Listopad 2012

delicatésimo

26. listopadu 2012 v 19:36 | Terlí. |  Diary
Je normální, že většinou z neděle na pondělí usínám asi tak kolem 23:00 ale, že neusnu vůbec normální není! takže jako fajníček, že jsem celou noc nespala, ale tak aspoň jsem nemusela do školičky, protože mě fakt bolela hlava jak ghůla. Udělala jsem si skvělej oběd a celej den jsem proležela v posteli s knížkou. Takovejch dnů chci víc!
Je opravdu fajn vědět, že máte poblíž člověka, kterej ve stejnou chváli řekne uplně tu samou věc. jako třeba delicatésimo. :D a běžně se to někomu stává 3-krát za den, ano ano.
Dneska má ségra oslavu. Takže zase jídlo jídlo a jídlo. Never mind. Teda vlastně jo. Potřebuju si koupit švihadlo. Hádám. Docela bych ho potřebovala. chci začít skákat.
Mám úžasnýho kámoše z Brazílie. Fakt že jo! Je to ňůňa a je fakt miloučkej a ještě má tak krásnej úsměv! :)) A jeho angličtina! Chci umět tak dobře anglicky jako on. Takže, až se odhodlám, tak mu navrhnu, že si zavoláme. :D Prostě I wanna see him smiles because of me! :D Jako vážňácky. A když si s nim budu volat, tak ho nenápadně vyfotim a dám sem fotku. JO! :D
Taky mám kámoše, kterej mi k Vánocům dá úžasnej zážitek. Ano ano, 2.12. jedu do Lucerny na partičku! Bože, jako asi jsem z toho umřela, ale sere mě, že za mě určitě vyhodil spostu peněz.2. den - 20 faktů o mě
• Miluju jídlo, teda kromě jater a fazolí.
• Miluju svoje oči, řasy, ďolíčky ve tvářích a nepatrný ďolík na brade a pak taky někdy svoje vlasy, když se umoudřej a jsou líbezně kudrnatý. :D
• Mám nejlepší kamarádky a mamku na světě.
• Nikdy se mi nezdál normální sen. Treba jak jsem na louce a honim tam motýly se svým dokonalým přítelem.
• K Vánocům si každoročně přeju povlečení s krávou, ale ještě jsem ho nikdy nestala. :D
• Neusnu bez poslouchání pomalejch písniček.
• Asi od 9-ti let spim se svym méďou Sméťou. ♥))
• Chci umět perfektně anglicky.
• Asi mám talent na matiku.
• Miluju házenou a jsem nejlepší obránkyn ČR. (jo, musim si zamachrovat :DD)
• Miluju knížky a jsem HP generece!
• Přestala jsem se tolik malovat, abych mohla u výjmečnejch situací vypadat fakt krásně. :D A abych si na sebe zvykla, jak vypadám nenamalovaná.
• Ztrácim a rozbíjim spostu věcí a fakt mě to mrzí, jenomže nevim jak se to pořád takhle děje. Nemůžu za to. Jak kdyby se ty věci samy chtěly rozbít, :D
• Zatim jsem nikdy nedodržela svoje předsevzetí.
• Neumim zpívat, ale ráda si zpívám. :D Za to krásně umim labutí jezero. :D
• Chci hrát na klávesy.
• Občas ráda uklízim. Ale fakt jenom občas.
• Mám bábovku a chtěla bych na ní bejt pyšná, ale stydim se za ní.
• Vykousla jsem se s hodně klukama a asi se 4?, s kterejma se vykousla i Jarla. (má to svý výhody, mohli jsme si sdělovat jak na nás zapůsobili :DD)
• Myslim si, že v týdle době jsem normální. Jedna z mála. Jo, někdy se chovám jak kretén, ale když příjde na důležitý věci, tak jsem rozumná.
můj rozmilý oběd. Nudle s MOJÍ! odimprovizovanou sýrovou omáčkou. Jsem pačák, já vim. :D

stay strong.

25. listopadu 2012 v 10:59 | Terlí. |  Diary
Poslední dobou mi příjde, jak když mi utiká něco, ale nevim co. jak kdybych teď jen přežívala a zasekla se na jednom místě. Už delší dobu se neděje nic důležitýho, nic nečekanýho. Jo fajn, chtěj mi změnit angličtinářku, ale tu mi nezměněj. Není to ani hrozný a není to ani výborný. Je to tak akorát. Ale nevim prostě mě nebaví, když je to jen tak akorát. Nebo prostě já nevim jak to vyjádřit. chm.
Miluju Raega! Miluju jeho texty. Jsem fakt ráda, že před koncem světa uvidim jednoho ze svejch mužů!♥ Doufám, že to bude jeden z těch silnějších momentů jako ten, když jsem viděla Bena.
Tumblr_me005ilhxw1qiyqloo1_500_large
vygruntovanej pokoj. Už se těšim na jaro, až se nám bude uplně celej předělávat. Doufám, že nám vyhověj s fialovou barvou! :D Oranžová je fakt už taková fádní.

projekt 20 dní.

1. den - 10. věcí, které bych v tuto chvíli chtěla říct deseti různým lidem.
mamce, že je nejlepší a že jí miluju ze všech lidí na světě nejvíc!
Jarle,že mě vážně mrzí, že jsem místo formiček koupila vykrajovátko.
Verle, že jsem na ní hrdá, že má za sebou první blibí zážitek.
ségře,že je fakt blboučká a celej den mě rozesmívá, ale mám jí ráda.
Bróžovi, že mě fakt sere s tim, jak mi furt připomíná druhýho prosince. ale, že si vážim toho, že ho znám a že je to můj nejlepší kámoš, jakýho sem kdy měla.
Péťe, že jsem ráda za každý novinečky, co mi řekne a že klidně budem stávkovat kvůli ájině, a že naše budouví povolání jsou fakt skvělý!
D., ať se vzpamatuje a trochu dospěje.
B., že existuje deodorant a kadeřník.
Kurtovi, ať odpustí Blanovi a jsou zase spolu.
J., ať se s mnou kámoší rozejde se ní a je se mnou.
Tomovi♥, že ho jednou potkám, že ho miluju a že se jednoho dne vezmem a budem spoli šťastný až do smrti a že se zamiluje do mýho přízvuku.

Die Monday, die.

11. listopadu 2012 v 17:52 | Terlí. |  Diary
Tumblr_mby2lfhqo31rckhq3o1_500_large
Super. Zejtra zase pondělí. Asi umřu. aspoň, že jsem v pátek do toho kina. Chm, ale stejně. Umřu. asi. Nemám kamarády. Jo, mám nejlepší kamarády Jarlu, Verlu a Bróžu.. jenomže já chci mít kamarády s kterejma bych mohla dělat spoustu akcí. Kde by se všichni bavili se všema a byli by jsme prostě strašně hustý. Takže tak.
Ve čtvtek jsem byla s mamkou v tom Národnim. Jako myslela jsem si, že když je to Národní divadlo, že to bude mít nějakou úroveň, že to bude dobrý. Fakt jsem to nepochopila. Rozumněla jsem začátku a konci, kde všichni umřeli. Fajnovka. Jedinou útěchou mi byl ten sympatický kluk s krásnym úsměvem, kterej na mě celou dobu koukal a o pauze za mnou přišel. Ale já jsem byla srab a nešla jsem tam k němu. Proč jsem tam nešla? o.O jsem blbá? jo sem. mohla jsem mít novýho kámoše a ještě takovýho ňůňu, fakt. chm. :(

Haha. No.

6. listopadu 2012 v 18:38 | Terlí. |  Diary
Tralalí tralalá. Jo mám supr čupr náladu, asi. Od rána mám chuť si zpívat. Nezájem, že jedinej kdo ocení můj talent je Jarla. Já vim, že jsem přirozenej talent a vyhrála bych klidně všechny pěvecký soutěže, co na světě existujou. :D jo, trošku na hrušce, ale nevadí. :D
Dneska na alergologii. Myslela jsem si, že mi prostě udělaj testy a zjistěj, že tam vlastně vůbec už chodit nemusim. Hm, tak zdravíčko a za rok se tam zase uvidíme. Jsem happy jak 4 pomeranče. Prostě chápete, že se mi to nijak neprojevuje, tak proč bych tam měla zbytečně chodit, sakra? Kdyby to aspoň bylo v dopoledních hodinách, když bych přišla o většinu vyučování, ale ne.. je to vždycky odpoledne. fakt čauky.
Myslim, že se nemůžu hejbat? o.O prostě kdy mě zmáhalo nějaký cvičení až takhle? fakt terlo, seš slaboch. Ale prostě to udělám. chaha.
Pozejtří to divadýlko s mamkys. Těšim se. Budu mít určitě krásný vlasy. :D Né kecám, krásný vlasy už jsem neměla pěkne dlouho. Teda jo, v neděli jsem měla fakt dobrý vlnkovky. Jenomže ta moje rozpadlá křuska, co si říká telefon by to asi opravdu krásně vyfotila. Jsem happíček, fakt. Jako je milouš, že mi asi nechtěj objednat ten telefoníček i když bych ho prostě splatila z brigád! ASDFGHJKL! Prostě jo, nechodim tam pravidelně, nevim, kdy mě tam budou chtít, ale prostě bych to splatila, protože mít tudle křusku fakt už nevydržim. Ještě když mi furt vypadávaj tlačítka, odpadá mi přední kryt a tak podobně. fakt super. Baví mě ho každej den jak krypl nabíjet, když na něm vlastně nic nedělám. Fakt už táhni ty křusko.
fotka stará jak jeruzalém.

You're disgusting!

4. listopadu 2012 v 11:27 | Terlí. |  Diary
jsem borec! našla jsem písničku, kterouo jsem poslouchla na všech mp3kách, ale nikdy jsem nevěděla, jak se jmenuje. :D never mind! mám z ní vždycky husinu!♥
Vážně už nevim, co si mám myslet o TVD! Proč se to jako furt tak postiženě zamotává? Proč z toho nic nechápu? ASDFGHJKL! Mám z toho nervy, fakt.
Miluju smskování s Jarlou. Naše smsky, opravdu dávají smysl. Ráda jí píšu ódy a elegie, protože jsem fakt alentovaná. :DD Jo, jsem trochu na hrušce, no. Prostě je to fakt super, když máte někoho, jako já mám jí. Normálně si píšem o tom, že jdem výt na měsíc a tak podobně. Máme taky skvělej pln an to, jak žít zdravě a mít super kondičku a postavu. takže tak. A spolu to dokážem! I know it! cheche, je to takovej dobrej pocit, že víte, že budete mít postavu jakou chcete. Protože teĎ se na to fakt nevykšalu! Nechci se stydět za sebe v plavkách. :D a chci moc nosti krátký trička :D
Včera jsem se celej den koukala na X- Factor, na youtubku. Jakože, proč jsou v Americe všichni tak talentovaný?? o.O Don't ge it. Jako ty obrovský hlasy, co maj. Nechápu. Chci taky! :D