Prosinec 2012

Everything happens for a reason

31. prosince 2012 v 13:42 | Terli |  Kraviny
603258_319465464825459_1467565111_n_large
Všichni píšou ohlédnutím za "minulým" rokem. Ještě dneska není minulý, totiž. :D No, pokusim se taky něco sesmolit, jenomže si vždycky neuvědomim, že novej rok je od ledna. počítám to jako ve škole, prostě. :D
Minulej Silvestr byl vážně divnej. Nevim, asi bych fakt nechtěla znova zažít tendle silvestr. Nebylo to tak hrozný, ale prostě chm. Myslim, že jsem psala, jak to dopadlo. nevermind. ( Pro jistotu tendle Silvestr budu sedět doma, no )
Celym rokem jsem procházela s těma ghůlama.
Čáry. Byly taky divný. Ožrala jsem se, narazila jsem do boudy a nepamatovala si to, nebavila se kvůli nim s Jarlou, protože došlo k nedorozumění a taky jsem se tam poprvý pozvracela z chlastu. awesome.
Pak bylo Mistrovství. nejlepší zážitek ever. miluju svojí medaili a vsvůj pohár. nadosmrti na to nezapomenu!
školní výlet, byl milej. Zjistila jsem, že jsem skvělej horolezec. :D fakt že jo! všechno jsem zvládla!

bad is the new good.

30. prosince 2012 v 12:04 | Terli. |  Diary
výborňoučká!

Včera jsem pravdu umřela, řekla bych. Nejdřív jsem dočetla Hostitele. Zamilovala jsem se do týdle knížky a taky jsem se zamilovala do Iana. chci taky najít svýho Iana! :D Už se nemůžu dočkat, až pude v kině. Akorát ty herci jsou fakt postižený! Měla bych tam hrát já, prostě! :D Byla jsem z toho fakt psychciky vyčerpaná. :D
Pak jsme zase opět po dlouhý době hrály karty. Takhle jsem se dlouho nesmála. :D Prostě sestra si dělá srandu z mejch koutů. Tak prostě jsem si na ní taky něco potřebovala vymyslet. Předpověděla jsem jí budoucnost. Ve třiceti jí vypadaj všechny vlasy, bude opustěná školnice, která bude po večerech chodit do tříd učit, aby se jí splnil její sen. Lidi si ale budou myslet, že tam straší a zavolaj na ní lovce duchů. Bude mít kamaráda Pchasé-Kiwíka, což je kiwi s kterym si večer povídala.
Nikdy jsem nebrečela smíchy nad svejma vtipama až doteď! :D Fakt supříl.
Tumblr_mfu8wt0xzj1s1ed7eo1_500_large
s Jarlou jsme usoudili, že budem fakt forever alone. bez kamarádů a tak. Dopadnem jak Bridgit mínus Hugh Grant a Colin Firth, plus 2000 kilo. To je náš život. Smutný.

Christmas time!

27. prosince 2012 v 17:03 | Terli |  Diary
382886_297914770330022_483220026_n_large

takže letošní Vánoce jsou fakt báječný :)) právě teď píšu ze svýho netbooku! <333 jo, sice nevim, jak tady mám psát ty rozmilý srdíčka, ale tak to časem vytunim (hope so) :D
Vánoce s těma nejlepšíma, jakože Jarloušem a Verlovkou byly nejlepší. když nesněžilo na Štědrej den, tak nám aspoň sněžilo na malej štědrý den :D pak brownie, který se nám jednou výjmečně povedly :D vánoční singstar a chatroullete, kde jsme potkali MÉHO budoucího muže! :D dostala jsem diář, kde mám zapsaný narozeniny mejch mužů, ale nejsou tam bohužel všichni, protože jako jich je asi padesátosmmilionů :D ňuňácký ponožky a takovej hustej přívěšek na mobilovku, děkuju, jsme TOP!
doma jsem dostala dost hustý věci, třeba kuchařku :D jako je fakt hustá! :D a třeba se naučim už vařit :DD
no, teď jsem u taťky a jakože super. netbooček :')) pomáhám mu v práci s inventurou, nevadí mi to. a jsem asi stotunová koule, ale nevadí tedy.
moje super duper tričko! <333

Hahaha.

21. prosince 2012 v 16:44 | Terlí. |  Diary
Ano ano, zase jsem tady dobu nechtěla, ale můj postiženej internet je fakt postiženej, takže mě to mrzí. Nebudu psát o konci světa.
Co se stalo?
-byla jsem na tý Partičce v Lucerně. NEJLEPŠÍ!
-děda byl na operaci. začínal asi bláznit. myslela jsem, že umřu. už je to ale v pohodě.
-opuchnul mi obličej, takže jsem nejela na Raega. super!
-mamka si vzala svýho přítele. takže se teď jmenuje jinak než já se ségrou, ale přeju jí to! brali se 12.12. 2012 ve 12 hodin. ňuu :'))
Toť asi vše, co se stalo jakože důležitýho. ;) Dneska krásně po školičce k Jaroušovi domů. Potrvdili jsme si naše super čupr kulinářský schopnosti. Jsme fakt nejlepší kuchaři. :D seznámila jsem se s novým gaučem, namalovali jsme si kníry, podívali se na starý videa. Celej den smsky s bratrama ve smyslu "Žiješ? " Je to milé, jo je!
Pár foteček;)
Lucerna, vim že to jde hodně vidět, no.
ready na partičku

Wild hearts can't be broken.

2. prosince 2012 v 12:15 | Terlí. |  Diary
Takže honem rychle něco napsat, než zase můj pos*anej internet vypadne. Fakt jako na to nemám.
Už je prosinec! Což znamená, že za chvíli tady jsou Vánoce a to znamená, že bude jídlo, cukroví, prázdniny a nejkrásnější filmy! :')) Potřebuju nakoupit spoustu voňavejch svíček, aby nám krásně voněl pokoj.
V pátek jsem byla zase na brigádě ve sportovce. Bože ty chlapy jsou tak úchylný. :D Ale tak jako zahřeje mě, když mi řikaj, jak jsem krásná a tak. :D ale přece jenom to jsou ožralové, no. :D
Včera jsem byla s háhzenou na bowlingu a na véče. Byla jsem 2. a 1.. Jo, cejtila jsem se fakt dobře, když jsem jako byla takhle nahoře. :D Ale asi jsem myslela, že mi upadne nehet na palci, ale přežil. :D

Dneska PARTIČKA!

Prostě nemůžu se dočkat. Bude to boží. Doufám. :D Nikdy jsem si nemyslela, že je uvidim prostě na živo! :D A jo jako, já je uvidim. tak čauky. Asi umřu. (kámoše mi to dává jako dárek k Vánocům) Takže jeden z takovejch těch silnějších zážitků předpokládám. :)
Bože, můj sen dneska neměl chybu! To byl první sen, u kterýho jsem se probudila smíchy. :D Jo prostě, potkám si nějakýho uplně nádhernýho kluka a teď se bavíme a pozve mě někam na bál. Píšu to Jarle, že jako tam jsem se mnou a tak. Takže jdem a teď prostě jsme obě krásný, máme úžasný šaty a tak. Teď prostě tancuju jak víla s tim mladíkem a najednou se změní hudba a je tam taková ta na tango ze Smím prosit. Tak uplně běžim za Jarlou, že je to tango, že to musí všem předvíst, jak to umíme. Jako první tam tančíme. Uplně tak vznešeně. A teď prostě Jarla si rozbila hubu. Ale takovou držku, jakou hodila, jsem v životě neviděla! :D V tom snu jsem se svalila smíchy na zem, a nic jsem neviděla přes slzy smíchu. No, a pak jsem se probudila. fakt jako, takhle vtipný sny bych mohla mít pořád. :DD