Květen 2012

Každej si jednou šáhne na dno.

14. května 2012 v 21:00 | Terlí. |  Diary
zamilovala jsem se do jeho hlasu.
Dnešek je tak trochu tragickej den. Opravdu nevim co se teď v posledné době děje. Jo, je super, že nám dneska zrušili trénink a já jsem si myslela, jakou udělám babičce a dědovy radost, že pro mě nemusej a pak ještě dostanu sprda za to, že jsem jim to neřekla dřív, když tam děda jel nesmyslně na před. Tak jako pardon, ale tak jak jsem mohla vědět, že bude vyjíždět tak brzo? Tak jo, fajn buďte si všichni kvůli tomu na mě naštvaný, vždyť jako pohodička. Klidně si na mě mami křič. Klidně mi pak vyčti čarodějnice, který byly už tak dávno. Vždyť jo. Věř si těm drbům a nevěř mě. Jo, vážně mě nerzí, že jsem ubrečená šla ven. A děkuji Jarlinečko, za to jak moc mě znáš a poznáš na mě, že se něco děje.♥)
Můžemi někdo nějakym dobrym důvodem vysvětlit, co se teď poslední dobou děje? Né, že by třeba trauma měla jedna z nás, né, my ho máme všechny tři. Chci to vyřešit, protože ani jedna z nás si to nezaslouží. Damn it! Chtěla bych jet do Anglie. Na půl roku. Do rodiny. Chtěla bych tady všechno za sebou nechat. Začít znova. Ale tak jednou se toho dočkám!!

Friends are like a stars, sometimes you can't see them, but you know, they are there.

13. května 2012 v 21:39 | Terlí. |  Diary
Já vim, já vim.. mám strašný prodlevy v přidávání článků, ale tak nějak prostě není čas. Ale strašně mě to mrzí, protože mám toho tolik co napsat. Chtěla jsem napsat i dojemnej článek o tom, jaký byly první KOSO a jaký byly čáry.. Nebyl čas, takže teďko už nemá smysl to psát. Je to pozdě a hlavně už si hodně věcí z toho nevybavuju do takovejch detailů, no. :DD
Strašně mi vadí, jak to teď zanedbávám, takže prostě se budu snažit napsat jsem fakt co nejčstějc:))
Dneska oslavička Verličky narozek, ňuu)) Jako normální lidi nesněděj jídlo na 5 talířech do prázna( až na čtvrtku chlebíku :DD) Jo, jako nemohla jsem se hejbat z toho, jak moc jsem byla přežraná. Myslela jsem, že se ani nikam nedoplazim. Ale doplazila! :D No, pak jsme se přesunuli do mekáče. Jo, třeba tam nesedíme přes tři hodinky a neřešíme naše traumata. Je to tak miloučký, když máte někoho, kdo je ochotnej je s váma řešit:) Někoho, kdo vás prostě vyslechne. Nejlepší kamarádky! ♥))
Namnls_177504073_large

ordinary girl with huge dreams.

6. května 2012 v 21:13 | Terlí. |  Kraviny
Nananana, myslim, že teď tady napíšu za jeden ze svejch dojemnejch článků.
Jsem teď tak spokojená se svym životem. Cejtim se volná, šťastná a tak všechno. Mám nejlepší kamarádky na světě, nejepší a nejmilovanější maminku na světě, úžasnýho kamaráda, s kterym můžu řešit všechno, novou partu lidí, s kterejma můžu chodit pařit, vyřešený všechny minulý vztahy, vyřešený akutní problémy. Prostě jsem strašně šťastnej člověk. Řekla bych. A už se takhle cejtim delší dobu. Prostě jo, sice se vždycky objeví něco, co to na chvíli překazí, ale v podstatě jsem spokojená.
Tumblr_m31z88uhlc1rohvc8o1_500_large
Přála bych todle zažít každýmu, protože je to opravdu úžasnej pocit. Zavřít sovjí knížku, co jste právě dopsali a začít psát další. Žádný koukání se zpátky na to, co bylo, jenom jít do předu a žít. A tadle "knížka" bude úžasná. Věřim v to. Jo, neřikám, že nenajdou situace, kdy mi bude na umření, ale tak s tim se musí počítat.;)

Busy.

2. května 2012 v 20:03 | Terlí. |  Diary
Damn it! Opravdu mě mrzí, že nemám čas a nemůžu jsem napsat všechny svoje úžasný příhody z posledních dnů.
Jenom tak těch pár hlavních.
Tykám si s učitelem ze základky.
Už nikdy nepiju.
Zapečetila jsem krabičku s nějakejma dávnejma citama a zahodila ji. (cejtim se o mnoho líp)
mám ráda svojí brigádu. Když mi zazobaný němci daj veliký dýško. Je to tak milej pocit. Když tam přijdou nějaký mladíci a smějou se na ně a pak jsou smutný, že jsem je neobsloužila já. Maj holt smůličku, ňo.
Dneska ve škole to mělo hodně smysl na 3 hodiny, no. Ale tak nebudu brečet.Jsem silná holka se spálenejma ramenama a výstřihem. detailíček. :DD
Nesnášim, když má přijít bouřka. Nikdy sem se jí nebála, ale asi tak poslední dva roky mám panikckou hrůzu, ňo.
dědeček by mi to taky řek!:))