Diary

lalala.

17. ledna 2013 v 18:17 | Terli
nejlepší ze všech!
Tumblr_mgs3n1wi0y1rchl2so1_500_large
jo, zase jsem tady dlouho nebyla. Není to tim, že bych neměla čas, ale prostě není nálada. Zase se stalo tolik věcí v mí rodinný telenovele, až je mi z toho na umření. Ve škole umírám a usínám o každý hodině. Doma jenom zapnu netbook, koukám na seriály a nebo jsem na Adorianu. ( Udělám trošku reklamičku, no :D) Je to pěknej žrout času! Ale miluju to tam. Kdo zná RPG, tak ví. A že todle je jedno z nejlepších, ne kterých jsem kdy byla! Fakt že jo.
Mrzí mě, že jseme tady často nebyla, ale prostě neměla jsem ani chuť psát, prostě nič, no. Ale chybí mi to. Nepíšu todle vždycky? o.O Never mind.
Ve škole je to teď pohodička. Asi bud mít vyznamenání. Chm. Chci bejt nemocná. Jenom ležet doma a čauky školo. Spánek. Spánek. Spánek! Bože, smiluj se nade mnou. O:))
Jarla je taky nemocná, takže jsem z toho happy jak tři grepy.
Mám depresi. Mám 8 dnů na přečtení Kareninový duhýho dílu. A dám to? - Ne. Vadí mi to? - Ne. Tak proč to vlastně řešim? Protože mi to asi vadí, maličko. :D
Po dlouhý době jsme byly někde na akci. Bylo to super. Zas se jednou odreagovat a nezmiňuju to, že Jarla dosáhla našeho nechallange! Gratuluji znova! :))
No, a to je asi zatím vše. Já vim, nedává to moc smysl, ale jsem pomatená ze školy a mám depresivní náladu. Takže ahoj Charlie St. Cloude, potkáme se v posteli.

btw. koukáte na The Lying Game?? Docel jsem z toho umřela! Sutton je fakt blbka a Rebecca? Jako vážně? Deprimovalo mě to ještě víc! ASDFGHJKL! A rozhodně miluju Thayera. <33
Tumblr_m0l5k3jrv21qmgx74o1_500_large
docela mi tendle okamžik zlomil srdce. :'(

Am I dying? Yes, I am.

3. ledna 2013 v 17:08 | Terli
trošku husinečka :'))

Super fakt dneska. asi jsem zase nespala? ani nevim. nebo polospala, fakt je to zapeklitý! nesnášim, že jsme jedna z těch postiženejch škol, který nikdy nemaj ředitelský volno. Docela se mi chce brečet. Vstávat si hezky v 6, když jsem předtim skoro dva tejdny vstávala nejdřív v 10? POHODIČKA! Zejtra kompozice, super. chcípnu.

Silvestr nakonec nebyl tak špatnej. Zase ty dvě "vysvěný" silvestrovský pusy. :D Já jako Colin Firth! Jít spát v 6 ráno. V 5 ráno mít snídani. Vidět první dívčí stryptýz. :D Jo, rozhodně byl lepší, než ten loňskej. Akorát pořád postrádám sluchátka,. fakt nevim, kde jsou. O.o

418763_390160194404014_1787153331_n_large
tak zajisté! :D

bad is the new good.

30. prosince 2012 v 12:04 | Terli.
výborňoučká!

Včera jsem pravdu umřela, řekla bych. Nejdřív jsem dočetla Hostitele. Zamilovala jsem se do týdle knížky a taky jsem se zamilovala do Iana. chci taky najít svýho Iana! :D Už se nemůžu dočkat, až pude v kině. Akorát ty herci jsou fakt postižený! Měla bych tam hrát já, prostě! :D Byla jsem z toho fakt psychciky vyčerpaná. :D
Pak jsme zase opět po dlouhý době hrály karty. Takhle jsem se dlouho nesmála. :D Prostě sestra si dělá srandu z mejch koutů. Tak prostě jsem si na ní taky něco potřebovala vymyslet. Předpověděla jsem jí budoucnost. Ve třiceti jí vypadaj všechny vlasy, bude opustěná školnice, která bude po večerech chodit do tříd učit, aby se jí splnil její sen. Lidi si ale budou myslet, že tam straší a zavolaj na ní lovce duchů. Bude mít kamaráda Pchasé-Kiwíka, což je kiwi s kterym si večer povídala.
Nikdy jsem nebrečela smíchy nad svejma vtipama až doteď! :D Fakt supříl.
Tumblr_mfu8wt0xzj1s1ed7eo1_500_large
s Jarlou jsme usoudili, že budem fakt forever alone. bez kamarádů a tak. Dopadnem jak Bridgit mínus Hugh Grant a Colin Firth, plus 2000 kilo. To je náš život. Smutný.

Christmas time!

27. prosince 2012 v 17:03 | Terli
382886_297914770330022_483220026_n_large

takže letošní Vánoce jsou fakt báječný :)) právě teď píšu ze svýho netbooku! <333 jo, sice nevim, jak tady mám psát ty rozmilý srdíčka, ale tak to časem vytunim (hope so) :D
Vánoce s těma nejlepšíma, jakože Jarloušem a Verlovkou byly nejlepší. když nesněžilo na Štědrej den, tak nám aspoň sněžilo na malej štědrý den :D pak brownie, který se nám jednou výjmečně povedly :D vánoční singstar a chatroullete, kde jsme potkali MÉHO budoucího muže! :D dostala jsem diář, kde mám zapsaný narozeniny mejch mužů, ale nejsou tam bohužel všichni, protože jako jich je asi padesátosmmilionů :D ňuňácký ponožky a takovej hustej přívěšek na mobilovku, děkuju, jsme TOP!
doma jsem dostala dost hustý věci, třeba kuchařku :D jako je fakt hustá! :D a třeba se naučim už vařit :DD
no, teď jsem u taťky a jakože super. netbooček :')) pomáhám mu v práci s inventurou, nevadí mi to. a jsem asi stotunová koule, ale nevadí tedy.
moje super duper tričko! <333

Hahaha.

21. prosince 2012 v 16:44 | Terlí.
Ano ano, zase jsem tady dobu nechtěla, ale můj postiženej internet je fakt postiženej, takže mě to mrzí. Nebudu psát o konci světa.
Co se stalo?
-byla jsem na tý Partičce v Lucerně. NEJLEPŠÍ!
-děda byl na operaci. začínal asi bláznit. myslela jsem, že umřu. už je to ale v pohodě.
-opuchnul mi obličej, takže jsem nejela na Raega. super!
-mamka si vzala svýho přítele. takže se teď jmenuje jinak než já se ségrou, ale přeju jí to! brali se 12.12. 2012 ve 12 hodin. ňuu :'))
Toť asi vše, co se stalo jakože důležitýho. ;) Dneska krásně po školičce k Jaroušovi domů. Potrvdili jsme si naše super čupr kulinářský schopnosti. Jsme fakt nejlepší kuchaři. :D seznámila jsem se s novým gaučem, namalovali jsme si kníry, podívali se na starý videa. Celej den smsky s bratrama ve smyslu "Žiješ? " Je to milé, jo je!
Pár foteček;)
Lucerna, vim že to jde hodně vidět, no.
ready na partičku

Wild hearts can't be broken.

2. prosince 2012 v 12:15 | Terlí.
Takže honem rychle něco napsat, než zase můj pos*anej internet vypadne. Fakt jako na to nemám.
Už je prosinec! Což znamená, že za chvíli tady jsou Vánoce a to znamená, že bude jídlo, cukroví, prázdniny a nejkrásnější filmy! :')) Potřebuju nakoupit spoustu voňavejch svíček, aby nám krásně voněl pokoj.
V pátek jsem byla zase na brigádě ve sportovce. Bože ty chlapy jsou tak úchylný. :D Ale tak jako zahřeje mě, když mi řikaj, jak jsem krásná a tak. :D ale přece jenom to jsou ožralové, no. :D
Včera jsem byla s háhzenou na bowlingu a na véče. Byla jsem 2. a 1.. Jo, cejtila jsem se fakt dobře, když jsem jako byla takhle nahoře. :D Ale asi jsem myslela, že mi upadne nehet na palci, ale přežil. :D

Dneska PARTIČKA!

Prostě nemůžu se dočkat. Bude to boží. Doufám. :D Nikdy jsem si nemyslela, že je uvidim prostě na živo! :D A jo jako, já je uvidim. tak čauky. Asi umřu. (kámoše mi to dává jako dárek k Vánocům) Takže jeden z takovejch těch silnějších zážitků předpokládám. :)
Bože, můj sen dneska neměl chybu! To byl první sen, u kterýho jsem se probudila smíchy. :D Jo prostě, potkám si nějakýho uplně nádhernýho kluka a teď se bavíme a pozve mě někam na bál. Píšu to Jarle, že jako tam jsem se mnou a tak. Takže jdem a teď prostě jsme obě krásný, máme úžasný šaty a tak. Teď prostě tancuju jak víla s tim mladíkem a najednou se změní hudba a je tam taková ta na tango ze Smím prosit. Tak uplně běžim za Jarlou, že je to tango, že to musí všem předvíst, jak to umíme. Jako první tam tančíme. Uplně tak vznešeně. A teď prostě Jarla si rozbila hubu. Ale takovou držku, jakou hodila, jsem v životě neviděla! :D V tom snu jsem se svalila smíchy na zem, a nic jsem neviděla přes slzy smíchu. No, a pak jsem se probudila. fakt jako, takhle vtipný sny bych mohla mít pořád. :DD

delicatésimo

26. listopadu 2012 v 19:36 | Terlí.
Je normální, že většinou z neděle na pondělí usínám asi tak kolem 23:00 ale, že neusnu vůbec normální není! takže jako fajníček, že jsem celou noc nespala, ale tak aspoň jsem nemusela do školičky, protože mě fakt bolela hlava jak ghůla. Udělala jsem si skvělej oběd a celej den jsem proležela v posteli s knížkou. Takovejch dnů chci víc!
Je opravdu fajn vědět, že máte poblíž člověka, kterej ve stejnou chváli řekne uplně tu samou věc. jako třeba delicatésimo. :D a běžně se to někomu stává 3-krát za den, ano ano.
Dneska má ségra oslavu. Takže zase jídlo jídlo a jídlo. Never mind. Teda vlastně jo. Potřebuju si koupit švihadlo. Hádám. Docela bych ho potřebovala. chci začít skákat.
Mám úžasnýho kámoše z Brazílie. Fakt že jo! Je to ňůňa a je fakt miloučkej a ještě má tak krásnej úsměv! :)) A jeho angličtina! Chci umět tak dobře anglicky jako on. Takže, až se odhodlám, tak mu navrhnu, že si zavoláme. :D Prostě I wanna see him smiles because of me! :D Jako vážňácky. A když si s nim budu volat, tak ho nenápadně vyfotim a dám sem fotku. JO! :D
Taky mám kámoše, kterej mi k Vánocům dá úžasnej zážitek. Ano ano, 2.12. jedu do Lucerny na partičku! Bože, jako asi jsem z toho umřela, ale sere mě, že za mě určitě vyhodil spostu peněz.2. den - 20 faktů o mě
• Miluju jídlo, teda kromě jater a fazolí.
• Miluju svoje oči, řasy, ďolíčky ve tvářích a nepatrný ďolík na brade a pak taky někdy svoje vlasy, když se umoudřej a jsou líbezně kudrnatý. :D
• Mám nejlepší kamarádky a mamku na světě.
• Nikdy se mi nezdál normální sen. Treba jak jsem na louce a honim tam motýly se svým dokonalým přítelem.
• K Vánocům si každoročně přeju povlečení s krávou, ale ještě jsem ho nikdy nestala. :D
• Neusnu bez poslouchání pomalejch písniček.
• Asi od 9-ti let spim se svym méďou Sméťou. ♥))
• Chci umět perfektně anglicky.
• Asi mám talent na matiku.
• Miluju házenou a jsem nejlepší obránkyn ČR. (jo, musim si zamachrovat :DD)
• Miluju knížky a jsem HP generece!
• Přestala jsem se tolik malovat, abych mohla u výjmečnejch situací vypadat fakt krásně. :D A abych si na sebe zvykla, jak vypadám nenamalovaná.
• Ztrácim a rozbíjim spostu věcí a fakt mě to mrzí, jenomže nevim jak se to pořád takhle děje. Nemůžu za to. Jak kdyby se ty věci samy chtěly rozbít, :D
• Zatim jsem nikdy nedodržela svoje předsevzetí.
• Neumim zpívat, ale ráda si zpívám. :D Za to krásně umim labutí jezero. :D
• Chci hrát na klávesy.
• Občas ráda uklízim. Ale fakt jenom občas.
• Mám bábovku a chtěla bych na ní bejt pyšná, ale stydim se za ní.
• Vykousla jsem se s hodně klukama a asi se 4?, s kterejma se vykousla i Jarla. (má to svý výhody, mohli jsme si sdělovat jak na nás zapůsobili :DD)
• Myslim si, že v týdle době jsem normální. Jedna z mála. Jo, někdy se chovám jak kretén, ale když příjde na důležitý věci, tak jsem rozumná.
můj rozmilý oběd. Nudle s MOJÍ! odimprovizovanou sýrovou omáčkou. Jsem pačák, já vim. :D

stay strong.

25. listopadu 2012 v 10:59 | Terlí.
Poslední dobou mi příjde, jak když mi utiká něco, ale nevim co. jak kdybych teď jen přežívala a zasekla se na jednom místě. Už delší dobu se neděje nic důležitýho, nic nečekanýho. Jo fajn, chtěj mi změnit angličtinářku, ale tu mi nezměněj. Není to ani hrozný a není to ani výborný. Je to tak akorát. Ale nevim prostě mě nebaví, když je to jen tak akorát. Nebo prostě já nevim jak to vyjádřit. chm.
Miluju Raega! Miluju jeho texty. Jsem fakt ráda, že před koncem světa uvidim jednoho ze svejch mužů!♥ Doufám, že to bude jeden z těch silnějších momentů jako ten, když jsem viděla Bena.
Tumblr_me005ilhxw1qiyqloo1_500_large
vygruntovanej pokoj. Už se těšim na jaro, až se nám bude uplně celej předělávat. Doufám, že nám vyhověj s fialovou barvou! :D Oranžová je fakt už taková fádní.

projekt 20 dní.

1. den - 10. věcí, které bych v tuto chvíli chtěla říct deseti různým lidem.
mamce, že je nejlepší a že jí miluju ze všech lidí na světě nejvíc!
Jarle,že mě vážně mrzí, že jsem místo formiček koupila vykrajovátko.
Verle, že jsem na ní hrdá, že má za sebou první blibí zážitek.
ségře,že je fakt blboučká a celej den mě rozesmívá, ale mám jí ráda.
Bróžovi, že mě fakt sere s tim, jak mi furt připomíná druhýho prosince. ale, že si vážim toho, že ho znám a že je to můj nejlepší kámoš, jakýho sem kdy měla.
Péťe, že jsem ráda za každý novinečky, co mi řekne a že klidně budem stávkovat kvůli ájině, a že naše budouví povolání jsou fakt skvělý!
D., ať se vzpamatuje a trochu dospěje.
B., že existuje deodorant a kadeřník.
Kurtovi, ať odpustí Blanovi a jsou zase spolu.
J., ať se s mnou kámoší rozejde se ní a je se mnou.
Tomovi♥, že ho jednou potkám, že ho miluju a že se jednoho dne vezmem a budem spoli šťastný až do smrti a že se zamiluje do mýho přízvuku.

Die Monday, die.

11. listopadu 2012 v 17:52 | Terlí.
Tumblr_mby2lfhqo31rckhq3o1_500_large
Super. Zejtra zase pondělí. Asi umřu. aspoň, že jsem v pátek do toho kina. Chm, ale stejně. Umřu. asi. Nemám kamarády. Jo, mám nejlepší kamarády Jarlu, Verlu a Bróžu.. jenomže já chci mít kamarády s kterejma bych mohla dělat spoustu akcí. Kde by se všichni bavili se všema a byli by jsme prostě strašně hustý. Takže tak.
Ve čtvtek jsem byla s mamkou v tom Národnim. Jako myslela jsem si, že když je to Národní divadlo, že to bude mít nějakou úroveň, že to bude dobrý. Fakt jsem to nepochopila. Rozumněla jsem začátku a konci, kde všichni umřeli. Fajnovka. Jedinou útěchou mi byl ten sympatický kluk s krásnym úsměvem, kterej na mě celou dobu koukal a o pauze za mnou přišel. Ale já jsem byla srab a nešla jsem tam k němu. Proč jsem tam nešla? o.O jsem blbá? jo sem. mohla jsem mít novýho kámoše a ještě takovýho ňůňu, fakt. chm. :(

Haha. No.

6. listopadu 2012 v 18:38 | Terlí.
Tralalí tralalá. Jo mám supr čupr náladu, asi. Od rána mám chuť si zpívat. Nezájem, že jedinej kdo ocení můj talent je Jarla. Já vim, že jsem přirozenej talent a vyhrála bych klidně všechny pěvecký soutěže, co na světě existujou. :D jo, trošku na hrušce, ale nevadí. :D
Dneska na alergologii. Myslela jsem si, že mi prostě udělaj testy a zjistěj, že tam vlastně vůbec už chodit nemusim. Hm, tak zdravíčko a za rok se tam zase uvidíme. Jsem happy jak 4 pomeranče. Prostě chápete, že se mi to nijak neprojevuje, tak proč bych tam měla zbytečně chodit, sakra? Kdyby to aspoň bylo v dopoledních hodinách, když bych přišla o většinu vyučování, ale ne.. je to vždycky odpoledne. fakt čauky.
Myslim, že se nemůžu hejbat? o.O prostě kdy mě zmáhalo nějaký cvičení až takhle? fakt terlo, seš slaboch. Ale prostě to udělám. chaha.
Pozejtří to divadýlko s mamkys. Těšim se. Budu mít určitě krásný vlasy. :D Né kecám, krásný vlasy už jsem neměla pěkne dlouho. Teda jo, v neděli jsem měla fakt dobrý vlnkovky. Jenomže ta moje rozpadlá křuska, co si říká telefon by to asi opravdu krásně vyfotila. Jsem happíček, fakt. Jako je milouš, že mi asi nechtěj objednat ten telefoníček i když bych ho prostě splatila z brigád! ASDFGHJKL! Prostě jo, nechodim tam pravidelně, nevim, kdy mě tam budou chtít, ale prostě bych to splatila, protože mít tudle křusku fakt už nevydržim. Ještě když mi furt vypadávaj tlačítka, odpadá mi přední kryt a tak podobně. fakt super. Baví mě ho každej den jak krypl nabíjet, když na něm vlastně nic nedělám. Fakt už táhni ty křusko.
fotka stará jak jeruzalém.
 
 

Reklama