Leden 2013

lalala.

17. ledna 2013 v 18:17 | Terli |  Diary
nejlepší ze všech!
Tumblr_mgs3n1wi0y1rchl2so1_500_large
jo, zase jsem tady dlouho nebyla. Není to tim, že bych neměla čas, ale prostě není nálada. Zase se stalo tolik věcí v mí rodinný telenovele, až je mi z toho na umření. Ve škole umírám a usínám o každý hodině. Doma jenom zapnu netbook, koukám na seriály a nebo jsem na Adorianu. ( Udělám trošku reklamičku, no :D) Je to pěknej žrout času! Ale miluju to tam. Kdo zná RPG, tak ví. A že todle je jedno z nejlepších, ne kterých jsem kdy byla! Fakt že jo.
Mrzí mě, že jseme tady často nebyla, ale prostě neměla jsem ani chuť psát, prostě nič, no. Ale chybí mi to. Nepíšu todle vždycky? o.O Never mind.
Ve škole je to teď pohodička. Asi bud mít vyznamenání. Chm. Chci bejt nemocná. Jenom ležet doma a čauky školo. Spánek. Spánek. Spánek! Bože, smiluj se nade mnou. O:))
Jarla je taky nemocná, takže jsem z toho happy jak tři grepy.
Mám depresi. Mám 8 dnů na přečtení Kareninový duhýho dílu. A dám to? - Ne. Vadí mi to? - Ne. Tak proč to vlastně řešim? Protože mi to asi vadí, maličko. :D
Po dlouhý době jsme byly někde na akci. Bylo to super. Zas se jednou odreagovat a nezmiňuju to, že Jarla dosáhla našeho nechallange! Gratuluji znova! :))
No, a to je asi zatím vše. Já vim, nedává to moc smysl, ale jsem pomatená ze školy a mám depresivní náladu. Takže ahoj Charlie St. Cloude, potkáme se v posteli.

btw. koukáte na The Lying Game?? Docel jsem z toho umřela! Sutton je fakt blbka a Rebecca? Jako vážně? Deprimovalo mě to ještě víc! ASDFGHJKL! A rozhodně miluju Thayera. <33
Tumblr_m0l5k3jrv21qmgx74o1_500_large
docela mi tendle okamžik zlomil srdce. :'(

Am I dying? Yes, I am.

3. ledna 2013 v 17:08 | Terli |  Diary
trošku husinečka :'))

Super fakt dneska. asi jsem zase nespala? ani nevim. nebo polospala, fakt je to zapeklitý! nesnášim, že jsme jedna z těch postiženejch škol, který nikdy nemaj ředitelský volno. Docela se mi chce brečet. Vstávat si hezky v 6, když jsem předtim skoro dva tejdny vstávala nejdřív v 10? POHODIČKA! Zejtra kompozice, super. chcípnu.

Silvestr nakonec nebyl tak špatnej. Zase ty dvě "vysvěný" silvestrovský pusy. :D Já jako Colin Firth! Jít spát v 6 ráno. V 5 ráno mít snídani. Vidět první dívčí stryptýz. :D Jo, rozhodně byl lepší, než ten loňskej. Akorát pořád postrádám sluchátka,. fakt nevim, kde jsou. O.o

418763_390160194404014_1787153331_n_large
tak zajisté! :D