Diary

Sunshine.

17. března 2012 v 20:11 | Terlí.
Dneska jsem byla zas po dlouhý době uplně maximálně šťastná! :) Vlastně ani tak nevim proč.. ale bylo venku krásně. Svítilo sluníčko, teplo a prostě tak všechno. Takže jsem si po obědě šla krásně na procházku s Nelou. :) Šmudla malá. :D No, potkala jsem bejvalýho spolužáka, tak jako jsme prohodili pár slov a šla jsem dál. Měla jsem sebou foťák, takže až vyberu nějaký ucházející fotky, tak je sem dám;))
Pak za ségrou přijel .. no, budeme mu řikat kámoš. :D Oni maj složitej vztah ale svym způsobem je tak krásnej. (tajně doufám, že bude ještě krásnější, ale pssst :D) Prostě on je do ní zamilovanej asi už půl roku? možná víc.. a jakoby nevim, jak je na tom ona, ale nechoděj spolu a ona má kluka. No, jenože já tak strašně doufám, že se s nim rozejde a bude s timdle :D No a prostě já jsem jim šla křenit. Ale tak aspoň sem byla užitečná, jako rodinný fotograf a kameraman :D Oni spolu choděj do speciálek, tak si to jakože zkoušeli a já jsem to zachytávala. :) No a je to tak ňuňácký!♥ Prostě když jsou spolu, tak jsou tak šťastní. Není nic lepšího, než vidět ségru šťastnou a jeho taky, protože si to oba zasloužej. ;) A prostě je to tak romantický! Jim to musí vyjít! :D

nic víc jsem si nemohla přát.

16. března 2012 v 16:29 | Terlí.
V posledních dnech mě překvapuje tolik věcí. Je to až nemožný. Lepší rodinu jsem si opravdu přát nemohla. Fakt, naše rodinná historie je jak nějaká veliká nekonečná telenovela. Ať už se kouknu na jakej koliv rodiny, tety, strejdové, babičky, mamka s taťkou, nevlastní sestry a bratr. Vim, že každá rodina má svůj vlastní příběh, že kadždá není ta nejšťastnější rodina. Spolužačky otec pije, dobře ale pořád je to normálnější než u nás. Myslela jsem si, že se to časem urovná. Že se budou naši normálně bavit. Příjdou na mojí svatbu a budou tam oba dva až do konce. Uviděj mě, jak jsem šťastná a budou si řikat, jak ze mě vychovali úžasnýho člověka. Jenomže to je nereálná představa. Nikdy se spolu nebudou bavit normálně. Taťka je pro mamku mrtvej člověk.. to samý mamka pro něj. Už mě nebaví dělat, že jsem strašně silná a že mi nevadí, jak se to děje. Jenomže co vyřeší malá holka jako já? Nic.
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m0u4kg8yvY1qaobbko1_500.jpg

poznatky dneška

14. března 2012 v 20:07 | Terlí.
dneska jsem zjistila fakt hodně věcí o tom, co miluju a co nesnášim..

-nesnášim, když fouká vítr a já mám vlasy všude
-miluju, když na přechodu přede mnou jde kluk s úžasnou voňavkou
-nesnášim, když někdo napodobuje můj hlas jako 'roztomilej medvídek'
-miluju, když je ve vlaku milý průvodčí, co se na mě vždycky, když projde kolem, usměje
-nesnášim, když mi spadne tác v plný jídelně
-miluju, když mi Jarlinečka udělá svěčinku s Burmáslíkem značky AVOJEM♥
-nesnášim, když kolem mě projde člověk, kterej smrdí, jak kdyby měl nasráno v kalhotách
- miluju, když mám 4/4+1
-nesnášim, když měnim prostředí a v jednom je příšerná zima a v tom druhym bych mohla skočit do bazénu
-miluju, když do někoho reju tak, že je nasranej, ale musí se smát
-nesnášim, když mi někdo řiká tvrdej křečku
-miluju, že mám kámoše s kterym můžu řešit, to jaký mám kozy v kterym tričku :D
-nesnášim, když vidim někoho, jak se přetvařuje
-miluju, když někdo neví, že se smějete jemu a směje se s váma

poznatky pouze za dnešek))
Tumblr_m09s6ijeuu1r039yxo1_500_large

make a wish. take a chance. make a change.

13. března 2012 v 17:00 | Terlí.
Prej hodně stíhám a mám hodně času. Takovej rozdíl o proti minulejm dvou tejdnům. No, ale tak stim sem asi musela počítat, že ano.
Umírám. Né, že bych doopravdy umírala, ale prostě umírám. :D Už mě nebaví bejt nemocná. No, nebo "nemocná"? Prostě jako co to je?? Čtyří tejdny mít kašel, hnusnou rýmu nebo nemluvit. Fakt, kde jsou ty časy, kdy jsem byla nemocná jednou za dva roky? :D K tomu ještě jsme se ségrou začali cvičit Isanity. No, jako musim říct, že jsem si o sobě myslela víc. Myslela jsem, že na tom nebudu zas tak špatně, když hraju tu házenou. Ale jako umírám! Nemůžu se hejbat a všechno mě bolí. A to to dneska budou jenom 3 dny co cvičíme. Tak my řekněte, kde to žijem? :D
Ve škole mě deprimuje takovejch lidí. Prostě jednu významnou věc opravdu nepochopim. Ale nebudu to tady rozebírat, protože by mi to stejně nikdo nedokázal vysvětlit. Ale tak stane se, že ano.
Uplně, jak mám rozbitej ten telefon a mám ten straej, tak tam jsou jenom písničky, co jsem poslouchala dřív. A ty jo, poslouchala jsem dobrý písničky. :D
No nic, jdu si lehnout, protože spim celej den. (obrazně řečeno:D) Zdárek;)
http://26.media.tumblr.com/tumblr_m0q1luW90C1qaobbko1_500.jpg

Vždycky pro mě budeš víc, než já pro tebe.

9. března 2012 v 15:57 | Terlí.
http://30.media.tumblr.com/tumblr_m0h9czVbah1qaobbko1_500.jpg

'Zbožňuju' důchodce v obchodech. Opravdu. Nechci bejt stará a čekat na všechny akce, abych to tam mohla jít všechno vykoupit. Prostě je to tragický, když příjdete do krámu a teď prostě jsou kolem vás všude samý důchodci a vy se nemůžete hnout. Když vás zablokujou vozíkama a vy nemůže vyjít ani z blbý uličky. Grrr.. Nesnášim je! Fakt, taková nikdy nebudu. Nebudu lidem najíždět vozejkem na nohy a tlačit je vozejkem do zadku. Opravdu né.
Strašně ráda hraju Activity. Prostě se u toho strašně nasměju. Když taťka předvádí křepčení nebo žárlivou scénu. No, prostě umírám. :DD Ale to byste museli vidět, aby jste to pochopili. Obdivuju ségru, že pozná moje úžasné herecké umění a dokáže uhádnout něco jako ztráta chuti. Jo, je borec! :D My obě jsme borky.. Vždycky taťku s jeho manželkou rozdrtíme! :DD

let's go bowling!

6. března 2012 v 20:09 | Terlí.
Dneska jsem se nenudila:)) Nebo možná tak trochu ze začátku, ale to se nepočítá;)) Brzo odpoledne jsem byla s taťkovou manželkou na procházce. Bylo to milé. ;)) Vyprávěli jsme si příhody, jak nám uplavaly boty, nebo jak jsme je zničily a nebo zašpinily. No, pak k nám přišel kámoš. Ségry něco jako 'nápadník' . Jejich vztah je kompikovanej a nechce se mi to tady rozepisovat. No a pak jsme všichni společně vyrazili na bowling, takže nás tam bylo 6. Jo pohodička. krásně jsem si vyhrála první kolo uplně s přehledem! :DD Yahooo :D jsem na sebe tak hrdá, to se mi nikdy nestalo :D Takže oslvaujte se mnou.! :D No, pak to se mnou šlo z kopce. Protože se moje ruka moc unavila a ty koule na ní byly moc těžký! :D Jinak to nevidím. Opravdu.! :D
Ani jsem toho za dnešek tolik nesnědla, cože je pozitivní. :)) Aspoň jenom vesele netloustnu. Jak pozitivní. Brala bych to jako pozitivum dne.
Ty jo, koupili jsme žlutej meloun a já nevim, jak se do něj mám dostat a jak ho jíst. o.O Když jsme ho měli v Řecku už byl nakrájenej. Dammn it! Ale já na to příjdu! :D
Tumblr_ljb0dn9eq11qfyyxzo1_500_large

You would make me fall in love.

4. března 2012 v 20:16 | Terlí.
už chci KOSO a chci pařit na tudle písničku! miluju jí!
Dneska jsme si krásně s Jarlinkou upekli brownies. Třeba nebyly tvrdý, jak pařez, slabý jak papír a nevim co ještě dalšího. :D Ale tak zase jsem se dostaly do pekařskýformy a můžem uskutečnit náš plán na otevření cukrárny :DD časem jsem dám fotky:) až nebudu líná je stáhnout do počítače:) ňuňu.
http://28.media.tumblr.com/tumblr_lex433uRri1qaobbko1_500.png

sun & smile

3. března 2012 v 16:38 | Terlí.
Mohla bych zažívat tolik dnů, jako je dnešek. Venku je tak úžasně! To sluníčko. :)) už jako kdyby bylo jaro. Zbožňuju, když ráno s mamkou vyrazíme na nákupy. Nebudu tady vypisovat, co všechno jsem si koupila, ale jsem ohromně nadšená. ;)) Jsem ráda, že s mamkou máme stejnou nohu a tak si budu moct pučovat její nový boží boty! Jsou fakt uplně suprácký. :D a slušej mí noze, což je pozitivní;))
Jsme ráda, když jsme o víkendu jenom já, ségra a mamka. Prostě takový hostiny, co si děláme. No, závidim to sama sobě. :D Pak se vždycky na něco kouknem.. Dneska to byl Rozbřesk. Už chci vidět 2. část! Stejně tak zbožňuju Jake. Prostě nebudu tady vyjadřovat svoje nesouhlasy s tim, že by Bella měla bej s nim. To není vhodný. :D
Procházyk s mamkou jsou nejlepší. Fkat, oc mi za celou cestu stihnem probrat. Od dneška až po mího budoucího manžela a budoucnosti. Jo, mám ráda tydle procházky. :)
Zejtra čajový dýchánek s J. To bude milé. ;) Nemilé ovšem je, že mi zbejvá už jenom 100 stran Eragona.. Myslela jsem si, že ho prostě budu číst strašně dlouho, ale on se čte tak strašně dobře.. že prostě ho za chvíli dočtu.
618twilight%2520breaking%2520dawn%2520banner_large

happy ending.

1. března 2012 v 18:49 | Terlí.
http://27.media.tumblr.com/tumblr_m062qyKnvX1qaobbko1_500.jpg
jo, existujou i šťastné konce. Věřím v to.
Dneska jsem nějaká citlivka. vážně se mi nestává, abych se rozbrečela v půce rozhovoru s mamkou. Ještě když jenom řikám to, že mě mrzí, jak rozbíjim a ztrácim věci. Jo, jsem děsná cíťa. Asi jsem i vždycky byla. Někdy ale dokážu schovat svoje emoce. Myslim teda. Jo, umim to. Někdy jsem silňoch, jak terminátor a někdy jsem jak uplakánek. Takový protiklady, ale stejně jdou dohromady.
už jsem oficiálně nemocná. 5 dnů nikam nesmim a musim brát nějaký kapičky. Takže v pátek žádný Plazy. Chtěla jsem tam jít no, ale tak určitě bude příležitost někdy jindy. Už mě nebaví dostávat záchvaty kašle ve 2 nebo v 5 v noci. Takže radši proležim celej zejtřek v posteli a budu dokoukávat PLL, abych vyla nedočkavá na nový díly a né, abych si řikala ještě 8 dílů a mám to. :D Není to frustrující, ale chci to mít zkouknutý, protože pak mám ještě Once upon a time a chci se začít dívat na Teen Wolf a pak ještě The Lying game a na stoustu dalších. Takže se na zejtra celkem těšim.;)
Ještě jsem zapomněla zmínit jak strašně moc miluju svojí maminečku.♥

take a breath.

29. února 2012 v 18:47 | Terlí.
Jo, jo.. někomu se tak lehce nadechuje. Já mezi ty osoby bohužel nepatřim. Nesnášim, když mám ucpanej nos a nemůžu dejchat. Pak rpostě nemůžu ani jíst. Zkuste si zacpat nos a pak jíst, uvidíte, že to nejde. Nekecám. To je takový moje trauma, no.
Mám opravdu milýho spolužáka;)) Když mi udělá sváču. Takový drsoňský tousty a byly strašně dobrý. Neřikám, že by se mi to nelíbilo každej den. :D No, ale tak nechci ho využívat.))
Už se těšim na prázdniny. Tak nehorázně moc. Těšim se, že budu v Kolíně. Ano, já se těšim. Vypadnu odsud. Prostě budu snad daleko od všeho. Jediný, čemu budu blízko bude slovák. Ale tak s tim se snad nějak poperu.;) Už docela dlouho neprudil. Naštěstí. Je to velmi frustrujícnědeprimujícínepříjemný pocit, když vás někdo otravuje. Snad se vzpamatoval hoch.
Můj telefon nevypadá na to, že by se probíral k světu, takže jsem smířená s tím, že teď nějakou dobu budu mít ten starej. Ten bez zvuku a s baterkou, která vydrží tak 1 a půl dne. Jojo, jsem šikovná já vim.;)
Baví mě si strašně čmárat do sešitů. Je to uklidňující. Baví mě psát si na papír, to co mám v hlavě. To co nikdo nevidí a to co nikdo neřeší. To co je tam napsaný vim jenom já. Něco musim vědět jenom já. Někdy mi to i pomáhá. Někdy si myslim, že moje kecy nikoho nezajímaj.. že by nikdo nepochopil, jak se cejtim a proč se todle všechno děje. Někdy to nechápu i já sama. Ale tak stává se. Jsou to možná i nesmylsný věci, ale pro mě jsou potřebný. Potřebuju někam napsat to, co nikomu řikat nechci. To, co nikdo nemusí vědět.
http://30.media.tumblr.com/tumblr_lzogdeGFEs1qbeqcyo1_500.jpg
 
 

Reklama