Kraviny

Everything happens for a reason

31. prosince 2012 v 13:42 | Terli
603258_319465464825459_1467565111_n_large
Všichni píšou ohlédnutím za "minulým" rokem. Ještě dneska není minulý, totiž. :D No, pokusim se taky něco sesmolit, jenomže si vždycky neuvědomim, že novej rok je od ledna. počítám to jako ve škole, prostě. :D
Minulej Silvestr byl vážně divnej. Nevim, asi bych fakt nechtěla znova zažít tendle silvestr. Nebylo to tak hrozný, ale prostě chm. Myslim, že jsem psala, jak to dopadlo. nevermind. ( Pro jistotu tendle Silvestr budu sedět doma, no )
Celym rokem jsem procházela s těma ghůlama.
Čáry. Byly taky divný. Ožrala jsem se, narazila jsem do boudy a nepamatovala si to, nebavila se kvůli nim s Jarlou, protože došlo k nedorozumění a taky jsem se tam poprvý pozvracela z chlastu. awesome.
Pak bylo Mistrovství. nejlepší zážitek ever. miluju svojí medaili a vsvůj pohár. nadosmrti na to nezapomenu!
školní výlet, byl milej. Zjistila jsem, že jsem skvělej horolezec. :D fakt že jo! všechno jsem zvládla!

Důležité okamžiky.

26. července 2012 v 10:34 | Terlí.
No, takže jak jsem tady dlouho nebyla, tak jsem nepsala takový ty důležitý věci, co se děli. A až jednou třeba za pár měsíců si budu chtít připomenout ,co se dělo se mnou, tak si to chci přečíst tady, že jo. :D
Takže postupně. První významným okamžikem bylo Mistrovství ČR v Národní házené. Bylo to něco úžasnýho. Poslední dorostenecký mistrovství našeho týmu vůbec. Ano, já bych ještě mohla jet, jenomže se už nesložíme, no. Ale nevadí. žívali jsme si to tam naplno, plno smíchu, pláče, radosti, naštvání, odřenin, ulámenejch nehtů, šrábanců a všeho možnýho. Ale stálo to za to. Konečně jsme dostali medaili. Po 3. na mistrovství a máme bronzovou medaili! Když se vyhlašovali nejlepší hárčky mistrovství a naše brankářka se umístila první, chtělo se mi tak neuvěřitelně brečet štěstím. Přála jsem jí to tak moc! Byla výborná.. teda je výborná! Když se vyhlašovali nejlepší obránkyně, nemyslela jsem si, že bych se vůbec mohla umístit. Možná tak jedině 3. místo, protože jsem hodně poklesla.. a kde jsou ty zlatý časy, kdy jsem vyhrávala každej rok. N, dobrý čekám na vyhlášení.. 3. místo nic(myšlenky: hm, tak nic no.. druhá nebudu, když třetí je tahle), 2. místo nic(skvělý, tak prostě se neumístim), 1. místo - Tereza M......á! (jako vážně řekla moje jméno, vážně jsem to já?!). A tak jsem se stala nejlepší obránkyní ČR.

Důvěra?

4. června 2012 v 20:45 | Terlí.
Damon-quotes-regret-trust-typography-favim.com-73095_large
Podle mě je ddůvěra strašně důležitá. Když nemůžeze nikomu věřit, je to pak špatný. Aspoň sobě byste měli věřit. A mít aspoň jednoho člověka, kterýmu můžete říct všechno. Je strašně těžký v sobě všechno držet. Nemít nikoho komu to říct.. Vždyť od čeho je rodina, pravý přátelé??
Horší je pak to, když někdo ztratí tu důvěru ve vás nebo vy v něm. Když někomu řeknete, něco co neví nikdo.. a pak se něco stane a on to může vytroubit celýmu světu.
Na celý planetě mám 3 lidi, kterej abloslutně věřim. Věděj věci, který by ani vědět neměli. Ale věděj je. Ani nepočítám s tim, že by je někomu řekli, ale klidně můžou. Jenomže já jim prostě věřim. I když jsme měli špatný období, tak to neřekli. Teda aspoň myslim. Protože jinak by to mělo určitě nějaký ohlasy. Takže prostě Maminečko, J. a V. Jste boží!! :)

moje všechno.

2. června 2012 v 11:29 | Terlí.
Házená.♥
Moje slabost. Nechápu, jak jsem někdy mohla uvažovat o tom, že bych skončila. Teď je to pro mě nepředstavitelný. Chyběli by mi všichni. Chyběly by mi výtlemy, který tam s holkama máme. Chyběl by mi smrádek spoluhráččinejch chráničů. Chybělo by mi tréninkový drbání. Chybělo mi to všechno prostě! :)) S nima jsem tím, kým chci bát. Bez přetvářek, prostě svá. S každou z nich se dokážu bavit o čemkoliv. S každou je to jiný, ale mám je stejně všechny ráda. Neměla jsem lepší tým. NIKDY!

ordinary girl with huge dreams.

6. května 2012 v 21:13 | Terlí.
Nananana, myslim, že teď tady napíšu za jeden ze svejch dojemnejch článků.
Jsem teď tak spokojená se svym životem. Cejtim se volná, šťastná a tak všechno. Mám nejlepší kamarádky na světě, nejepší a nejmilovanější maminku na světě, úžasnýho kamaráda, s kterym můžu řešit všechno, novou partu lidí, s kterejma můžu chodit pařit, vyřešený všechny minulý vztahy, vyřešený akutní problémy. Prostě jsem strašně šťastnej člověk. Řekla bych. A už se takhle cejtim delší dobu. Prostě jo, sice se vždycky objeví něco, co to na chvíli překazí, ale v podstatě jsem spokojená.
Tumblr_m31z88uhlc1rohvc8o1_500_large
Přála bych todle zažít každýmu, protože je to opravdu úžasnej pocit. Zavřít sovjí knížku, co jste právě dopsali a začít psát další. Žádný koukání se zpátky na to, co bylo, jenom jít do předu a žít. A tadle "knížka" bude úžasná. Věřim v to. Jo, neřikám, že nenajdou situace, kdy mi bude na umření, ale tak s tim se musí počítat.;)

Everything's gonna be alright.

7. dubna 2012 v 13:09 | Terlí.
zamilovala jsem se do týdle písničky!:) je tak optimistická a zvedající náladu. ;)
Po posledních pár dních se cejtim dobře.. šťastně.. vyrovnaně.. spokojeně. Nevim co to způsobilo a ani nemám nějakej zájem o to hledat, co to způsobilo.;) Jsem ráda za to jak to je. Miluju ten pocit, když se jenom usmívám a vlastně ani nevim proč.. Třeba jenom kvůli tomu, že jedu ve výtahu s mladym klukem a příjde mi vtipný, jak se ségra baví s taťkou o nějakejch kravinách a já se jim prostě začnu smát. :D (Jen tak mimochodem mi ten kluk řek čau :D) Strašně ráda se směju! Když mě bolí pusa a mám strašný křeče ve tvářích, je to nejlepší. Nechci už nikdy mít depresivní, brečící náladu.. Protože si chci užívat každýho dne, každou chvilku a nechci jí promarnit pláčem a depkou.. Jenom slzy štěstí jsou povolený. ;)Tumblr_lyipqd3m3b1r0ybq5o1_500_large

true or false.

15. března 2012 v 18:27 | Terlí.
Takže, zase přejdem k zamyšlené a moudré Terle.
Hra na pravdu.. no, osobně si myslim, že většina lidí si jenom hraje na to, jak jsou upřímný a pravdomluvný. Jo, fajn. Jsou i světlý chvilky, kdy mluvíme všichni pravdu. Nejde žít celej život ve lži. Pak se do toho všeho zamotáváte a zamotáváte, že vlastně ani nevíte, co jste řekli a jak se z toho všeho vymotat. Pak jsou taky případy lidí, kteří prostě lžou a lžou, až tomu sami začnou věřit. A to je podle mě nejhorší. Žít v přeludu ze svý vlastní lži.
Neřikám, že já jsem ten nejúpřímější a nejpravdomluvnější člověk. Lžu třeba, když se mi někam, nebo s někym nechce jít, jet, nebo cokoliv. Vymejšlim si obludárie typu, že jdu k doktorce, je mi blbě, jedem k babičce, máme návštěvu a spoustu dalšího. Taky lžu, když lidem mám říct něco nepříjemnýho, co by jim ublížilo a já jim nechci ublížit. Další důvod proč lžu, je, že nechci připustit, jak jsem slabá, nebo ze sebe udělat někoho, kdo nejsem. Nebo jsem, ale nerada si to přiznávám.
425701_262708483814255_151206238297814_596433_1059587383_n_large

believe in your dreams.

10. března 2012 v 15:06 | Terlí.
Tumblr_liddxffzgk1qef5huo1_500_large
Přesně.
Myslím si, že sny, ať už jsou jakýkoliv, jsou důležitý. O čem by byl život, kdyby si nikdo nešel za svými sny a čekal na to, co mu samo spadne do klína?? Kdyby si vzadl snů a vlastně by jen tak přežíval. Pro mě jsou moje sny motivaci jít dál. Bojovat o to, co je pro mě důležité. Moje sny jsou to, co mě posouvá dopředu. Když se mi splní sen ( a to, že jich nemám málo), je jedno jak velkej, může to bejti maličkost, třeba jako ochutnat kung-pao nebo něco takovýho, je to tak dobrej pocit a v hlavě si můžu odškrnout kolonku 'splněno'.

argument.

6. března 2012 v 13:09 | Terlí.
Tumblr_lhkdgpskxa1qfjs29o1_500_large
Nemám ráda hádky s lidmama, na kterejch mi záleží a který mám ráda. Pak z toho mám vždycky strašnej pocit. Ty se ségrou nepočítám, protože to prostě se ani počítat nedá. :D
Ale baví mě se hádat, když vim, že mám navrch. Miluju ten pocit, když ten druhej nemá co říct. Uplně takovej ten pocit vítězství.. nebo já nevim. Když prostě se s někym hádáte a teď najednou ho strašně "setřete" a on nemá co říct, tak vám začne nadávat. Chce se mi u toho tak vždycky strašně smát. Vám né? Takový hádky zažívám věčně s nevlastní ségrou.. ona je.. jiná. Ale tak to tady neřešim. Prostě nechápu, když třeba nadává mě a ségře , ale neřekne to nám ale všem okolo. Pak má hafo keců, že se neumíme bránit a když jí řeknu, ať to řekne nám tak zmlkne.

Of course she's my best friend!

16. února 2012 v 18:52 | Terlí.
Awww-best-friend-best-friends-bestfriend-cute-favim.com-279185_large
Ta písnička.♥ Naše začátky. Je neuvěřitelný, jak už jsme dlouho NEJLEPŠÍ KAMARÁDKY. Příjde mi, jakože už je to nějakejch 50 let. A obdivuju tebe i sama sebe, že jsme to se mnou vydržely. :D Tududum, jsem tak strašně ráda, ž emám někoho jako je Ona. Protože nebejt jí, tak se tady někde válim, jak největší loser. Teď i když bych byla největší loser, tak vim, se ona bude se mnou. Je to takovej milej pocit, když víte, že máte někoho, kterej by pro vás umřel. Jo, až tak si věřim. :D Nechápu, jak jsme mohly mít naší velkou krizi. Jak jsme mohli vydržet se nebavit? Nechápu. Jsem ráda, že patřim do Její rodiny. Jsem rodinný přítel, nebo něco v takovym s myslu. Její taťka mi mává z auto, když jede z práce. Pak s Ní a její mamkou nakupuju, jako kdybych prostě k nim patřila. Jsem ráda, když mi její mamka řekne, že je ráda, že aspoň ode mě to pochopí, že oteplováky musej bejt vejš. Je to tak milé.
 
 

Reklama