Diary

work hard, party harder

15. dubna 2012 v 14:27 | Terlí.
S potěšením vám můžu oznámit, že jsem v pátek měla svojí velkou premiéru. Ano ano, Terlička se poprvá ožrala. No, jako byl to trošku legendární večer, takže v bodech..
naučila jsem se pít tequilu
zapomněla jsem jak chodit
vykousla jsem se s 20-ti letym klukem, co řiká, že mě miluje
řekla jsem mu, že ho miluju, i když ho vůbec nemiluju
měla jsem hodně cigaret a asi jsem se už naučila kouřit
s Jarlou jsme tancovaly nejlíp ze všech (proto budem na každý druhý fotce)
na každý akci se seznamuju s lidma ze školy
nevim, kolik jsem toho vypila
vtírla jsem se exex a blila jsem mu strašný sračky
řvali jsme na sebe s Jarlou texty písničky
byli jsme nejhlasitější
všem jsme se chlubily, že jsme nejlepší kamarádky a ukazovali jim naše řetízky, který o tom svědčej (děkuju Jarlinko♥)
pořád jsem se smála tomu, že jsem na sračky
psala jsem lidem smsky, když stáli vedle mě
ztratila jsem telefon
na fotkách jsem se tvářila, jak největší mástr
přes celej ten prostor jsem řvala, že Jelda potřebuje srát
nevěděla jsem co dělám
byl to ale výbornej pocit
asi jsem exexklukovi vytáhla tričko a šahala mu na břicho
dala jsem si pusu s hodně lidma
neuměla jsem si zapálit cigáro
naučila jsem si ho zapálit o jiný cígo
řikala jsem věci, kterých bych nikdy neřekla
pařila jsem na Michala Davida
všem jsem cpala, že jsem na sračky

smska, co jsem psala Jarličce: Lalala fakt dmtpim co delaj, jsf na rbqckx. Hbhb smeju se ti. Bla. Asi sm rekla rvlhnoui, ze ho m.j pbda. Jo mam pgoqada nunu knurla jsem se s ao a tochg re mi hmkava ;E
po ní jsem asi ztratila telefon, no :D
Tumblr_lwfw42akde1r3tjbgo1_500_large

while i was dying.

12. dubna 2012 v 19:15 | Terlí.
ježiš to je tak nádherný! On je prostě boží! ta písnička je sama o sobě dobrá, ale od něj je ještě lepší! ;)
Dneska byl tak tragickej den, až bych z toho brečela. Ve škole jsem umírala. Fakt, každou hodinu jsem usínala, nebavilo mě to, nevim.. prostě pff. Chci už zejtra odpoledne.
Je fakt úžasný, že jako nemám vůbec čas na akce. Nebo jako mám, ale všechno je to tak strašně nacpaný a nebo mi to prostě něco překazí. Jo super. Miluju, když mi někdo prostě nedá vědět jak to bude. Třeba v sobotu máme plány na Jarličky narozeninovou oslavu, že jo... jenomže prostě možná budu v sobotu ještě muset hrát zápas. Jenomže mi nikdo nedá vědět, jestli teda musim hrát nebo ne. Zabíjela bych za to.
Dnešní cesta s Jarlinečkou na bus byla docela tragická no. Měli jsme osudové setkání s klukama našich snů, jenomže jsme jaksi nestihli včas vytáhnout ruku, aby jsme jim zamávali, no. :D Takže trošku prekérka, řekla bych. Ten jeden se tak krásně smál. Ňuňu♥))
Potřebovala bych si pořídit novej deštník, protože mě vážně nebaví krčet se jak ghůl a chodit jak dement. Jo, opravdu. :D
Tumblr_lt9qfkcrmp1r2w29co1_400_large
jak pravdivé :'DD

everyone's afraid of something.

10. dubna 2012 v 19:02 | Terlí.
To není možný, opravdu. Dneska mi přišla bunda, jenomže nám se ségrou vyměnili velikosti. Takže je teď z toho doma takový menší vzrůšo. Já už jí chci mít doma! Né, my jí budem posílat zpátky a reklamovat. Jo, supřík ňo. Ale tak prostě pak s ní budu frajerka! :D Jo! Damn it!
Dobrý stačilo. Musela jsem si postěžovat. Velikonoce? Boží! Dostala jsem nádherný GHŮLOVÝ vajíčko od Jarlinky! Jsem ráda, že mám někoho, s kym se můžu přežírat. Většina lidí by už po čtvrtce toho, co jsme snědli my tvrdila, jak jsou strašně přežraný. Ale my né. Je to fakt super, že mám takovýho žrouta u sebe. :D Ještě když s nim jezdim na koloběžce a "známej" si myslí, že je to dvojkoloběžka, no. :D Nikdy jsem neviděla nic víc roztomilejšího, než je opilej Tomášek. (strejda.. nedivte se, že o něm nepíšu jako o strejdovy.. to prostě nejde :D ) Co on vypustil z pusy, tomu fakt nešlo ani uvěřit. Když se smál tomu, jak my se smějeme jemu. Když jsem se s nim prala a on se mnou nechtěně hodil o zem a bolelo ho to víc než mě. Když mi řek, kde jsem vzala prse, že sem je tam přestim neměla. :DD Jo, vážně mě potešil. :D Milý strýček.
Tumblr_lospex3uri1qe31xzo1_500_large

Don't ever look back.

5. dubna 2012 v 19:54 | Terlí.
úžasňácká
Já vím já vím, dlouho jsem tady nebyla.. ale tak prostě není čas.. Ještě, že jsou ty prázdniny. I když nevim, jestli budu mít i tak čas. Ale tak snad jo. Stejně jedu na víkend k taťkovi, takže tak no. Uplně jsme s Verličkou tak originální a geniální ve vymejšlení dárku, že to až není možný! Fakt jako žádnej krásnější dárek jsem neviděla. (viděla jsem stejně krásný, ty moje :DD) No prostě až to budu moct zveřejnit, tak tady zveřejnim, co to je.. ale takhle nemůžu. Je to tak hezkej pocit, když někomu řikáte, jakej pro něj máte dárek a on to neví. Je milý, že ten někdo, kdo o něm neví nejsem já. :D ňo.
Dneska jsem byla se spolužákem na poháru. Vsadili jsme se o pohár, no a já jsem prohrála.. Jenomže pak jsme se vsadili ještě jednou a to jsem vyhrála, takže je fakt supřík, že jsme si navzájem kupovaly poháry, no. :D Ale tak jako bylo to milé. :D Pak jsem taky byla v knihovně.. normálně je ze mě teď nějakej ohromně velkej knihomol. To je asi taky jeden z důvodů, že jsem sem nic nedala, ale tak nevadí.;)
531333_338962756161544_100001434661910_938699_463258728_n_large

just go and do something life changing.

31. března 2012 v 14:34 | Terlí.
je úžasná! ten text je tak zajímavej:))
Chňo, chňo.. takže co bych řekla? Obyčejná sobota. Miluju, když se peru s vysavačem o pásek u županu! Jsem strašně ráda, že se všechno svádí na mě, no. :D Ve škole za všechno můžuž a teď s tim začíná i mamka. Opravdu jsem šťastná, že mě těď začíná trošku ponižovat. :D ale jako né špatně, prostě ze srandy, víte jak né?:) Jsem ale za to ráda, protože je to takové milé. :D No, to je jedno.
Dneska si všichni budou pařit v Opolanech(ať si pařej).. já si budu užívat láskyplný večer se ségrou a aasi předpokládám i knížkou:))
No a teď k tomu úžasnému! Viděli jste novej díl TVD? Uplně jgkadhgurnkjagd!! nevim co ktomu říct.. né. vůbec jsem u toho nebrečela.. ňuŇu, je to tak úžasňácký. Prostě neřekla bych, že někdy budu až takovej fanda něčeho.
Tumblr_m1og079nhy1qzsxkfo1_500_large

finally, it's end with breaking heart.

29. března 2012 v 19:36 | Terlí.
Tydydýdadáda.. Jsem velmi upracovaný člověk. ( přehánim ) Mám brugádičku! jupí! :D takže jsem tam byla včera a dneska.. Tak nějak trochu vůbec nic nestíhám.. ale tak to se časem podá. Zejtra krásně focení ve škole.. jsem nadšená, protože prej hodně vim, co si vezmu na sebe, no..
Tak nějak se nic neděje. Nebo jo, asi děje. Jsem opravdu strašně "velkej borec" když stihnu dát košem 2-3 klukům během tejdne.. Je supřík, že jsem jim asi tak trochu ublížila, no. Nevim, proč jsou takový období, kdy tady po mě pár kluků "šmatlá" a pak jsou období, kdy prostě jsem neviditelná, nebo já nevim.. Jenomže nejhorší je, že já s nima nechci bejt. Prostě i když to josu úžasní kluci, nebo tak.. tak prostě láska se nedá vynutit, že? Jenomže mi jich he fakt strašně líto.. takře končim s tim ,že budu dávat zbytečný naděje.. když prostě se mi bude zdát, že to.. tak jim to řeknu na rovinu. Né jenom slepý naznačování. Už jsem se rozhodla!:)
Tumblr_lpj3uncdlh1qcoam9o1_500_large

Party brothers.

25. března 2012 v 15:07 | Terlí.
Včerejší večer bych radši ani nekomentovala, ale jako byl to legendární večer.
ten moment, když:
○ nevíte s kolika lidmama jste si dali pusu
○ chodíte za "velkejma" kamaráda, aby vám koupil panáka
○ máte po prvý absinta
○ vás pálí celej krk a vy nemůžete mluvit
○ se smějete uplnejm kravinám
○ bavíte se s černochama
○ děláte si nový kamarády, jenom proto, že vám příjdou sympatický
○ máte milion stejnejch fotek, ale stejně se fotíte
○ prohrajete sázku o zmrzlinovej pohár
Tumblr_lyxv3lvoq51qatunho1_500_large

Happy Days.

23. března 2012 v 17:27 | Terlí.
Mám usměvavou náladu. Opravdu nevim, čim to je, ale je mi fajn. Prostě pohodička dneska 3 HOZ, zabíjela bych, ještě s tim jfkashgkahu.! Né, ale tak přežila jsem to a stejně sme ani nic nedělali. Tákže pohodička. Nejspíš.:)
Hodně často teď potkávám manžela. Chce se mi vždycky strašně smát, protože to není možný. Takovejch zážitků ze základky, co s nim mám. No sice to byl asi tak jenom jeden rok, než odešel ale i tak. :) Je prostě pořád stejnej. Nebo aspoň mi to příjde. Jo, je starší, ale to ho nedělá jinačim. :)
Včera jsme měli 'Rybářský sněm' bylo to opravdu ňuňácké! :D Jsem horolezec na vysuté tyči. Já jsem akrobat na laně. O víkendu bych sem vám mohla dát ty slíbený fotky. V tejdnu opravdu vůbec nestíhám.
Opravdu mě někdy dostává, jak je mamka milá. Část našeho rozhovoru.
Já: ,,... když mám ten hezkej úsměv"
Mamka: ,,Kdo ti to řek?"
Já: ,,Babička."
Mamka: ,, Musíš brát ohledy na to, že babička už přestává vidět."
Vážně mě to potěšílo, ani nevíte jak. :D
534761_413303995349939_100000110256888_1624395_1936862318_n_large

walking around and thinking about past&future.

20. března 2012 v 18:28 | Terlí.
Mám ráda, když jdu ven, sluníčko svítí, je teplo, připadám si šťastně a povídám si se ségrou. Byly jsme se projít s Nelou.(pes) A prostě tak strašně se mi ulevilo, že jsem jí řekla to, co jsem před ní takovou dobu tajila. Jo,sice mi zas tolik neporadila.. nebo poradila, ale jsou to rady, kterejma se stejně nejde řídit.. Protože lehce se řekne, těžko udělá.. Znáte to, né? Ale jsem ráda, že jsem jí to řekla. Aspoň teď nemusim předstírat, jak mě některý věci nezajímaj a netrápěj. Ona mi taky sdělila její traumata, tak jsem jí řekla svůj upřímnej názor, kterej stějnš už dlouho věděla.
Dneska mám skvělou náladu, i když jsem od kámoše nedostala to lízátko, který jsem vyhrála v sázce, protože musel jet domů dřív, takže jsme se neviděli. Opravdu zbožňuju, když mě spolužák vyprovází na bus a dobíjí se mnou kartu na bus. Neřekla bych, že zrovna on ustojí moje blbý kecy na něho, ale jsem fakt, ráda, že takovýho kámoše mám. Že můžu jít po Boleslavi a smát se mu, jak největší dement, jenom kvůli tomu, že se lek, když na něj promluvila spolužačka. jojo, máme hezkej vztah.;) Závidim nám ho. :DJe mi jedno, že nás viděl kdo nás viděl a že si z toho můžou dělat jakýkoliv závěry. ňuňu. je to můj nejlepší kámoš, no a? Aspoň mi někdo upřímně řekne, jakej mám zadek a že bych s nim měla začít víc kroutit. :D Jo, jsem za něj ráda.
268456_224592894246752_158428330863209_628847_5685284_n_large

just me, myself and I.

19. března 2012 v 16:29 | Terlí.
zamilovala jsem se do týdle písničky!♥
Umírám. Jo, znova a zase. Ale teď prostě umírám. nemůžu se hejbat. Fakt jako nechápu, jak mě jenom 6 zápasů dokáže takhle odrovnat. No, takže kdyby se někdo jen tak zajímal, jak jsme v neděli dopadli, tak jsme opět byly 4. (ze 7) Už mě to vážně štvě, protože jako to není možný, když máme na to ,aby jsme měli medajle, tak to stejně vždycky nějak pokazíme. Vadí mi to, protože já tu medajli chci! :D Nejhorší je, že hrajem vyrovnaný zápasy o 1 nejvcí 2 góly a pak prostě to prohrajem. Proč nemůže vyhrát? Né, ale tak já věřim ,že v létě se to konečně zlomí. Prosím, prosím prosím! :D:D
Venku je pořád tak hezky. Jneom myslim, že včera pršelo. Nebo aspoň když jsem jeli domů tak pršelo. Ale tak snad to vydrží už jenom takhle. Teď koukám do kalenáře a zejtra přesně v 6:14 je jarní rovnodennost, což znamená, že je jaro. Jak milé. ;) :D
Už chci víkend. Chci se pořádně vyspat. Vážňácky. To ranní vstávání mě zabíjí. Myslim si, že nejsem sama. ;)
http://28.media.tumblr.com/tumblr_m0u3riOsDQ1qaobbko1_500.jpg
tak strašně pravdivý! O:)
 
 

Reklama