Others

Vyhodnocení kontroly a zápisu affs..

31. října 2011 v 16:06 | Terlí^^
Tákže jak to všecko dopadlo:))
ty co se zapsali:

Nový:

Takže to jsou všichni co napsali:)

Kontrola a nábor nových affs..

19. října 2011 v 20:20 | Terlí^^
No, takže mám v tom teď tak trochu bodel :DD Takže Affs stačí, když napíšete Chci být nadále affs nebo něco v tom smyslu:)) A nový: adresu blogu, přezdívku, o čem je váš blog.. a to stačí:))

kontrola a nábor budou probíhat až do neděle 30.10 :))

Legendární Kosořice :)

16. srpna 2011 v 14:24 | Terlí^^
Takže jenom malá informace "kámoš" z Kosořic nepřijel, protože pršelo. Takže jsem si vlasy ničila úplně zbytečně, ale tak nevadí;)
No dále.. je tu slibovanej článek o zážitcích, jestli se tomu dá tak říct, z "velký" discotéky v Kosořicíh.
Moje historicky 1. Kosořice byly s Verlušákem.Bylo to něco úžasnýho;) Prostě jsem si mohla pařit jak jsem chtěla. No a hnedka 1. Kosořice pro mě byly osudový. Ale né zas tak úplně. Byli jeden z důvodů, proč jsem se rozešla s P.. Byl tam totiž jeden "známej". Prostě kluk, kterýho jsem znala od malička. V tu chvíli mi připadal strašně hezkej. Zdál se milej a hodnej.. a si o mě měl i zájem. No, a jakože prostě po těch Koso jsem se cejtila strašně provinile, i když jsem vlastně vůbec nic špatnýho neudělala. Ale prostě jenom ten pocit. No a tak to byly 1. kosořice. Osudový. Přinesly mi změnu. Dalo by se to tak říct. Po těch Kosořicíh, jsem si myslela, že s M. něco bude. Jo, když sem si to naivně myslela. :DD Pche. Dala bych si facku. :D Důvod je v celým článku..

POZASTAVENÍ

26. července 2011 v 20:04 | Terlí
No, takže se strašně omlouvám, že sem tady nebyla. Vůbec sem to nějak nedávala a teď hlavně máme rozbitej monitor a prostě takže nám nejde počítač. Na počítač se dostanu jedině u babči a nebo tady u mamky přítele na noťasu, ale to nebud asi moc často. Ještě mám takový problémy, který chci vyřešit a prostě chci, aby to bylo v pohodě.. Ale to kdyžtak napíšu, až jakoby budu mít počítač;) No, takže se omlouvám Affíkům, ale prostě je pozastaveno až do nevim kdy. Prostě až do tý doby, než budu mít monitor..

Chci na FILIPÍNY!

24. dubna 2011 v 16:40 | Terlí^^
Jo, chci na Filipíny.. Teď sem si doprohlídla strejdovy fotky, když byl on na Filipínech. Prostě čuměla sem na mě s otevřenou pusou. Jako fakt, nejlepší.. Sice prostě na některejch je vidět chudoba a ták, ale prostě ostatní jsou perfektní. Pár vám jich sem dám.. Jsou naprosto úžasný♥

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Chci..

16. dubna 2011 v 13:28 | Terlí^^
Chci žít někde úplně jinde.. nejde mi o to jakože nechci bejt v Česku, klidně v Česku, ale uplně někde jinde.. v jinym kraji, v jinym městě(vesnici). jo, kdybych se teď přestěhovala, neřikám, že by mi bylo jedno, že bych ztratila přítelé a lidi na kterejch mi záleží.. ale kdo ví, jestli to vůbec jsou "přátelé".. V tuhle chvíli vůbec nevim
Chci bejt opravdu šťastná..Vždycky, když jako si myslim, že už prostě fakt budu sťastná se všim všudy, příjde nečekaná událost, která všechno otočí o 180 .. je to hádka, nebo se stane něco, co se stává jenom ve špatnejch filmech.. třeba můj život je špatnej film, ale stejně se ho snžim užívat..
Chci vědět, co chci dělat..nemám vůbec tušení co chci nebo nechci dělat... je to strašný.. příští pátek mi příjdou dopisy ze škol ajá nevim, kam pudu..
Chci, aby mě lidi brali takovou, jaká jsem.. vim, že mám svý chyby, ale ty má každej.. Myslim si, že jakoby nejsem zas tak špatná, že mám svý dobrý stránky.. a prostě nevim, proč někomu připadám tak špatná.. Je to prostě jeho názor a já mu ho neberu, ale tak prostě nevim.. Kvůli někomu se měnit nebudu.. záleží mi na tom, co si o sobě myslim já.. to je pro mě nejdůležitější.. Když nebudu sama se se bou spokojená, tak jako nevim proč by měl bejt někdo jinej..
Chci začít od začátku.. nejradši bych vypadla někam, kde mě nikdo nezná a každej si na mě může udělat novej pohled.. nebudou vědět, jaká jsem z doslechu, ale posouděj si to sami.. Nebudu tam muset někomu dokazovat, že sem se zlepšila.. protože oni mě už takovou budou znát..
Chtěla bych zpátky do školky! a začít svůj život úplně od začátku.. nelituju věcí, který jsem udělala, ale některý bych udělala jinak.. v některejch situacích, bych se zachovala jinak.. a třeba by všechno bylo úplně jinak..

Maybe I never change.. It's so bad..

13. března 2011 v 9:35 | Terlí^^
Jo, v jednu chvíli mi příde, že je všechno fájn a v pořádku. Cejtim se, že můžu bejt konečně na 100% šťastná, ale pak příjde vždycky něco, co mě uplně odrovná. Chtěla bych někdy zažít to 100% štěstí, ale tak asi si ho nezasloužim..Sem špatná kamarádka..Dělám chyby. Uvědomim si je, ale vždycy když už je pozdě.. Příjdu si jako kdybych všechno kazila. Snažim se bejt lepší, ale asi se mi to nedaří. Vlastně svym chovánim ubližuju hodně lidem. Jo, mrzí mě to, ale kolikrát oni ublížili mě? Vždyť oni taky nejsou dokonalý. Všechno se mi teď hroutí pod nohama. Nemůžu si bejt jistá ničim, nikym. Vlastně jo můžu. Sem si jistá JÍ. I když vim, že se k ní chovám tak, aby mě nakopala do prdele a vykopla, tak na ní mi nejvíc záleží. Na tý, která mi do očí řekne pravdu. Sem špatná kamarádka. Měla bych bejt lepší, já vim... Jenomže lehce se to řekne a těžko udělá. Snažila sem se pořád snažim, ale vždycky udělám chybu, která všechno pokazí. Vlastně ani se nevyznám sama v sobě. Nevim co chci, kam jít, co dělat, komu věřit.. Ale jsem v tom sama. Tydle věci za mě nikdo nevyřeší. A to je pěkně blbý.

Hodnocení pro mě :)

12. března 2011 v 21:05 | Terlí^^
První dojem 1-2
Dess 1-2
Dess je pěkný, ale na můj vkus moc tmavý.
Menu 2
Je napsané moc malým písmem, takže ne moc dobře čitelné.
Články 1
Pěkná sladěnost, dají se bez problémů číst.
Aktivita 2
Jeden den jsi aktivní, další dva nepřidáš nic. Snaž se každý den přidat aspoň jeden článek ;)
Návštěvnost 1
Návštěvnost máš skvělou, za den cca 50 lidí, to je slušné.
Celkem 1-2
To je slušné skóre. Pokud změníš především menu, bude tvůj vzhled blogu OK, buď trochu aktivnější a je to čistá 1 :)

Mám to! btw:kterej?

20. února 2011 v 16:59 | Terlí^^
Tákže, mám hotovej(ý) lay(e) :DD
No jsou 3 a nevim, kterej nastavit :DD
takže pod perexem sou náhledy, tak mi poraďte))

Zápis + Nábor Affs

18. února 2011 v 13:36 | Terlí^^
Takže, protože v tom mám trošičku bordel a chtělo by to, abych měla přehled.. A některý Affs sou neaktivní a nedodržujou pravidla, tak prostě to musím udělat..
 
 

Reklama