Diary

kill me please.

2. srpna 2012 v 17:45 | Terlí.
Chachacha, jo. Voda byla fakt skvělá! Užila jsem si to tam se strejdou a ségrou. Jela bych klidně znova! Jsem prostě nejlepší zadák! Jo :D ségra prostě není tak dobrá a Tomáš :D no, točili jsme se jenom do kolečka, ale tak to už neřešíme. ;)) Možná sem pak dám i fotky. :) Měli jsme to všechno strašně rychle sjetý, takže jsme pak doma ještě pořádali skromnou grilovačku, kde jsem se teda totálně přežrala, ale tak to nějak neřešim no. Bábocku už stejně nezachránim. :D
No, všecno by to bylo skvělý, kdybych tam neztratila peněženku s karou od školy, z dm, do knihovny a na autobus. Jo fakt ty vole myslim si, že už je na mě osud zasedlej, nebo já fakt nevim. Nejdřív klíče, pak mobil a teď peněženka? Skvěle Terlo, ty to vedeš. dala bych si pěstí, takže mě prosím zatřelte. Díky tomu ani nemůžu na vostov, že jo. fakt skvělý. Ještě si všechny ty nový karty budu muset platit z peněž z brigády, takže čauky nová žehličko. Chmm. :// Ještě jsem ostříhánek a mám to teď uplně krátký. Nejsem na to zvyklá. Taky mám ofinu, ale stejně to asi budu nosit, tak jak jsem to nosila a nazdat. Jdu se zabít. Ne kecám, to neudělám. Ale někdo by moh. Stejně fakt, jednou někde ztratim sama sebe a už se nenajdu.
Tumblr_m82iujkf8i1qjm9bpo1_500_large

bůh si myslí, že jsme hubený.

30. července 2012 v 17:15 | Terlí.
Jo, mám ráda když si po padesátidevítimilionámaosmsetšedesátičtyř letech vyjedu s nejlepší kamarádkou do Bolky a všichni jsou na nás neuvěřitelně milý. Ňuňu. Jo mimochodem už jsem doma zpátky. Zejtra krásně na vodičku.
Opravdu je milý, když potkám strejdovu bejvalku po x letech a ona mě pozná. Miloučké, no. Dále mám pučený další knížkyy a konečně si přečtu Milý Johne. Jsem tak rád, že jsem tam tu knížku objevila. Jsem taky ráda, že jsem dneska vyhrála na skore v neumění chodit asi 50:2 (jo, miluju tě jarličko.)

praskla mi gumička

27. července 2012 v 12:26 | Terlí.
Mám ráda tajný hesla, kterejm nikdo nerozumí.. jako je například "Praskla mi gumička" Sice jsem se tý tajný zprávy nedočkala, ale tak jako nevadí. :DD
Včera jsme byli po dlouhý době na koních. Bylo to úžasný. Sice jsme nejzedili nebo tak, ale mě to nějak nevadilo. Prostě ty lidi, co jsme tak dlouho neviděli. Pavel.. :)) Prostě je to strašně miloučký, když vám řiká, jak z vás vyrostli krásný holky a jak prostě jsme úžasný a tak. Fakt jakože on je strašně fajnovej chlapík.;))
Dneska budem grilovat u známejch. Maj malinkatou holčičiku a ona je úžasná♥)) vždycky když tam jsme tak se ke mě tak tulí. ňuňa malej.♥))
Tumblr_lm70a3ewxw1qkl2rxo1_500_large

move on.

25. července 2012 v 11:29 | Terlí.
Tumblr_m7dyrxuewe1qe49wpo1_500_large
Takže dneska co? Nevim. ve fúčku budou kluci z H.Z.M a tak nevim jestli tam mám jít. budou prodávat mixtape, ňo. trošku trauma z toho mám. rozhodnu se na poslední chvíli určitě.uvidim. kdyby tam aspoň se mnou někdo šel. nebo by tam byl někdo známej. jenomže já přece v Kolíně známý nemám. damn it.
opravdu miluju,k dyž mě ráno probuděj nějak dělníci, co si tady krásně od 6 pracujou se zbíječkou. krásně se mi spalo, fakt. dala bych jim pěsťourem! vždyť přece musej tušit, že spim. jako mě by to tolik nevadilo, kdybych nešla spát pozdě, ale tak jako to nějak neřešim no. :D
Diego na mě prdí. už mi ani nenapíše a já mu první psát nebudu! ale tak snad napíše, když mi psal jak jsem amazing girl. jojo, je to kámoš prostě.

Y.O.L.O.

24. července 2012 v 17:20 | Terlí.
Tumblr_m15e53mizk1rolhnho1_500_large
hoho. tak dneska jsem se ani trošililinku nenudila. byli jsme na houbách. je to miloučký, když najdu houbu. pak mě to taky o moc víc baví, že jo. jo, třeba jsem ale taky málem neumřela kvůli srnce, která si běží asi tak 10 metrů ode mě. pohodička. takže už se těšim na smaženici no. :D
pak prostě zastávka u jednoho ta'tky známýho a prostě tam přišel jeho vnuk a jakože jsem nikdy neviděla takovýho blonďáka s hnědejma očima ňuňáckym úsměvem. pak ještě když šel a na tričku měl I ♥ my sister. jakože chtěla bych vidět jeho ségru, třeba jako jestli je mladší nebo tak. a ségra by mohla taky nosit todle tričko no. :D
jinak jsem dokoukala Sociální síť a koukala na In time. Jako docela výborný filmy, no. Justin je výbornej herec.

konečně!

23. července 2012 v 12:25 | Terlí.
Tumblr_lyzgmxpzel1ro8ozdo1_500_large
Jo, aspoň je už konečně trochu líp. víc svítí sluníčko a je větší teplo. ňuu. Mám 2 nový tílka jsou jakože boží takový obyčejný jednobarevný ale uplně je zbožňuju. :D Jakože mám v nich dobrý boobs. :D ale tak to je detailíček, no.
dneska bych možná asi chtěla udělat novej vzhled, ale tak uvidim, jak se mi bude chtít a jak se mi to bude dařit, že jo. :D
jinak jako diskotéka byla supr čupr. vlastně až na to, že jsem se dozvěděla fakt nemilou zprávu. fakt nechápu, jak někdo dokáže takhle rychle měnit city, ale tak jo dobře. budeme dělat, že je to normální. pak taky fakt nechápu, proč je na mě někdo naštvanej, že se po něm plazej holky a ani blbý "čau" mi neřekne. jako kdybych já za to mohla, no. mrzí mě, že jsem nevyhrála ty lístky na benátskou no, ale tak jako ani jsem nesoutěžila, že jo. :D stejně je, ty co vyhráli, prodávaj, tak jako nechápu je trošku.

přežívám a žiju.

21. července 2012 v 14:27 | Terlí.
Jo já vim, včera jsem se zase neozvala, ale prostě nějak jsem an tom neměla naladu nebo tak.. Prostě dočetla jsem 3. díl Hunger Games. Jsem jako teda velmi deprimovaná. Neměla jsem to čít! Nemohli jste mi říct, ať to nečtu?? Fakt byla jsem z toho smutná, ani jsem neměla radost z toho, že nakonec byla Katniss s Peetou, ale tak jako pohodička. A co se stalo Prim. Jako vážně?? Fakt nečekala jsem to. Nemělo se to tak stát. Čekala jsem uplně ohromne velikánskej happy end a pak todle? Jako jo, byl šťastnej, ale po tom všem, co se tam stalo jsem čekala něco velkolepějšího, nebo tak prostě. Byla jsem z toho deprimovaná, jako vážně.
No, stačí o mé deprimaci. :D Dneska na diskotéku, Jo, já vim, že venku bude hnusně, ale tak po dlouhý době zase s těma mejma bratrama, nuu. ♥ Těšim se teda, no.
Uplně píšu si s úžasnym klukem z Brazílii. Kdybyste viděli ten jeho úsměv. Bože, umírám. A ještě je tak rozumnej. Uplně fakt bych nečekala, že na někoho takovýho narazim, ňo. Jo je teda trapný, žeumí anglicky líp než já a že si pak příjdu jak uplnej dement, když si pak uvědomim, co jsem mu napsala za kravinu, ale tak né že bych to nějak tak řešila. :D Je prostě ňuňáckej a basta.!

overthinking.

19. července 2012 v 10:39 | Terlí.
Cha. takže teď jsem doma uplně uplně samotná. teda pokavaď nepočítám papuška a rybičky. :D docela si to užívám, ňo. takže co musim za tu dobu stihnout? napsat mejla Jarle, mamce, Milanovi, a Helen. no, tak to snad nějak zmáknu. Jsem přece strašná rychlopsačka. :D (jo, směju se sama sobě)
V poslední době mi příjde, že jsem uplněj dement nebo tak něco. :D Prostě neumim se vyjadřovat, neumim pořádně mluvit, nemám srozumitelný myšlenky. no, ale tak to je jedno.
Včera měla zase nevlastní sestra výstup. No, ale jak mě to tak rozesmálo. Prostě jak jsme přijeli z tý dvolený, tak ségra je hodně opálená, že jo a teď ona na ní: "Jsi černá, jako svině!" Jako kdyby to měla bejt ta největší urážka na světě, při tom to pro ní je to spíš kompliment,že jo. No, trošku jsem se zbláznila smíchy, ale tak to je jedno. :D
Friends-fun-girls-happy-three-girls-favim.com-74826_large
Jen tak mimochodem, už jsem si koupila šaty. Jo gratulujte mi. Jenomže teď mám super megácky velký břicho. A je to fakt smutný, prtože tam je vidět. Takže Terličko žádný přežírání!!

I wanna eat and eat and eat until I die.

18. července 2012 v 12:54 | Terlí.
Cha, jsem docela dobrá jako, Neporazitelná v žolíkách, v bowlingu už jsem mírně porazitelnější ale vždycky se drýim v lepší půlce. Jsem úžasná. :D Né, přehánim to. Ale tak včera na bowlingu jsem byla 2., 1., 2. takže jsem se sebou spokojená. :)) i když tam byly pak nějaký dementní lidi, taková malá peroxidka a spostu kluků, co blbě čuměli. nesnášim, když na mě někdo čumí takovydle způsobem. Co jsem, aby na mě takhle koukali?? No, radší to nebudu řešit.
Zejtra se jedu podívat po dalších šatech a zjistit, že mi jich další miliarda nesluší. Asi si si opravdu vezmu ty, co mi navrhla Jarlinka, protože jsou opravdu úžasný a nádherný. ;DD

chci je taky! O:)

never look back.

17. července 2012 v 16:47 | Terlí.
já vim, já vim. dlouhou jsem se zase neozvala, ale tak to je detailíček, kterejch bych neřešila. budem dělat, že se nic nestalo, jo dobře, souhlasim s váma. ;DD
takže co se dělo.. školní výlet byl peckovej. vysvědčení- s vyznamenáním. dovolená (Maďarsko - Balaton, Budapeť, Chorvatsko - Sv. Marina, Pula, Umag, Itálie - Lignano Sabbiadoro, Benátky, Verona♥) nejlepší. až nahraju fotky na rajče dám sem odkaz:)
jinak prostě teď tady přežívám jen tak. hnusný počasíčko oproti tomu úžasnmu vedru tam. tršku pořád prší zima, brr. :// ale žiju, ňo. teď u taťky v Kolíně. hledám nějaký hezký šaty nevlastnímu bráchovi na svatbu. jenomže v každejch vypadám jak kakabus. fakt je to smutný, že nemám postavu na šaty. proto je třeba nenosim, že jo. ale tak z itálie jsem si jedny přivezla, ale nejsou vhodné na svatbu, no. smutný.
dneska ve městě jsem viděla tak úžasný mimčo! takový očička jaký měl/a. a ty řasy, ňuňu♥.

Tumblr_m71x0mfdpd1r7yff4o1_500_large
 
 

Reklama