Diary

I just can't do it.

1. června 2012 v 22:38 | Terlí.
ňaňaňa. Nemohla jsem to udělat. Nedokážu opustit mýho užasňáka.♥ Nemůžu se zbavit mí úžasně originální adrsy. oox0xoo:)) prostě nevzdám se ho. Nepřidávala jsem sem články, protože jsem měla jinej blog. Ano ano. Je to smutný, ale myslela jsem si, jak to v pohodě dám. Ale nejde zahodit nevim kolik vzpomínek tady, jenom kvůli tomu, že mám slabou chvíli. Bylo to hezký, začínat zase od začátku. Když nikdo nevěděl, kdo píše. Takový osvobozující. Ale tady už mě znáte. Mám svý drahoušky a ty bych nechtěla ztratit. Takže trhni si náhodo. Nerozdělíš mě od mýho blogu. :)) Chíí. Takže hlásím velký COMEBACK! :DD Teď vim ,že už nebudu mít žádný velký prodlevy.Až v létě, když budu na dovolený, ale teď né. Potřebuju mít někoho, kdo mě bude poslouchat. :)) A vy jste skvělý posluchači!! :D Ano, ano přesně. Stýskalo semi. A ty zklapni a nesměj se mi.;) Jo, jsem miloučká. :)
Tumblr_m4xszxp0xj1qak673o1_500_large
naučim se dělat krásnej drdůlek!! :)

Každej si jednou šáhne na dno.

14. května 2012 v 21:00 | Terlí.
zamilovala jsem se do jeho hlasu.
Dnešek je tak trochu tragickej den. Opravdu nevim co se teď v posledné době děje. Jo, je super, že nám dneska zrušili trénink a já jsem si myslela, jakou udělám babičce a dědovy radost, že pro mě nemusej a pak ještě dostanu sprda za to, že jsem jim to neřekla dřív, když tam děda jel nesmyslně na před. Tak jako pardon, ale tak jak jsem mohla vědět, že bude vyjíždět tak brzo? Tak jo, fajn buďte si všichni kvůli tomu na mě naštvaný, vždyť jako pohodička. Klidně si na mě mami křič. Klidně mi pak vyčti čarodějnice, který byly už tak dávno. Vždyť jo. Věř si těm drbům a nevěř mě. Jo, vážně mě nerzí, že jsem ubrečená šla ven. A děkuji Jarlinečko, za to jak moc mě znáš a poznáš na mě, že se něco děje.♥)
Můžemi někdo nějakym dobrym důvodem vysvětlit, co se teď poslední dobou děje? Né, že by třeba trauma měla jedna z nás, né, my ho máme všechny tři. Chci to vyřešit, protože ani jedna z nás si to nezaslouží. Damn it! Chtěla bych jet do Anglie. Na půl roku. Do rodiny. Chtěla bych tady všechno za sebou nechat. Začít znova. Ale tak jednou se toho dočkám!!

Friends are like a stars, sometimes you can't see them, but you know, they are there.

13. května 2012 v 21:39 | Terlí.
Já vim, já vim.. mám strašný prodlevy v přidávání článků, ale tak nějak prostě není čas. Ale strašně mě to mrzí, protože mám toho tolik co napsat. Chtěla jsem napsat i dojemnej článek o tom, jaký byly první KOSO a jaký byly čáry.. Nebyl čas, takže teďko už nemá smysl to psát. Je to pozdě a hlavně už si hodně věcí z toho nevybavuju do takovejch detailů, no. :DD
Strašně mi vadí, jak to teď zanedbávám, takže prostě se budu snažit napsat jsem fakt co nejčstějc:))
Dneska oslavička Verličky narozek, ňuu)) Jako normální lidi nesněděj jídlo na 5 talířech do prázna( až na čtvrtku chlebíku :DD) Jo, jako nemohla jsem se hejbat z toho, jak moc jsem byla přežraná. Myslela jsem, že se ani nikam nedoplazim. Ale doplazila! :D No, pak jsme se přesunuli do mekáče. Jo, třeba tam nesedíme přes tři hodinky a neřešíme naše traumata. Je to tak miloučký, když máte někoho, kdo je ochotnej je s váma řešit:) Někoho, kdo vás prostě vyslechne. Nejlepší kamarádky! ♥))
Namnls_177504073_large

Busy.

2. května 2012 v 20:03 | Terlí.
Damn it! Opravdu mě mrzí, že nemám čas a nemůžu jsem napsat všechny svoje úžasný příhody z posledních dnů.
Jenom tak těch pár hlavních.
Tykám si s učitelem ze základky.
Už nikdy nepiju.
Zapečetila jsem krabičku s nějakejma dávnejma citama a zahodila ji. (cejtim se o mnoho líp)
mám ráda svojí brigádu. Když mi zazobaný němci daj veliký dýško. Je to tak milej pocit. Když tam přijdou nějaký mladíci a smějou se na ně a pak jsou smutný, že jsem je neobsloužila já. Maj holt smůličku, ňo.
Dneska ve škole to mělo hodně smysl na 3 hodiny, no. Ale tak nebudu brečet.Jsem silná holka se spálenejma ramenama a výstřihem. detailíček. :DD
Nesnášim, když má přijít bouřka. Nikdy sem se jí nebála, ale asi tak poslední dva roky mám panikckou hrůzu, ňo.
dědeček by mi to taky řek!:))

don't be like the others

25. dubna 2012 v 20:11 | Terlí.

3 dny!!

jo, zase s tim otravuju, ale je to neskutečný! :DD

Myslela jsem si, jak bude hnusně, že nepůjdu na trénink. Jenomže se to nějak změnilo. Ještě, že se to změnilo. Opravdu trénink nenahraditelnej. Někdy mám chvíle, kdy bych s házenou přestala.. jenomže pak prostě zjistim, že bez ní to nejsem já.! Ten kolektiv. Nikdy jsem neměla lepší tým. Opravdu jsem ráda, že s nima můžu předávět Momo, dělat si z ní srandu a zkoušet, jak mohla chodit do tanečních. :D Přišly jsme na to, že měla výhody v tom, že jí nikdo nešlapal na nohy :D prostě jako aby jste to tak nějak pochopili.. ona má nohy patama k sobě a špičkama daleko od sebe. Když si stoupne rovně taky ty nohy vypadaj asi takhle _ _. No to je jedno. :DD
Opravdu mě dojímá, že nemůže vyřešit plán na čáry. Ale tak stejně to bude legendární večer s grilováním buřtů s nutelou a banánem! Jo, řikáte si, že je to hnus, ale jedli jste to už někdy?? Jestli né, tak nevíte o co přicházíte. :D
Moje kočka má 5 koťátek!! Jsou tak boží, že bych je sežrala. Takový prdečkové malý.♥'))
20081217220053_large
přesně jak Ponda za mlada.')) je už po třetí mamča, to je rozmilé;))

keep your head up, keep your heart strong

24. dubna 2012 v 20:48 | Terlí.

4 dny! yahoo! :D

Je to tak rozmilé víst si tady odpočítávání. Jediný, co jsem kdy odpočítávala byli dny do Vánoc a to jenom díky adventnímu kalednáři. Ale tak nevadí, že jo :D
Opravdu zbožňuju, když jdu po ulici a důchodci se hádaj s řidičem autobusu o to, kde má zastavit. No, jako úchvatný. Tak jako starý lidi, no. Nechci bejt stará. Chci bejt svěží, mladá, bez vrásek(jedině od smíchu), bezs velikejch starostí. Prostě chci bejt FOREVER YOUNG. Najdu Nicolase aby mi vynalezl novej Kámen mudrců a tak. nebo si ochočim jednorožce, co mi bude s láskou dávat svojí krev. Né, to poslední odvolávám.. nedokázala bych mít jednorožcovu krev. Fujky blujky.
Příjdu si strašně drsně, když si kráčim ve svý fešný bundě po Boleslavy a zářim jak reflektor. :D
Tumblr_m1wzuufavn1qepktso1_500_large

never mind.

23. dubna 2012 v 20:02 | Terlí.
Raego♥ Jeho písničky jsou tak boží!

Jo, je naprosto v pořádku, že mamce omylem řeknu 'ty vole'. tak stane se. I když ten její výraz asi nebyl moc v pohodě. :D Never mind. Opravdu mě dokáže překvapit, jak až moc některý lidi jsou blbý. Nebo né blbý. jenom prostě nechápu tu logiky. Vždyť o těláku skoro nic neděláme, tak nechápu ty dilči, co si ještě stěžujou. Na tělák jsme chytli toho nejlepšího profesora a ony tady na něj budou nadávat? Jako pardon, ale to mi příjde opravdu přehnaný. Takže ano, děkuju vám, že jste nám to zavařili. Dala bych vám pěsťourem ani nevíte, jak ráda.
Jsem na sebe tak strašně pyšná, že jsem jaká jsem. Jo, samochvála smrdí, ale když se kouknu na to, jak některý lidi myslej, nebo co dělaj.. Jsem ráda, ž e taková nejsem. Už jsem trochu dospělá, no. Jo, fajn někomu můžu připadat, jak největší fracek, ale ať se ten někdo rozhlídne kolem a uvidí, že je mnohem víc lidí, co se chovaj jako mylý děti víc než já. Můj osobní názor. noo.

5 dní!! ňuňu♥

už se to blíží. nedočkavost.

bitch, i am fabulous.

22. dubna 2012 v 11:28 | Terlí.

The awkward moment when your mother asks you how to drink tequila?

Jo, bněžně se mamky ptají svejch dětí, jak se pije tequila. :D Jsme opravdu ojedinělá rodina, u který to funguje. :D Opravdu mě potěšil ten večerní telefon s otázkou, jak se pije tequila? :D No, tak co že jo. Pak do ještě pokračovalo, no:
Mamka: ..kolik si vypila panáků?
Já: Nevim.
Mamka: Víc než tři?
Já: No tak to je asi jasný.
Mamka: A to si nebyla opilá?
Já: Po třech vážně né.
Mamka: To je divný. Já měla tři a už jsem opilá.
Já: Tak to už víme dlouho, že mám větší výdrž než ty.
Mamka: Nejseš nějaká drzá? (výbuch smíchu)

Fakt jsem ráda, že mám takovou maminečku!;))
Tumblr_m2qa6mipls1r6ipclo1_500_large
nevadilo by mi, kdyby jste mi o někdo mile upek :D

everything you can imagine is real.

21. dubna 2012 v 12:59 | Terlí.
nejdřiv se mi nelíbila, ale teď jí pořád poslouchám.. taková uklidňující;)

Nestíhám, nesvačím, nestihnu to, nestačím.. promi'ntě vážení, mám veliké zpoždění. (trochu kulturní vložka). Never mind. Takže teď si to budu plánovat, tak abych měla víc času. Štve mě, že sem nepíšu. Ale tak co nadělám, že jo.. Nuu, ale zlepší se to. I know it.
Vážně mě těší, že si všichni ze mě dělaj prdel, kvůli tomu, že jsem byla opilá. No, bože. Jako kdyby oni nikdy nebyli, že? Chci se kamarádit s takovejma pár lidmama. Že Jarlo?
Běžně se mi stává, že místo v kině skončim v kebabu a přežeru se, jak největší prase. never mind. Stane se. Nemůžu přece nechat nedojedený jídlo, protože mi ho je líto. Jo, jsem taky ráda, žemám spolužáka, kterej mi to všechno zapplatí. :D Né, jakože jsem si nepřipadala trapně, když za mě platil.. ale tak pozval mě. :D
Tumblr_m2slhwg3qk1r3gutdo1_500_large
konečně další díl TVD. Chci, aby Damon a Elena byli spolu! :))

How do you look at the girl you love and tell yourself it's time to walk away?

17. dubna 2012 v 21:15 | Terlí.
Ano ano, nebudu jsem cápt moje zážitky ze dne. Budu psát jen o jednom.

the VOW

Má čestné jméno v mé trojce nejlepších filmů. (neřeší se, že v trojce jich je trošku víc) Určitě je na předních příčkách. Ať si každej řiká, kdo chce, je to úžasnej film. Úžasně natočenej, úžasnej příběh, úžasní herci. Jejich výkony jsou opravdu výborný. Jak řekla Jarlčiky, zmoudřeli jsme a už nás nezajímaj jenom ty 'puberťácký' filmy. Už koukáme i na to, jak to ti herci dokázaly prodat. Jak dokázaly vyjádřit charakter postavy, jak se dokázali vžít do situace. A podle mě je to v tomdle the vow ohromující. Všeichni to úžasně zahráli. Ano ano, pobrečela jsem si taky.
Tumblr_lziov5jwyl1qmbx17o1_500_large
Tumblr_lzzzi9q6wg1r9j4kmo1_500_large
 
 

Reklama