Červen 2012

Důvěra?

4. června 2012 v 20:45 | Terlí. |  Kraviny
Damon-quotes-regret-trust-typography-favim.com-73095_large
Podle mě je ddůvěra strašně důležitá. Když nemůžeze nikomu věřit, je to pak špatný. Aspoň sobě byste měli věřit. A mít aspoň jednoho člověka, kterýmu můžete říct všechno. Je strašně těžký v sobě všechno držet. Nemít nikoho komu to říct.. Vždyť od čeho je rodina, pravý přátelé??
Horší je pak to, když někdo ztratí tu důvěru ve vás nebo vy v něm. Když někomu řeknete, něco co neví nikdo.. a pak se něco stane a on to může vytroubit celýmu světu.
Na celý planetě mám 3 lidi, kterej abloslutně věřim. Věděj věci, který by ani vědět neměli. Ale věděj je. Ani nepočítám s tim, že by je někomu řekli, ale klidně můžou. Jenomže já jim prostě věřim. I když jsme měli špatný období, tak to neřekli. Teda aspoň myslim. Protože jinak by to mělo určitě nějaký ohlasy. Takže prostě Maminečko, J. a V. Jste boží!! :)

Let me love you.

3. června 2012 v 13:07 | Terlí. |  Videa
Vidíte jo? Slyšíte ho?? Umřela jsem. Vůbec jsem třeba celej včerejšek neztrávila tim, že jsem poslouchala všechny jeho písničky. Zamilovala jsem se!♥ :D Proč někdo takovej není i u nás v Česku?? Můžete mi to někdo vysvětlit? Dala bych cokoliv, abych mu mohla říct 'Hi.' Trošku můj další sen, ňo.
Ráno jsem se probudila s tak doboru náladou. Zdál se mi tak úžasnej sen. (Kterej sem mimochodem během dne postupně zapomněla. Teď vim jenom pár útřků.) Byl to tak boží pocit vstávat s úsměvem na tváři. Chtěla jsem zase usnout a vrátit se do toho snu, protože byl fakt boží! :D

moje všechno.

2. června 2012 v 11:29 | Terlí. |  Kraviny
Házená.♥
Moje slabost. Nechápu, jak jsem někdy mohla uvažovat o tom, že bych skončila. Teď je to pro mě nepředstavitelný. Chyběli by mi všichni. Chyběly by mi výtlemy, který tam s holkama máme. Chyběl by mi smrádek spoluhráččinejch chráničů. Chybělo by mi tréninkový drbání. Chybělo mi to všechno prostě! :)) S nima jsem tím, kým chci bát. Bez přetvářek, prostě svá. S každou z nich se dokážu bavit o čemkoliv. S každou je to jiný, ale mám je stejně všechny ráda. Neměla jsem lepší tým. NIKDY!

I just can't do it.

1. června 2012 v 22:38 | Terlí. |  Diary
ňaňaňa. Nemohla jsem to udělat. Nedokážu opustit mýho užasňáka.♥ Nemůžu se zbavit mí úžasně originální adrsy. oox0xoo:)) prostě nevzdám se ho. Nepřidávala jsem sem články, protože jsem měla jinej blog. Ano ano. Je to smutný, ale myslela jsem si, jak to v pohodě dám. Ale nejde zahodit nevim kolik vzpomínek tady, jenom kvůli tomu, že mám slabou chvíli. Bylo to hezký, začínat zase od začátku. Když nikdo nevěděl, kdo píše. Takový osvobozující. Ale tady už mě znáte. Mám svý drahoušky a ty bych nechtěla ztratit. Takže trhni si náhodo. Nerozdělíš mě od mýho blogu. :)) Chíí. Takže hlásím velký COMEBACK! :DD Teď vim ,že už nebudu mít žádný velký prodlevy.Až v létě, když budu na dovolený, ale teď né. Potřebuju mít někoho, kdo mě bude poslouchat. :)) A vy jste skvělý posluchači!! :D Ano, ano přesně. Stýskalo semi. A ty zklapni a nesměj se mi.;) Jo, jsem miloučká. :)
Tumblr_m4xszxp0xj1qak673o1_500_large
naučim se dělat krásnej drdůlek!! :)