostě možná budu v sobotu ještě muset hrát zápas. Jenomže mi nikdo nedá vědět, jestli teda musim hrát nebo ne. Zabíjela bych za to.
Dnešní cesta s Jarlinečkou na bus byla docela tragická no. Měli jsme osudové setkání s klukama našich snů, jenomže jsme jaksi nestihli včas vytáhnout ruku, aby jsme jim zamávali, no. :D Takže trošku prekérka, řekla bych. Ten jeden se tak krásně smál. Ňuňu♥))
Potřebovala bych si pořídit novej deštník, protože mě vážně nebaví krčet se jak ghůl a chodit jak dement. Jo, opravdu. :D
Tumblr_lt9qfkcrmp1r2w29co1_400_large
jak pravdivé :'DD

everyone's afraid of something.

10. dubna 2012 v 19:02 | Terlí. |  Diary
To není možný, opravdu. Dneska mi přišla bunda, jenomže nám se ségrou vyměnili velikosti. Takže je teď z toho doma takový menší vzrůšo. Já už jí chci mít doma! Né, my jí budem posílat zpátky a reklamovat. Jo, supřík ňo. Ale tak prostě pak s ní budu frajerka! :D Jo! Damn it!
Dobrý stačilo. Musela jsem si postěžovat. Velikonoce? Boží! Dostala jsem nádherný GHŮLOVÝ vajíčko od Jarlinky! Jsem ráda, že mám někoho, s kym se můžu přežírat. Většina lidí by už po čtvrtce toho, co jsme snědli my tvrdila, jak jsou strašně přežraný. Ale my né. Je to fakt super, že mám takovýho žrouta u sebe. :D Ještě když s nim jezdim na koloběžce a "známej" si myslí, že je to dvojkoloběžka, no. :D Nikdy jsem neviděla nic víc roztomilejšího, než je opilej Tomášek. (strejda.. nedivte se, že o něm nepíšu jako o strejdovy.. to prostě nejde :D ) Co on vypustil z pusy, tomu fakt nešlo ani uvěřit. Když se smál tomu, jak my se smějeme jemu. Když jsem se s nim prala a on se mnou nechtěně hodil o zem a bolelo ho to víc než mě. Když mi řek, kde jsem vzala prse, že sem je tam přestim neměla. :DD Jo, vážně mě potešil. :D Milý strýček.
Tumblr_lospex3uri1qe31xzo1_500_large

Photos 0.2

8. dubna 2012 v 10:54 | Terlí. |  Photos
tak konečně ty slibovaný fotky, no :D


S Jarlinečkou. Jo, mám tam zavřený oči, ale jsem tam hezky rovná :D bez hrbečku :D